vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

RockShield - hliníkový outdoor box pro RocketM5

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
473 Kč s DPH

391 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: RockShield
Výrobce: UBIQUITI NETWORKS
Záruka: 24 měsíců
RockShield - hliníkový outdoor box pro RocketM5
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
PŘEHLED
Pevný hliníkový outdoor box zajistí kromě dokonalého stínění RocketM5 před rádiovým rušením z vnějšího prostředí i delší životnost RocketM5 .
RockShield představuje nové standardy na trhu v kompaktnosti, nízké hmotnosti, komfortu instalace a samozřejmě i v ceně.
Nasazení boxu RockShield na RocketM5 dodá vaší síti nový dech a zvýší spokojenost vašich zákazníků.

Snížení rádiového šumu a zvýšení životnosti
RockShield je vyroben z extrudovaného hliníku litého pod tlakem. Kryt nabízí snížení nežádoucího rádiového šumu a významně prospívá ke zvýšení životnosti plastového krytu Rocket M5 .

Uživatelský příjemný kryt
Po namontování RockShield na RocketM5 se přesvědčíte sami.
LED diody zůstávají viditelné, přístup ke kabelům nepředstavuje problém.
Zajištění posuvného krytu bezpečnostní šroubem lze i v horších klimatických podmínkách když vaše ruce budou chráněny pracovními rukavicemi. RockShield navrhovali lidé se zkušenostmi z terénu , který mysleli na to aby byl uživatelsky příjemný ve všech ročních obdobích .

Spojení s anténou
RockShield byl navržen tak, aby byl kompaktní a zvýšení hmotnosti bylo nepodstatné. RockShield je plně kompatibilní s montážním systémem antén od Ubiquiti Networks - stačí jednoduchý pohyb a kryt sedne na anténu nebo z ní bude odpojen. Tato funkce dělá z RockShield bezkonkurenční stínění na trhu.

Zajímavý poměr cena / výkon
Nasazení krytu RockShield na vaše aktuální provozovány RocketM5 bez stínění je cenově přístupné. Za dobrou cenu Vaše síť chytí druhý dech a získáte ještě více spokojených klientů.

PARAMETRY
Rozměry
• 185 x 91 x 55 mm

Hmotnost
• 300 g

Materiál
• ABS plast, hliník

Zatížení větrem
• 160 km / h

Umístění
• vnější

Provozní teplota
• -30 ° C až +60 ° C

Anténa
• ne

RouterBoard
• ne


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k RockShield - hliníkový outdoor box pro RocketM5
Diskuze k produktu: rockshield-hlinikovy-outdoor-box-pro-rocketm5 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.