vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Rychlovarná konvice Petra IK 10.00

Kalkulačka splátek CETELEM
3337 Kč s DPH

2758 Kč bez DPH
Dostupnost: Neznámá
Rychlovarná konvice Petra IK 10.00
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Rychlovarná konvice Petra IK 10.00

PureTea Indukční varná konvice na čaje kombinuje funkci varné konvice a konvice na čaj v jednom přístroji. Skleněná karafa kvality Schott Durann s objemem 1,5l, je vhodná do myčky. Proto se velmi snadno čistí a je méně náchylná k vápenným usazeninám. Skleněná nádoba může být zcela vyndána z topné základny, pro snadné servírování u stolu. V konvici můžete jen vařit vodu nebo nerezové sítko můžeme kdykoli naplnit čajem a využít tak konvici pro vaření čaje.


Různé druhy čajů, jako je černý, zelený, bílý vyžadují přesnou teplotu, aby co nejlépe vyniklo jejich aroma a jedinečná chuť. Pro tyto účely nám konvice umožní různé nastavení teploty pro ohřev vody a v optimální teplotě vydrží až 30min. Díky patentované indukční technologii, zařízení spotřebuje o 20% méně energie než tradiční konvice. Rychlé a efektivní ohřátí zaručuje 1700watů.

Technické parametry:
• Výkon: 1700 W

Popis a vlastnosti:
• objem 1,5 l
• 4 teplotní nastavení
• udržování teploty

Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Rychlovarná konvice Petra IK 10.00
Diskuze k produktu: rychlovarna-konvice-petra-ik-1000 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.