vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

ROCCAT myš KONE PURE Mouse - Phantom White

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2111 Kč s DPH

1745 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: ROC-11-700-W
Výrobce: ROCCAT
Záruka: 24 měsíců
ROCCAT myš KONE PURE Mouse - Phantom White
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

ROCCAT Kone Pure Gaming Mouse v barevneacute; variaci nazvaneacute; Phantom White je ultimaacute;tniacute; zařiacute;zeniacute; pro každeacute;ho hraacute;če počiacute;tačovyacute;ch her. Myscaron; podobnyacute;ch kvalit přestaacute;vaacute; byacute;t pouhou perifeacute;riiacute; a staacute;vaacute; se reguleacute;rniacute;m partnerem a spoluhraacute;čem . Využijte nesčetnyacute;ch vyacute;hod ciacute;lenyacute;ch praacute;vě na to, aby jste excelovali v obliacute;beneacute; hře a prokaacute;zali svůj um a dovednosti. Jde o extreacute;mně přesnou laserovou myscaron; s rozliscaron;eniacute;m sniacute;mače až 8200 dpi a 41 možnyacute;mi nastaveniacute;mi citlivosti přesně dle vascaron;ich představ. ROCCAT Kone Pure je vybavena sedmi tlačiacute;tky a speciaacute;lniacute;m viacute;ceuacute;čelovyacute;m 2D kolečkem. Umožňuje dosaacute;hnout akcelerace až 30 G a rychlosti 3,8 metrů za sekundu. Myscaron; je vybavena vlastniacute;m procesorem i vnitřniacute; pamětiacute; , což zajiscaron;ťuje nejen okamžitou odezvu ale takeacute; možnost přizpůsobit mapovaacute;niacute; klaacute;ves nebo maker pro vaacute;mi vybranou hru.nbsp;Nechybiacute; ani technologie jako Click Master nebo Easy Shift , ktereacute; posouvajiacute; ovladatelnost a reakce myscaron;i na zcela novou uacute;roveň. Měkkyacute; a pohodlnyacute; povrch myscaron;i uleviacute; ruce od uacute;navy i při dlouheacute;m herniacute;m večeru. Zajiacute;mavyacute;mi bonusy je takeacute; přehlednyacute; macro manager nebo displej herniacute;ch uacute;spěchů ROCCAT. Dostatečně dlouhyacute; kabel daacute;vaacute; značnou uživatelskou svobodu a je speciaacute;lně vyztužen tak, aby bylo zamezeno jeho přiacute;padneacute;mu poscaron;kozeniacute;. Hledaacute;te-li opravdu scaron;pičkovou herniacute; myscaron; , nabiacute;zejiacute;ciacute; vscaron;e co si v podobneacute; kategorii můžete přaacute;t - nascaron;li jste. Doplňujiacute;ciacute; informace: Procesor: 72 MHz Turbo Core V2 32-bit ARMnbsp; Rozliscaron;eniacute;: 12 000 fps 10,8 megapixelů Akcelerace: až 30 G Rychlost: 3,8 m/s (150 ips) Citlivost: 41 nastaveniacute; Počet tlačiacute;tek: 7 + speciaacute;lniacute; 2D kolečko Speciaacute;lniacute; vlastnosti: ROCCAT Click Master technologie Easy Shift+nbsp; Měřeniacute; vzdaacute;lenosti a integrovanaacute; zaměřovaciacute; jednotka Měkkyacute; a pohodlnyacute; povrch Macro manager pro možnost rozsaacute;hleacute; individualizace ROCCAT displej uacute;spěchů Paměť: 576 kB vnitřniacute; paměť Obsah baleniacute;: ROCCAT Kone Purenbsp; Uživatelskaacute; přiacute;ručka

Parametry a specifikace:


Určeniacute;
Herniacute;

Provedeniacute;
Pro pravaacute;ky

Rozhraniacute;
Draacute;tovaacute;

Technologie
Laserovaacute;

Citlivost
8nbsp;200 DPI

Doba odezvy
1 ms

Počet tlačiacute;tek
7times;

Kolečko
Speciaacute;lniacute;

Speciaacute;lniacute; funkce a vlastnosti
Uživatelskeacute; profily

Rozhraniacute;
Draacute;tovaacute; USB

Hmotnost přesně
90 g

Doba odezvy
1 ms

Tlačiacute;tka a kolečko
Počet tlačiacute;tek
7times;

Kolečko
Speciaacute;lniacute;

Barva


Barva
Biacute;laacute;

Pokročileacute; parametry


Speciaacute;lniacute; funkce a vlastnosti
Uživatelskeacute; profily

Rozhraniacute;
Draacute;tovaacute; USB

Rozměry a hmotnost
Scaron;iacute;řka
70 mm (7 cm)

Deacute;lka
120 mm (12 cm)

Hmotnost přesně
90 g

Deacute;lka přiacute;vodniacute;ho kabelu myscaron;iacute;
Deacute;lka kabelu
1,8 m


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k ROCCAT myš KONE PURE Mouse - Phantom White
Diskuze k produktu: roccat-mys-kone-pure-mouse-phantom-white není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.