vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Sada nástavců Electrolux KIT03N Animal Kit

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
133 Kč s DPH

110 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
cena 100,1-300 nebo Příslušenství k vysavačům
Dostupnost: Nedostupné
Sada nástavců Electrolux KIT03N Animal Kit
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
* sada určená pro majitele domácích mazlíčků
* jistě jste již sami zaznamenali, jak se zvířecí chlupy snadno v domácnosti shromažďují a jak dokonce mohou i ucpat sací hubici vysavače. Tato sada je určená pro čištění všech typů povrchů: koberců, závěsů, záclon, čalounění, parket, linolea, dlážděné podlahy, apod.
* sada se skládá ze dvou užitečných a velice účinných dílů příslušenství: - 1 široká štěrbinová hubice k odstranění zvířecích chlupů z koberců, schodů a pevných ploch, - 1 plyšový plochý kartáč, který slouží k odstranění zvířecích chlupů z čalounění.
* lze ji použít u vysavačů, které jsou vybavené hadicí o průměru 32->35 mm.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Sada nástavců Electrolux KIT03N Animal Kit
Diskuze k produktu: sada-nastavcu-electrolux-kit03n-animal-kit není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.