vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Ristora Densa 50x25g hustý čokol. nápoj

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
449 Kč s DPH

371 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Káva
Dostupnost: Neznámá
Ristora Densa 50x25g hustý čokol. nápoj
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Hustě krémová horká italská čokoláda Ristora je vyrobena dle tradičních receptur italských mistrů. Balení obsahuje 5 jednotlivě balených sáčků po 23 gramech.
Návod k přípravě:
Vysypte obsah sáčku do hrnce a pomalu přidejte šálek mléka (120 ml). Na mírném plameni za stálého míchání přiveďte k varu, dokud není dosaženo požadované konzistence (hustoty). Pro silnější nápoj zvyšte dobu vaření, pro slabší nápoj zvyšte dávku mléka.
Bary: postupujte stejným způsobem převedením do varu s parní tryskou.
Příprava v mikrovlnné troubě:Vysypte obsah sáčku do hrníčku a pomalu přidejte šálek mléka (120 ml). Ohřívejte na 750W po dobu 1 min a 30s. Pro silnější nápoj vařte o 10s déle, pro slabší nápoj přidejte mléko. Uchovávejte v chladu a suchu.Dobrou chuť!


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Ristora Densa 50x25g hustý čokol. nápoj
Diskuze k produktu: ristora-densa-50x25g-husty-cokol-napoj není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.