vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

RF elements Sektorová anténa duální Sector MIMO 5-90 5 GHz 90°, zisk 17 dBi, 2 kanály s H a V polarizací

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1927 Kč s DPH

1593 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: SECM590
Výrobce: Ubiquiti
Záruka: 23 měsíců
RF elements Sektorová anténa duální Sector MIMO 5-90 5 GH...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Sektorová anténa Sector Mimo 5-90 z dílny RF Elements uvádí nový standard v kvalitě, kompatibilitě, poměru cena/výkon a odolnosti vůči vnějšímu prostředí. Sector Mimo 5-90 využívá 2x2 MIMO technologii (duální polarizaci) v pásmu 5 GHz se ziskem 16,6 až 18 dBi.

Sector Mimo 5-90 je navrhnutá s rychlým montážním systémem kompatibilním s RF Elements StationBox S.

Sektorová anténa disponuje funkčním i estetickým tvarem (například ochrana RF portů vůči vodě, sněhu, ledu, odolnost vůči větru s rychlostí až 200 km/h), je vyrobený z kvalitního ABS plastu odolného vůči vlivům venkovního prostředí, konzole antény je z hliníku litého pod tlakem.

Součástí balení je: tělo antény, pigtaily (2 kusy), ochranný kryt, konzole, úchytné svorky (2 kusy), M8 a M6 šrouby s podložkami a maticemi.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k RF elements Sektorová anténa duální Sector MIMO 5-90 5 GHz 90°, zisk 17 dBi, 2 kanály s H a V polarizací
Diskuze k produktu: rf-elements-sektorova-antena-dualni-sector-mimo-590-5-ghz-90-zisk-17-dbi-2-kanaly-s-h-a-v-polarizaci není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.