vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

RIO UV NAILS EXTENSIONS COMPACT

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1852 Kč s DPH

1531 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem, dodání do 3 dnů
Part no.: 5019487081865
RIO UV NAILS EXTENSIONS COMPACT
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
UV nehty nabízejí silné, přirozené prodloužení s umožněním volného růstu přirozených nehtů. UV nehty umožňují vytvořit silnější propojení než jiné způsoby,
a umožňují novému prodlouženému nehtu dobré fungování. To je klíčem dlouhotrvajícího prodloužení. Jiné metody končí silnou konstrukcí, která vypadá
falešně a nenabízí hladký, vysoký lesk, přirozený povrch UV nehtů. Vysoko lesklý povrch také prodlužuje životnost lesku a snižuje pravděpodobnost štěpení.
UV gel můžete použít také k posílení přirozených nehtů. Nechte si dostatek času. Na začátku vám může příprava všech nehtů trvat dvě a půl hodiny.
Po zaškolení budete schopni tuto činnost provést za méně než 40 minut.

Místo práce musí být rovný podklad pokrytý osuškou nebo jinou pokrývkou. Veškeré nečistoty z gelu nebo lepidla se těžko odstraňují z oděvů, nábytku a koberců.
NEPOUŽÍVEJTE UV lampu na povrchu, který není chráněný osuškou nebo podobnou pokrývkou. Držte gel mimo UV lampy a slunečního záření.

APLIKACE PRODLUŽOVACÍCH ŠPIČEK
Aplikujte tenkou linii lepidla na plochu prodlužovací špičky. Přebytečné lepidlo odstraňte papírem utěrkou.
Přidržte špičku v úhlu k nehtu, poté přeneste špičku na volný okraj. Naklopte a zasuňte špičku na plochu nehtu tak, že volný okraj nehtu si sedne přesně po stop bod špičky.
Stiskněte a podržte špičku v pozici přibližně 5 sekund, nebo dokud nedrží špička pevně. Ujistěte se, zda nejsou pod špičkou žádné vzduchové bubliny. To zabrání vnikání vody a nečistot.
Aplikujte všech pět špiček tímto způsobem, poté ořízněte a opilujte do požadovaného tvaru a délky. Nehty v tomto bodu drží pouze lepidlem, proto manipulujte s nimi opatrně.


Seznamte se dobře s pozicí UV žárovky tak, abyste mohly vložit nehty přímo pod žárovku.
Nehty vytvrzujte samostatně.
VŽDY udržujte nádobku s UV gelem v dostatečné vzdálenosti od UV světla.

UV nehty jsou velmi silné a jsou navržené na dobu až tří měsíců. Pokud dodržujete správný postup pilování a plnění, není důvod odstraňovat nehty, neboť rostou společně s nehtem,
nakonec se ztratí, když vytvarujete špičku nehtu.
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k RIO UV NAILS EXTENSIONS COMPACT
Diskuze k produktu: rio-uv-nails-extensions-compact není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.