vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

ROCCAT sluchátka s mikrofonem ROC-14-400 Renga - Studio Grade Over-ear Stereo Gaming Headset

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1435 Kč s DPH

1186 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: ROC-14-400
Výrobce: ROCCAT
Záruka: 24 měsíců
ROCCAT sluchátka s mikrofonem ROC-14-400 Renga - Studio G...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Pařmeni pozor! Zpestřete si hraniacute; svyacute;ch obliacute;benyacute;ch žaacute;nrů pomociacute; scaron;pičkovyacute;ch sluchaacute;tek společnosti Roccat. Diacute;ky sveacute; konstrukci, precizniacute;mu provedeniacute; a vyacute;konu, budou tyto sluchaacute;tka nediacute;lnou součaacute;stiacute; vascaron;eho herniacute;ho světa nebo při poslechu hudby. Naviacute;c je nemusiacute;te použiacute;vat jenom na PC, ale jsou kompatibilniacute; i s PS4 či Xbox One. Kliacute;čoveacute; vlastnosti Scaron;pičkovaacute; herniacute; sluchaacute;tka Velice komfortniacute; provedeniacute; Křiscaron;ťaacute;lovyacute; zvuk a silneacute; basy 50mm měniče Ovladač na kabelu Otočnyacute; mikrofon Neskutečnyacute; zvuk a komfort Tyto sluchaacute;tka vynikajiacute; perfektniacute;m zpracovaacute;niacute;m, robustniacute; konstrukciacute; a předevscaron;iacute;m naacute;ramnyacute;m komfortem. Ten zajiscaron;ťuje přiacute;jemně měkkeacute; polstrovaacute;niacute;, speciaacute;lniacute; ventilace, ergonomickaacute; čelenka a niacute;zkaacute; hmotnost, takže ani při dlouheacute;m použiacute;vaacute;niacute; nebudou na uscaron;iacute;ch nijak překaacute;žet. Křiscaron;ťaacute;lově čistyacute; zvuk, mohutneacute; basy a prvotřiacute;dniacute; podaacute;niacute; vyacute;scaron;ek, ktereacute; sluchaacute;tka nabiacute;ziacute;, jsou zaacute;sluhou kvalitniacute;ch 50mm měničů. Ty jsou optimaacute;lně zarovnaneacute; a v kombinaci s perfektniacute;m provedeniacute;m muscaron;liacute;, ktereacute; kraacute;sně odizolujiacute; okolniacute; ruch, vnesou do uscaron;iacute; jen ty potřebneacute; daacute;vky zvukoveacute;ho projevu. Hlasitost a funkci mikrofonu lze ovlaacute;dat velice jednoduscaron;e pomociacute; in-line ovladače přiacute;mo na kabelu. Parametry a specifikace Uloženiacute; - Ear coupling Okolo uscaron;iacute; - Circumauraacute;lniacute; Konstrukce Uzavřenaacute; Připojeniacute; 3,5 mm Jack Deacute;lka přiacute;vodniacute;ho kabelu 2,5 m Vedeniacute; kabelu Jednostranneacute; (do jedneacute; muscaron;le) Charakteristika sluchaacute;tek Funkce Ovlaacute;daacute;niacute; hlasitosti, Neodymoveacute; magnety Frekvence od 20 Hz Frekvence do 20 000 Hz Citlivost 110 dB/mW Impedance 32 Ohm Velikost měniče 50 mm Určeniacute; Určeniacute; PC sluchaacute;tka s mikrofonem Barva Barva Černaacute; Charakteristika mikrofonu Směrovaacute; charaktreristika Vscaron;esměroveacute; Pozice Sklaacute;pěciacute; Citlivost 52 dB/mW Impedance 2 200 Ohm Hmotnost Hmotnost 210 g


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k ROCCAT sluchátka s mikrofonem ROC-14-400 Renga - Studio Grade Over-ear Stereo Gaming Headset
Diskuze k produktu: roccat-sluchatka-s-mikrofonem-roc14400-renga-studio-grade-overear-stereo-gaming-headset není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.