vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Samsung 750 EVO SSD 250GB SATA III 2.5'' TLC (čtení/zápis: 540/520MB/s; 97/88K IOPS)

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1938 Kč s DPH

1602 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: SAMSUNG
Záruka: 36 měsíců
Samsung 750 EVO SSD 250GB SATA III 2.5'' TLC (čtení/zápis...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Podrobnosti

Zvyšte díky rychlosti svůj výpočetní výkon
Uživatelé PC volí vysokorychlostní disky SSD, neboť se vyznačují lepším výpočetním výkonem a spolehlivostí. Chcete-li zlepšit svou každodenní práci s počítačem, pak představuje disk SSD 750 EVO společnosti Samsung s rozhraním SATA o rychlosti 6 Gb/s mimořádně výkonnou volbu. Díky rychlostem sekvenčního čtení a zápisu až 540/520 MB/s a rychlostem náhodného čtení a zápisu až 97 000/88 000 IOPS* bude vaše zpracování více úloh současně rychlejší než dříve. * Výkon sekvenčního zápisu je měřen v režimu TurboWrite. Rychlosti náhodného čtení a zápisu jsou měřeny na modelu o kapacitě 250 GB v 4K QD32.
Zvyšte díky rychlosti svůj výpočetní výkon

Užívejte si vynikající výpočetní výkon při každodenním použití
Model 750 EVO se může pochlubit tím, že díky technologii TurboWrite a režimu RAPID nabízí rychlou práci s počítačem. Technologie TurboWrite uvnitř disku SSD vytvoří vyrovnávací paměť pro zápis, čímž zvyšuje rychlost sekvenčního zápisu. Software Magician nabízí možnost zvýšení výkonu PC pomocí režimu RAPID, který zpracovává data na systémové úrovni tím způsobem, že jako vyrovnávací paměť používá nevyužitou paměť počítače.
Užívejte si vynikající výpočetní výkon při každodenním použití

Zabezpečená data díky pokročilému šifrování dat
Model 750 EVO obsahuje technologii SED1, která pomáhá udržet vaše data v bezpečí. Zajištění bezpečí vašich dat pomocí 256bitovového hardwarového šifrovacího modulu AES vykazuje oproti softwarovému šifrování výrazně nižší snížení výkonu. A model 750 EVO je kompatibilní se standardy TCG™2 Opal v2.0 a protokolem IEEE®3 1667. 1 Disk s automatickým šifrováním 2 Trusted Computing Group 3 Institute of Electrical and Electronics Engineers
Zabezpečená data díky pokročilému šifrování dat

Spolehněte se na SSD disky kdekoli budete potřebovat
Pevný disk 750 EVO, založený na technologii flash, poskytuje pro práci s počítačem na cestách dokonalou ochranu vůči nárazům a vibracím. Zaručuje také 35 celkem zapsaných bajtů (TBW) pro 120GB model a 70 TBW pro 250GB model nebo až po dobu 3 let.* * TBW nebo 3 roky, platí první dosažený údaj.
Spolehněte se na SSD disky kdekoli budete potřebovat

Objevte snadnou instalaci a správu disků SSD
Model 750 EVO je dodáván se softwarem, který začínajícím uživatelům pomáhá snadno instalovat a spravovat disky SSD. Software Data Migration společnosti Samsung nabízí výkonnou funkci vlastního klonování, která zajišťuje, že migrace funguje, i když je zdroj dat větší než kapacita disku SSD. A software Magician zjednodušuje správu SSD, takže maximalizovat výkon a životnost SSD mohou i začátečníci.


Základní funkce

Aplikace: Klientské PC

Kapacita: 250 GB (1 GB = 1 miliarda bajtů od IDEMA) *Skutečně využitelná kapacita může být nižší (v důsledku formátování, rozdělování, operačního systému, aplikací apod.)

Typ zařízení: 2,5 palců

Rozhraní:SATA 6 Gb/s rozhraní, kompatibilní se SATA 3 Gb/s & SATA 1,5 Gb/s rozhraní

Rozměry (ŠxVxH): 100 X 69,85 X 6,8 (mm)

Váha: Max 45 g

Typ flash NAND paměti:Samsung NAND Flash Memory

Ovladač: Samsung MGX ovladač

Vyrovnávací paměť: Samsung 256 MB DDR3 DRAM


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Samsung 750 EVO SSD 250GB SATA III 2.5'' TLC (čtení/zápis: 540/520MB/s; 97/88K IOPS)
Diskuze k produktu: samsung-750-evo-ssd-250gb-sata-iii-25-tlc-cteni-zapis-540-520mb-s-97-88k-iops není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.