vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Samsung sluchátková sada stereo EO-IG900B LEVEL in, bílá

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
897 Kč s DPH

741 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: EO-IG900BWEGWW
Výrobce: SAMSUNG
Záruka: 24 měsíců
Samsung sluchátková sada stereo EO-IG900B LEVEL in, bílá
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Vyvážený zvuk s třícestnými reproduktory Nezávislý třícestný systém reproduktorů vytváří mimořádně věrný zvuk. Jednotky s vyváženou kotvou poskytují zvuk ve vysokém rozlišení včetně výjimečně kvalitních vysokých a středních frekvencí. Neuvěřitelné hluboké basové tóny jsou přehrávány jedním dynamickým reproduktorem. Vyvážený zvuk dosahovaný prostřednictvím systému reproduktorů poskytuje ryzí a příjemný zážitek z poslechu. Minimalistický organický design Stylový kovový design byl inspirován hladkým povrchem oblázků. Minimalistický organický design umožňuje ergonomické a snadné používání. Různě velké nástavce do uší z různých materiálů Vyberte si ze tří nástavců z paměťové pěny a čtyř variant nástavců do uší. Váš ideální výběr je zárukou pohodlí při poslechu zvuku ve vysoké kvalitě. Technické parametry: Konektor: 3,5 mm Typ sluchátek: Do uší Mikrofon: Ano Reproduktor: 2 vyvážené kotvy + 1 dynamický reproduktor (10 mm) Impedance: 8 Ohm Ovládání: Přehrát / pozastavit, přecházení mezi skladbami, zvýšení / snížení hlasitosti, S Voice (při použití kompatibilního inteligentního telefonu Samsung), přijetí hovoru, odmítnutí hovoru Délka kabelu: 1,2 m Hmotnost: 15,7 g


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Samsung sluchátková sada stereo EO-IG900B LEVEL in, bílá
Diskuze k produktu: samsung-level-earphones-color-white není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.