vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Rollei Stativ Compact Traveler No. 1/ Zátěž 5kg/ Vytažený 134cm/ Černý

Kalkulačka splátek CETELEM
3216 Kč s DPH

2658 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 22585
Výrobce: ROLLEI
Váha: 1,17
Záruka: 24 měsíců
Rollei Stativ Compact Traveler No. 1/ Zátěž 5kg/ Vytažený...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Odlehčený stativ od společnosti Rollei nabízí hlavu s rychloupínací destičkou. Základnou stativu jsou gumové nožičky, gumové koncovky nožek můžete sejmout a pro lepší stabilitu jej můžete zapíchnout do země. Nožičky stativu jsou výsuvné, ve složeném stavu mají délku 32 cm, v rozloženém 134 cm. Celková hmotnost činí 1170 g a stativ unese až 5 kg! Tento kompaktní a robustní stativ ocení každý fotograf. Může být použit také jako monopod. Součástí balení je praktická brašna.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Stativová hlava: ano

Maximální výška: 134 cm

Minimální výška: 32 cm

Hmotnost: 1170 g

Nosnost: 5 kg

Počet nožiček: 3

Materiál: hliník

Barva: černáPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Rollei Stativ Compact Traveler No. 1/ Zátěž 5kg/ Vytažený 134cm/ Černý
Diskuze k produktu: rollei-stativ-compact-traveler-no-1-zatez-5kg-vytazeny-134cm-cerny není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.