vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

ROCCAT KONE XTD Max Customization Gaming Mouse

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2969 Kč s DPH

2454 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: ROC-11-810
Výrobce: ROCCAT
Záruka: 24 měsíců
ROCCAT KONE XTD Max Customization Gaming Mouse
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Scaron;pičkovaacute; herniacute; myscaron;. 8200 dpi laserovyacute; senzor, 8 programovatelnyacute;ch tlačiacute;tek + 4D kolečko, tlačiacute;tko EasyShift+ pro přiřazeniacute; druheacute; funkce pro každeacute; tlačiacute;tko a kolečko, změna hmotnosti - 4x 5gramovaacute; zaacute;važiacute;; 72MHz procesor, 576kB paměti pro profily a makra, USB 2.0 rozhraniacute;.
Zaacute;kladniacute; parametry Ergonomie: pravorukaacute; Herniacute;: Ano Počet tlačiacute;tek: 8 Rozhraniacute;: USBnbsp;
Technologie Čtyřsměrnyacute; scrolling: Ano Mechanickyacute; scrolling: Ano Sniacute;mač pohybu: Laserovyacute;nbsp;
ROCCAT Kone XTD je vybavena scaron;pičkovyacute;m 8200 dpi Pro-Aim R3 laserovyacute;m senzorem, kteryacute; společně s hodnotami rozliscaron;eniacute; 10,8 milionu pixelů a odezvou 1000Hz, nabiacute;ziacute; maximaacute;lniacute; přesnost. Vysokou přesnost si zachovaacute;vaacute; i při hodnotaacute;ch přetiacute;ženiacute; až 30G a s rychlostiacute; až 150ips (3,8 m / s). Integrovanyacute; TDCU systeacute;m, upravuje senzor tak, aby jeho parametry byly co nejoptimaacute;lnějscaron;iacute; pro danyacute; typ použiteacute; podložky. Myscaron; ROCCAT Kone XTD je řiacute;zena procesorem TurboCore s frekvenciacute; 72MHz a uživatel maacute; k dispozici 576kB vnitřniacute; paměti pro uklaacute;daacute;niacute; profilů a maker, kteraacute; můžete spravovat pomociacute; Makro manageru. Speciaacute;lniacute; tlačiacute;tko EasyShift+ Vaacute;m umožniacute; kenbsp; každeacute;mu z programovatelnyacute;ch tlačiacute;tek přiřadit druhou funkci, čiacute;mž zdvojnaacute;sobiacute;te počet rychle přiacute;stupnyacute;ch povelů. Ve vyacute;bavě scaron;pičkoveacute; herniacute; myscaron;i nesmiacute; chybět ani propracovanyacute; hmotnostiacute; systeacute;m s jednoduchou a rychlou instalaciacute; zaacute;važiacute;, k dispozici jsou čtyři pěti gramovaacute;. Stejně jako u předchoziacute;ho modelu můžete měnit design svojiacute; myscaron;i pomociacute; LED diod, ktereacute; jsou umiacute;stěny po obvodu. Myscaron; je navržena pro použitiacute; v praveacute; ruce a připojeniacute; k počiacute;tači je realizovaacute;no pomociacute; USB kabelu o deacute;lce 1,8 m. Jejiacute; rozměry jsou cca 13,5 x 7,8 cm.

nbsp;


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k ROCCAT KONE XTD Max Customization Gaming Mouse
Diskuze k produktu: roccat-mys-kone-xtd-max-customization-gaming-mouse není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.