vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Detail kategorie: Routery, switche

Filtr cen: 100-80400
na stránku
řazení
 zobrazit: 
1 2 3 4 5 >> >|
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ATEN KVM switch CS-62S PS/2 2PC mini vč. kabeláže 0,9m

2-portový KVM přepínač pro PS/2 (mini), , integrované kabely v délce 0.9m One PS/2 console controls 2 PS/2 computers Compact design, built in 0.9m cables All-in-one design Superior video quality-up to 2048 x 1536; DDC2B Auto Scan function to monito
358 Kč bez DPH
433 Kč s DPH
ATEN KVM switch CS-62S PS/2 2PC mini vč. kabeláže 0,9m ATEN KVM switch CS-62S PS/2 2PC mini vč. kabeláže 0,9m
Skladem v eshopu - ATEN KVM switch CS-62S PS/2 2PC mini vč. kabeláže 0,9m

D-Link DGS-108/E 8-port 10/100/1000 Gigabit Metal Housing Desktop Switch

•Plug and Play operation 8 Gigabit Ethernet ports Non-blocking architecture: simultaneous full speed on all ports Fanless, silent operation to fit in any environment Quality of Service (QoS) queues for traffic prioritisation Solidly built with m
537 Kč bez DPH
650 Kč s DPH
D-Link DGS-108/E 8-port 10/100/1000 Gigabit Metal Housing Desktop Switch D-Link DGS-108/E 8-port 10/100/1000 Gigabit Metal Housing Desktop Switch
Skladem v eshopu - D-Link DGS-108/E 8-port 10/100/1000 Gigabit Metal Housing Desktop Switch

DIGITUS 1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km, Singlemode, LC Simplex Connector 1000Base-LX, Tx1310nm/Rx1550nm

DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 80km, Singlemode, LC Duplex Connector 1000Base-LX, 1550nm The Plug and Play Fiber Connection mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable) Module Bidirectional WDM Module - Only one fiber is needed High quality an
431 Kč bez DPH
522 Kč s DPH
DIGITUS 1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km, Singlemode, LC Simplex Connector 1000Base-LX, Tx1310nm/Rx1550nm DIGITUS 1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km, Singlemode, LC Simplex Connector 1000Base-LX, Tx1310nm/Rx1550nm
Skladem v eshopu - DIGITUS 1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km, Singlemode, LC Simplex Connector 1000Base-LX, Tx1310nm/Rx1550nm

Mikrotik RB1100AHx2 2GB RAM, 1066MHz, RouterOS L6

Nejvýkonější gigabytový routerboard s dvoujádrovým 1066MHz procesorem v rack verzi, osazen 13x RJ45 10/100/1000 Mbps MDI/MDI-X. Aktivovaný ROS Level 6, slot pro SD kartu Dodávka včetně 1U hliníkové rack šasi a zdroje. CPU PowerPC P2020 dual core
5892 Kč bez DPH
7129 Kč s DPH
Mikrotik RB1100AHx2 2GB RAM, 1066MHz, RouterOS L6 Mikrotik RB1100AHx2 2GB RAM, 1066MHz, RouterOS L6
Skladem v eshopu - Mikrotik RB1100AHx2 2GB RAM, 1066MHz, RouterOS L6

MikroTik RB921GS-5HPacD-15S, mANTBox 15s, 2x15dBi/120°, 802.11ac, ROS L4, 1x SFP, 1xGLAN, PoE, zdroj

Díky implementaci RB921 (s podporou 802.11ac protokolu) do stávající 5GHz sektorové mANT antény vznikla nová vysílací jednotka určený pro ISP providery, ideální pro připojení klientů na delší vzdálenosti. Uvnitř sektorové antény se nachází velmi výkonn
2581 Kč bez DPH
3123 Kč s DPH
MikroTik RB921GS-5HPacD-15S, mANTBox 15s, 2x15dBi/120°, 802.11ac, ROS L4, 1x SFP, 1xGLAN, PoE, zdroj MikroTik RB921GS-5HPacD-15S, mANTBox 15s, 2x15dBi/120°, 802.11ac, ROS L4, 1x SFP, 1xGLAN, PoE, zdroj
Skladem v eshopu - MikroTik RB921GS-5HPacD-15S, mANTBox 15s, 2x15dBi/120°, 802.11ac, ROS L4, 1x SFP, 1xGLAN, PoE, zdroj

CQpoint CQ-C108 - switch 8 portů, 10/100 RJ45

Spolehlivý 8 portový přepínač CQpoint CQ-C108. Podporuje přenosouvou rychlost až 200 Mbps v plném duplexu. Switch pracuje ve standardu IEEE 802.3x a nabízí LED indikaci stavu jednotlivých portů. Porty: - 8 portů 10/100 Mb/s - typ RJ-45 - plná podp
208 Kč bez DPH
252 Kč s DPH
CQpoint CQ-C108 - switch 8 portů, 10/100 RJ45 CQpoint CQ-C108 - switch 8 portů, 10/100 RJ45
Skladem v eshopu - CQpoint CQ-C108 - switch 8 portů, 10/100 RJ45

