vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

24" LED Samsung S24E650 - FHD,PLS,HDMI,USB,piv,rep

Kalkulačka splátek CETELEM
4690 Kč s DPH

3876 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: LS24E65UPL/EN
Výrobce: SAMSUNG
Záruka: 36 měsíců
24" LED Samsung S24E650 - FHD,PLS,HDMI,USB,piv,rep
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Neunavuje oči Na rozdíl od ostatních barev vyzařovaných obrazovkou, vlnová délka modrého světla více stimuluje sítnici a způsobuje tak únavu očí. Režim Eye Saver optimalizuje pohodlí při sledování prostřednictvím inteligentního snižování vyzařování modrého světla dotykem na tlačítko. Technologie Flicker Free snižuje blikání obrazovky pro pohodlnější zážitek ze sledování. Čistý obraz ze všech úhlů Díky širokým pozorovacím úhlům až 178 stupňů (v horizontálním i vertikálním směru) zůstává obraz čistý a jasný při sledování z jakéhokoli úhlu. Čistý a ostrý obraz v rozlišení 1.920 x 1.080 – uvidíte každý detail. I rychlé pohyby budou zobrazeny zcela plynule bez jakéhokoli rozmazání, třepání a přechodů. Lepší prostředí díky materiálům šetrným k životnímu prostředí Veškeré profesionální monitory společnosti Samsung jsou z 30 % vyrobeny z recyklovaných plastů. Mechanismy a obvody monitoru jsou vyrobeny bez PVC*, díky čemuž je zařízení šetrnější k životnímu prostředí a jeho dopad na prostředí je nižší. Společnost Samsung snížila obsah LDPE** v obalech příslušenství ze 100 % na 80 % díky tomu, že jako alternativní výrobní materiál použila biologicky šetrný tapiok (20%). Balení společnosti Samsung nyní obdržela certifikaci Vinçotte. *Část kabeláže obsahuje PVC. **LDPE (polyetylén o nízké hustotě): Termoplast vyrobený z monomeru etylénu. Profesionální ergonomický monitor pro potřeby skutečných profesionálů Ergonomicky navržený stojan s nastavitelnou výškou, který umožňuje flexibilně nastavit výšku až o 130 mm. Snadno a hladce naklánějte obrazovku 25° dopředu a 3° dozadu pro pohodlné sledování. Rychle a snadno otáčejte obrazovku doleva či doprava až o 45°. To usnadňuje sledování při práci ve skupinách. Díky podpoře držáku VESA 100 x 100 můžete monitor snadno namontovat na libovolnou stěnu. Technické specifikace
Displej
Uhlopříčka obrazovky: 23,6 palce
Poměr stran obrazu: 16 : 9
Typ panelu: Typ PLS
Jas: 250 cd/m2
Kontrastní poměr: 1.000:1 (typ.)
Dynamický kontrastní poměr: Mega ?
Rozlišení: 1.920 x 1.080
Doba odezvy: 4 (GTG)
Zorný úhel (H / V): 178° / 178°
Podpora barev: 16,7 M
Rozteč pixelů (H X V): 0,2715 (H) x 0,2715 (V)

Základní funkce
Samsung MagicBright: Ano
Samsung MagicUpscale: Ano
Režim energie 0,00 W: Ano
Režim Eye Saver: Ano
Bez mihotání: Ano
Herní režim: Ano
Rozměr snímků: Ano
Certifikace Windows: Windows 10
Funkce inteligentní ekologická úspora energie: Ano
Funkce časovač vypnutí Plus: Ano


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k 24" LED Samsung S24E650 - FHD,PLS,HDMI,USB,piv,rep
Diskuze k produktu: samsung-lcd-ls24e650-236-ledpls4ms-1920x1080 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.