vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

ROCCAT kávesnice mechanická Ryos MK Pro, Gaming Keyboard CZ

Kalkulačka splátek CETELEM
4142 Kč s DPH

3423 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: ROC-12-862-BK
Výrobce: ROCCAT
Záruka: 24 měsíců
ROCCAT kávesnice mechanická Ryos MK Pro, Gaming Keyboard CZ
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

ROCCAT Ryos MK Pro se reprezentuje jako nabroušená herní klávesnice s úžasně flexibilním podsvícením. Určená je zejména pro nadšence, kteří chtějí spolehlivé krytí do první linie a hrát bez omezení hardwarem! Největší novinkou na poli kláves je softwarové nastavení podsvícení kláves, kde je jediným limitem fantazie. Můžete například přidat úžasné speciální efekty na stisky kláves, zvýraznit používané herní prvky, makro sekvence a mnohem, mnohem více. Maximální rychlost a přesnost ve vypjatých momentech vám dají mechanické spínače Cherry MX (pozn. Dodáváno s klávesovými spínači ČERNÉ barvy) spolu s dvojicí 32bitových procesorů ARM. U spínače každé klávesy uvádí výrobce životnost až 50 milionů úhozů, což je spolu s velmi odolným tělem známkou kvality a spolehlivosti klávesnice. Do paměti klávesnice uložíte až neuvěřitelných 500 maker. Spolu se softwarem Easy-Shift[+] umožňuje naprogramovat takřka každou klávesu Při dlouhých hrách vám radost udělá také mohutná a pohodlná opěrka zápěstí. Nechybí ani pokročilý antighosting, díky kterému můžete stisknout libovolné množství kláves - a všechny budou rozeznány hned a ve správném pořadí. Na speciálním povrchu nezůstávají otisky prstů, takže si stále zachovává svůj lesk. Přednosti: Do detailů nastavitelné podsvícení Mechanická klávesnice se 113 klávesami (94 programovatelných) Pokročilý antighosting Spínače CHERRY MX 3 extra klávesy pod palcem (T1 – T3) 5 programovatelných makro kláves (M1 – M5)

Parametry a specifikace:


Určení
Herní

Rozhraní
Drátová

Výbava
Makro klávesy

Barva
Černá

Rozhraní
Drátová USB


Uspořádání (Layout)
Typ kláves
Klasické

Uspořádání prvků
Klasické

Enter
Dvouřádkový úzký

Backspace
Široký

Levý shift
Úzký

Kurzorové šipky
KlasickéPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k ROCCAT kávesnice mechanická Ryos MK Pro, Gaming Keyboard CZ
Diskuze k produktu: roccat-klavesnice-ryos-mk-pro-gaming-keyboard-cz není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.