vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

RF elements Sektorová anténa s TwistPortem, 5GHz, 18dBi, 30°

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2796 Kč s DPH

2311 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Antény, držáky a kabely
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: SH-TP-5-30
Výrobce: MIKROTIK
Záruka: 23 měsíců
RF elements Sektorová anténa s TwistPortem, 5GHz, 18dBi, 30°
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
5GHz sektorová "horn" anténa z dílny RF elements se vyznačuje 30° symetrickým vyzařovacím úhlem a ziskem 18dBi. Tato anténa nabízí perfektní kombinaci vlastností a funkcí, které řeší hlavní slabiny dnešních mainstreamových sektorových antén.

TwistPort konektor
TwistPort konektor je prakticky bezztrátový a díky snadné manipulaci s ním mění veškeré zavedené standardy. Nejsou zde žádné vf konektory nebo RF kabely, které způsobují významné ztráty signálu. Ve srovnání s běžně používanými koaxiálními kabely a konektory je ztráta na TwistPortu téměř neměřitelná. Spojení a rozpojení je geniálně jednoduché a může být provedeno jednou rukou.

Vynikající škálovatelnost
Unikátní vyzařovací charakteristika, minimální boční laloky a extrémně nízké zpětné záření umožňuje umístění více antén na jednom bodě i vybudování více samostatných bodů, což umožní lépe rozložit zátěž na jednotlivá AP a zvýšit tak rychlosti k jednotlivým klientům.

Robustní a odolný
Symetrické sektorové antény jsou vytvořeny pomocí pevné kovové konstrukce. Při výrobě byly použity ty nejlepší dostupné materiály: odlitky z hliníku, vysoce kvalitní ABS plast a nerezová ocel.

Kompaktní rozměry
Symetrické sektorové antény jsou velice kompaktní. Mají velikost pouhých 20-25% tradičních sektorových antén. Kompaktní velikost tak šetří náklady na pronájem místa na střechách a činí je jednoduše montovatelnými na místech, kde nemohou být použity klasické sektorové antény kvůli svému tvaru a velikosti.

Bezdrátové frekvence [GHz]: 5
Předozadní poměr [dB]: 37
Typ antény: Sektorová
Vyzařovací úhel - H. pol. [°]: 30
Vyzařovací úhel - V. pol. [°]: 30
Zisk antény [dBi]: 18

Fyzické charakteristiky
Hloubka [mm]: 270
Hmotnost [kg]: 2,8
Materiál: Hliník, UV stabilní plast ABS, Nerezová ocel, Polykarbonát, Polypropylen
Odolnost proti větru [km/h]: 160
Použití: Venkovní
Šířka [mm]: 280
Výška [mm]: 202

Konektory a rozhraní
TwistPort: Ano


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k RF elements Sektorová anténa s TwistPortem, 5GHz, 18dBi, 30°
Diskuze k produktu: rf-elements-30-degree-sector-shtp-530 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.