vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Řetězová pila AL-KO BKS 4040

Kalkulačka splátek CETELEM
5133 Kč s DPH

4242 Kč bez DPH
Dostupnost: Neznámá
Výrobce: AL-KO
Řetězová pila AL-KO BKS 4040
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
AL-KO 40/40 II je všestranná motorová pila s ergonomickým ovládáním a delší lištou. Motorová pila AL-KO je vhodná zejména na řezání dřevin. Stabilitu a pevné držení lišty ve dřevě zajišťují tři záchytné zuby. Rukojeť motorové pily tlumí vibrace, a tím zaručuje pohodlnou práci při vertikálním i horizontálním řezu. Hvězdice na předním konci lišty snižuje opotřebení a riziko zpětného rázu motorové pily. Originální lišty Oregon zajišťují vysoký výkon při řezání a dlouhou životnost. Mimořádně rychlý a snadný start motorové řetězové pily AL-KO je docílen technikou Primer, která se jednoduše ovládá stiskem prstu. Superrychlá brzda řetězu Quickstop AL-KO výrazně snižuje nebezpečí úrazu např. při sevření řetězu v řezu.

Pohon
Benzínový
Délka lišty
40 cm
Obsah motoru
40.0 ccm
Výkon - maximální
1.54 kW
Automatické mazání řetězu
ano
Brzda řetezu
ano
Řetez
3/8"/91 PJ 056X
Kapacita benzínové nádrže
0.25 l
Hmotnost
5.4 kg
Název
AL-KO BKS 4040 pila řetězová
Výrobce
AL-KO


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Řetězová pila AL-KO BKS 4040
Diskuze k produktu: retezova-pila-alko-bks-4040 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.