vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Robotický čistič oken Ecovacs Winbot 2

Kalkulačka splátek CETELEM
6719 Kč s DPH

5553 Kč bez DPH
Dostupnost: Neznámá
Výrobce: Ecovacs
Váha: 3,96
Robotický čistič oken Ecovacs Winbot 2
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Winbot W730 je ideální k čištění oken bez jakýchkoliv problémů. Dálkové ovládání umožňuje jednodušší manipulaci. Po spuštění může nést náklad až 12 kg. Díky novému systému senzorů proti pádu zvládá WINBOT2 vyčistit také hladké skleněné plochy bez rámů. Kromě oken lze Winbota 2 použít také na dosud nepřípustných plochách jako jsou zrcadla, zábradlí či stoly.

Robotický čistič oken Ecovacs WINBOT 2 (model W730) je určen pro okna o minimální velikosti 60 x 45 cm. Díky pravoúhlému tvaru vyčistí i rohy oken a díky extrémně měkkým materiálům, ze kterých je vyroben, je šetrný k povrchu, na kterém pracuje.

Jedinečnost Winbotu je v jeho práci ve třech fázích: 1) mikrovláknová textilie odstraní největší nečistoty 2) silikonová stěrka setře zbylé nečistoty a malé kapičky 3) druhá jemná mikrovláknová textilie okno doleští

- Vhodný pro rámová i bezrámová okna
- Automatický čisticí program
- Kombinuje suché i mokré čištění
- Doba nabíjení: 2 h
- Dálkové ovládání
- Baterie: 11.1 V
- Výkon baterie: 400 mAh
- Hlučnost: 55 dB
- Obsah balení: Robotický čistič, nabíječka, dálkové ovládání + baterie, bezpečnostní lano, čisticí krytiny, prodlužovací kabel, uživatelský manuál v němčině


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Robotický čistič oken Ecovacs Winbot 2
Diskuze k produktu: roboticky-cistic-oken-ecovacs-winbot-2 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.