vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

FISKARS Ergonomic - Rýľ záhradný, špicatý

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
599 Kč s DPH

495 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 131410
Výrobce: FISKARS
Váha: 2
Záruka: 24 měsíců
FISKARS Ergonomic - Rýľ záhradný, špicatý
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Opis
Tento ergonomicky navrhnutý rad rýľov a vidiel zaručuje najlepšiu pracovnú pozíciu. Uhol násady voči čepeli je 26° a znižuje únavu chrbta a ramien. Tvar držadla umožňuje prirodzené a pohodlné držanie. Násada je z oceľovej rúrky a je potiahnutá v mieste uchopenia vrstvou plastu, ktorý izoluje ruku od chladu. Držadlo je natočené voči násade o 17°, aby pri jeho držaní bola ruka v prirodzenej polohe. Čepeľ je spoľahlivo privarená k násade a je naostrená pre ľahké prenikanie do pôdy.

Základné rysy
Naostrená čepeľ
Na rýľovanie kamenitej, ílovitej a tvrdej pôdy
Sklon čepele voči násade je 26°


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k FISKARS Ergonomic - Rýľ záhradný, špicatý
Diskuze k produktu: ryc-fiskars-131410-spicaty není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.