vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

RF elements StationBox XL CC - 2.4 GHz 14dBi MIMO, hliníkový box pro RB 911, 912, 711, 411

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1201 Kč s DPH

993 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Antény, držáky a kabely
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: SBX-XL-CC-2-14
Výrobce: MIKROTIK
Záruka: 23 měsíců
RF elements StationBox XL CC - 2.4 GHz 14dBi MIMO, hliník...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
StationBox XL CC je univerzální hliníkový outdoor box pro 2,4 GHz pásmo s integrovanou dualpolarizační anténou se ziskem 14dBi ukončenou dvěmi pigtaily s MMCX konektory a s všesmerovým držákem, který Vám umožní naklánět zařízení ve všech 3 osách v rozsahu až 50° bez vlivu na polarizaci zařízení. StationBox XL CC můžete využít jako outdoor CPE na střední vzdálenost a nebo jako spoj point-to-point na kratší vzdálenost. Produkty řady Carrier Class s IP65 jsou navrhnuté s důrazem na vysokou kvalitu vyhotovení, výkon a odolnost vůči vlivům vnějšího prostředí.

Vyžarovací diagram
StationBox XL CC disponuje dualpolarizační anténou pro 2,4 GHz pásmo se ziskem 14 dBi. Antény od RF Elements vznikají synergickým efektem dvou vecí: kombinací nejnovějších technologií a zároveň dlouhodobými zkušenostmi v oblasti vývoje. Vyzařovací diagramy jsou ovlivněné i vysokými požadavky zákazníků na lepší zisk, předozadní poměr a redukci bočních laloků. Na snížení RF ztrát byli použity MMCX konektory s integrovanými semi-flex vlnovody.

Hliníkový box s IP65
StationBox XL CC je navrhnutý tak, aby splňoval požadavky IP65 - odolností vůči vlivům okolního prostředí. Box a základní držák NanoBracket jsou vyrobené z hliníku litého pod tlakem. Radom a plastové části jsou vyrobené z vysokokvalitního ABS plastu odolného vůči záření. Šrouby, podložky, stahovací pásky jsou zhotovené z nereznoucí ocele. Použité byli i silikonové těsnění a samozřejmostí je vodotěnosný ethernetový konektor.

Vyrobeno pro MikroTik
StationBox XL CC je plně kompatibilní s routerboardy řady 911, 912, 711 a 411. Instalace RouterBOARDů do StationBoxu XL CC je jednoduchá a rychlá, RouterBOARD se pomocí zacvakávacího systému připevní na instalační desku, následně do něho vložíte pigtaily s konektory MMCX které jsou integrované v anténě. Činnost LED indikátorů RouterBOARDu můžete sledovat pomocí LED průzorů na zadní straně StationBox XL CC.

Bezdrátové frekvence [GHz]: 2.4
Izolace mezi konektory [dB]: 22
MIMO, SISO: 2 x 2
Polarizace: VH
Předozadní poměr [dB]: 27
Typ antény: Směrová
VSWR: < 1,5
Vyzařovací úhel - H. pol. [°]: 31
Vyzařovací úhel - V. pol. [°]: 34
Zisk antény [dBi]: 14

Fyzické charakteristiky

Hloubka [mm]: 131
Hmotnost [kg]: 1,5
Konstrukce antény: Panelová
Materiál: Hliník, UV stabilní plast ABS
Odolnost proti větru [km/h]: 160
Použití: Venkovní
Prostor pro vnitřní jednotku: Ano
Radom: Ano
Šířka [mm]: 261
Určeno na stožár o průměru [mm]: 50 až 70
Výška [mm]: 261

Konektory a rozhraní

VF konektory: (2) MMCXPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k RF elements StationBox XL CC - 2.4 GHz 14dBi MIMO, hliníkový box pro RB 911, 912, 711, 411
Diskuze k produktu: rf-elements-stationbox-xl-cc-24-ghz-14dbi-mimo-hlinikovy-box-pro-rb-911-912-711-411 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.