vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka
Cetelem bez navýšení

Kontakty společnosti MADER s.r.o.

Kontakt pro dotazy na dostupnost a technické dotazy:

Počítače a příslušenství
+420 485 113 473
Elektro a spotřební elektronika
+420 484 800 850
Email
obchod@mader.cz

Korespondenční adresa:

Mader s.r.o.
U Nisy 6,
Liberec, 460 01

IČO: 64793419
DIČ: CZ64793419

Sídlo firmy / fakturační adresa:

Mader s.r.o.
Jasanová 2003
500 08, Nový Hradec Králové
IČO: 64793419
DIČ: CZ64793419

(Nepoužívat pro odesílání zásilek! Děkujeme)


Pobočky a výdejní místa eshopu:

Liberec

U Nisy 6,
460 01, Liberec

Telefoní čísla:

ELEKTRO sekce tel.: +420 484 800 850
POČÍTAČE: Tel.: +420 485 113 473

Otevírací doba:

Po - Pá: 8:30 - 17:30

Mader Liberec

Lidé ve firmě:

ředitel společnosti: ing. Jan Mader mader@mader.cz
vedoucí prodejny: Kateřina Fejtková

obchod@mader.cz

obchod: Jaroslav Havlíček havlicek@mader.cz
servis: Tomáš Fencka servis@mader.cz
účetní: Yveta Hlaváčková yveta.hlavackova@frogfrog.cz
 

Hradec Králové

S. K. Neumanna 1257
500 02, Hradec Králové

Telefonní čísla:

Obchod: +420 495 532 318, +420 737 249 501
Servis: +420 737 249 507

Otevírací doba:

Po - Pá: 9:00 - 17:30
So : 9:00 - 12:00

Mader Hradec

obchod 

prodejna prodejna 

 prodejna prodejna prodejna

Lidé ve firmě:

vedoucí prodejny: Aren Honc honc@mader.cz
obchod: Zdeněk Novotný novotny@mader.cz
reklamace, stížnosti: Tomáš Mader tomas@mader.cz
 

Vrchlabí

Krkonošská 155,
Vrchlabí, 543 01

Telefonní čísla:

Obchod, servis: +420 499 426 492

Otevírací doba:

Po-Pá 9:30-12:00, 13:00-17:00

Vrchlabi

Lidé ve firmě:

vedoucí:  Jiří Klazar vrchlabi@mader.cz
 

Praha (nutné zboží objednat na www.mader.cz, slouží pouze pro výdej objednávek)

Mochovská 38,
Hloubětín (obchodní centrum HAVANA)
NENÍ MOŽNÉ PLATIT KARTOU

Telefonní čísla:

Obchod: +420 607 799 889

Otevírací doba:

Po-Čt 11:30 -18:00  
Pá 11:30 - 17: 00

Praha


Brno

náměstí Svobody 74/10
Brno střed, 602 00

Telefonní čísla:

Obchod: +420 481 005 788 

Otevírací doba:

Po-Pá 9:00-18:00
So 9:00-12:00

email: brno@mader.cz

brno


 

 


Zobrazit místo Mader s.r.o. na větší mapě