vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Samsung EVO Plus Micro SDHC karta 256GB + adaptér

Kalkulačka splátek CETELEM
5022 Kč s DPH

4150 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Výrobce: SAMSUNG
Záruka: 120 měsíců
Samsung EVO Plus Micro SDHC karta 256GB + adaptér
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
MicroSD karta EVO Plus od společnosti Samsung přináší úložnou kapacitu a funguje v různých zařízeních, takže se můžete soustředit na svůj život, nikoli na technologii. Tato karta kompatibilní s technologiemi UHS-I Speed Class 3 (U3) a Class 10 je ideální pro snímání fotografií i záznam a přehrávání videa v rozlišení Full HD. A díky rychlosti čtení a zápisu až 95 MB/s se aplikace a videa načítají rychleji, stejně jako je rychlejší přenos souborů.

Technické parametry

Paměťová karta: microSD
Kapacita: 256 GB
Speed Class: Úroveň 3, třída 10


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Samsung EVO Plus Micro SDHC karta 256GB + adaptér
Diskuze k produktu: samsung-evo-plus-micro-sdhc-karta-256gb-adapter není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.