TG-Net GbE Smart Switch 24 x 1000BaseT, 2 x SFP

Výrobce: TG-NET; Třída produktu: SWITCH - administrovatelný; Síťová architektura: GigabitEthernet; SmartSwitch (WEB Managed): Ne; Počet portů 1000BaseT (RJ45): 24 ks; Počet slotů MiniGBIC (SFP): 2 ks; Management, monitoring a konfigurace: Administrace přes webové rozhraní; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3u - 100BaseTX, IEEE 802.3ab - 1000BaseT, IEEE 802.3z - 1000BaseSX/LX, IEEE 802.3x - Flow Control; Přepínací algoritmus: store-and-forward; Rychlost sběrnice: 52 Gb/s; Vrstva (Layer) přepínání: 2; Možnost stohování: Ne; Typ počítačové skříně: 19" rozvaděč - rack; Maximální spotřeba energie: 30 Watt; Šířka: 440 mm, 19 palců; Výška: 44.5 mm, 1 U; Hloubka: 285 mm; Čistá hmotnost: 4 kg
3218 Kč bez DPH
3894 Kč s DPH
TG-Net GbE Smart Switch 24 x 1000BaseT, 2 x SFP TG-Net GbE Smart Switch 24 x 1000BaseT, 2 x SFP
Skladem v eshopu - TG-Net GbE Smart Switch 24 x 1000BaseT, 2 x SFP

HUAWEI S5700S-28P-LI-AC(24 Ethernet 10/100/1000 ports,4 Gig SFP,AC 110/220V)

HUAWEI S5700S-28P-LI-AC(24 Ethernet 10/100/1000 ports,4 Gig SFP,AC 110/220V) - 24 x 10/100/1,000 Base-T Ethernet ports, 4 x GE SFP ports - AC power supply, supporting RPS - PoE+ - Forwarding performance: 42 Mpps - Switching Capacity: 256 Gbit/s
13257 Kč bez DPH
16040 Kč s DPH
HUAWEI S5700S-28P-LI-AC(24 Ethernet 10/100/1000 ports,4 Gig SFP,AC 110/220V) HUAWEI S5700S-28P-LI-AC(24 Ethernet 10/100/1000 ports,4 Gig SFP,AC 110/220V)
Skladem v eshopu - HUAWEI S5700S-28P-LI-AC(24 Ethernet 10/100/1000 ports,4 Gig SFP,AC 110/220V)

D-Link GO-SW-5E 5-Port 10/100M desktop switch

D-Link GO-SW-5E 5-Port Fast Ethernet Easy Desktop Switch OVERVIEW The dlinkgo GO-SW-5E 5-Port Fast Ethernet Easy Desktop Switch allows you to quickly set up a fast, reliable, and efficient wired network in your home or office. The GO-SW-5E is an unma
150 Kč bez DPH
181 Kč s DPH
D-Link GO-SW-5E 5-Port 10/100M desktop switch D-Link GO-SW-5E 5-Port 10/100M desktop switch
Skladem v eshopu - D-Link GO-SW-5E 5-Port 10/100M desktop switch

MikroTik RouterBOARD PowerBox, 650MHz CPU, 64MB RAM, 5x LAN, PoE IN/OUT, vč. L4 licence

MikroTik RouterBOARD PowerBox PowerBOX je 5-portový ethernet.router s podporou PoE vsutpu/výstupu. Výborně se hodí například pro napájení až čtyř SXT-ček případně i jiných jednotek využívající pasivní PoE. PowerBOX má vodotěsný kryt a je určen pro venkovní montáž na stožár. Eth.port 1 podporuje PoE vstup, na portech 2-5 je možný PoE výstup (max.1A na port, celkem 2A). Napájení PowerBOXu i dalších jednotek k němu připojených je možné buď přiloženým adaptérem 24V/2,5A nebo pasivním PoE (port 1) 5-30V. Napětí na výstupu odpovídá napětí na vstupu. Balení obsahuje: PowerBOX, napájecí adaptér 24V/2.5A, kovová spona na stožár, DIN kit, PoE injektor Technické specifikace: Frekvence CPU 650MHz Typ CPU MIPSE-BE (Atheros AR7241) RAM 64MB Počet LAN portů 5 Gigabitové porty Ne Počet Mini-PCI 0 Integr. bezdrátová karta Ne Paměťová karta Ne USB Ne Napájení Jack 9-28V DC Podpora 802.3af Ne PoE 5-30V DC na portu Ether1, PoE-OUT 2-5port Senzor napětí Ne Senzor teploty CPU Ne Senzor teploty PCB Ne Operační systém RouterOS Rozsah pracovních teplot -35C až 75C Rozměry 125x178x48mm Licence L4 Spotřeba max. 3W - pouze jednotka Užitečné odkazy: Diagnostika vadné jednotky Jak se bránit ESD veškeré informace o produktech společnosti MikroTik aktuální verze RouterOS ke stažení aktuální verze WinBoxu výpočet parametrů bezdrátového spoje
1194 Kč bez DPH
1445 Kč s DPH
MikroTik RouterBOARD PowerBox, 650MHz CPU, 64MB RAM, 5x LAN, PoE IN/OUT, vč. L4 licence MikroTik RouterBOARD PowerBox, 650MHz CPU, 64MB RAM, 5x LAN, PoE IN/OUT, vč. L4 licence
Skladem v eshopu - MikroTik RouterBOARD PowerBox, 650MHz CPU, 64MB RAM, 5x LAN, PoE IN/OUT, vč. L4 licence

HP 1820-24G SWITCH - J9980A

Smart-managed Layer 2 switch with 24 10/100/1000 and 2 SFP 100/1000 ports Porty: (24) RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (2) SFP 100/1000 Mbps ports Supports a maximum of 24 autosensing 10/100/1000 ports plus 2 SFP ports Paměť a procesor: AR
3504 Kč bez DPH
4240 Kč s DPH
HP 1820-24G SWITCH - J9980A HP 1820-24G SWITCH - J9980A
Skladem v eshopu - HP 1820-24G SWITCH - J9980A
1 2 3 4 5 >> >|