vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

SAMSUNG HomeSync Black

Kalkulačka splátek CETELEM
7109 Kč s DPH

5875 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: GT-B9150ZKAETL
Výrobce: SAMSUNG
Záruka: 24 měsíců
SAMSUNG HomeSync Black
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Sdílené úložiště pro celou rodinu
Pevný disk o velikosti 1 TB, kterým je Samsung HomeSync vybaven, umožňuje synchronizovat obsah mezi několika zařízeními a nabízí sdílené i soukromé úložiště. Přístroj podporuje osm samostatných uživatelských účtů, takže jej může využívat celá rodina. Každému z uživatelů umožňuje nahrávat i stahovat obsah z mnoha zařízení a okamžitě jej sdílet s dalšími členy rodiny. Šifrování souborů a uživatelské účty chráněné uživatelským jménem a heslem zaručují, že obsah umístěný v soukromé složce uživatele zůstává v přístroji uložený odděleně od sdíleného obsahu.


Zábava na velké obrazovce
Samsung HomeSync přináší to nejlepší z her na platformě Android, filmů a televizních pořadů přímo do vašeho obývacího pokoje. Bezdrátově můžete streamovat obsah z vašeho zařízení Galaxy přímo na televizní obrazovku – umožní vám přehrávat, prohlížet a používat všechny vaše domácí videozáznamy, fotografie a aplikace, a to vše ve Full HD.

Navyšte inteligenci jakékoli HDTV
HomeSync je vybaven multimediálním přehrávačem na platformě Android Jelly Bean, který nabízí uživatelům kompletní a známé prostředí operačního systému Android a umožňuje jim ukládat i spouštět veškeré jejich aplikace. Navíc lze uložený obsah přímo ovládat prostřednictvím mobilního telefonu.


Technické specifikace
CPU: 1,7 GHz dvoujádrový
Paměť: 1 GB DDR3 + 8 GB eMMC + 1 TB HDD

Konektivita:
*LAN Gigabit Ethernet
*WiFi 802.11 b/g/n 2,4GHz & a/n 5 GHz HT40 2x2 MIMO Channel Bonding
*Bluetooth v. 4.0


Rozhraní:
*USB 3.0 Externí USB I/F (x2)
*Micro USB PC připojení 11pin mUSB (x1)
*HDMI out Podpora (HDMI 1.4)
*Optical Audio Připojení audio zesilovače

Kodeky:
*Video H.264, H.263, MPEG4, VC-1, Sorenson Spark, WMV7/8, MP43, VP8, DivX
*Audio MP3, AAC LC/AAC+/eAAC+, WMA 9std/10pro/Lossless, FLAC, Vorbis, AMR-NB/WB, Wav, Mid, AC-3

DRM HDCP 1.3/2.1, Playready, Widevide, Trustzone
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k SAMSUNG HomeSync Black
Diskuze k produktu: samsung-homesync-black není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.