vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

SAMSUNG LFD "10" - LH10DBDPLBC/EN - DB10D

Kalkulačka splátek CETELEM
7982 Kč s DPH

6597 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: LH10DBDPLBC/EN
Výrobce: SAMSUNG
Záruka: 36 měsíců
SAMSUNG LFD "10" - LH10DBDPLBC/EN - DB10D
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Samsung LH10DBDPLBC/EN
Získejte profesionální kompaktní displej, který je spolehlivý a univerzální Jednodušší poskytování obsahu pomocí bezproblémového a všestranného řešení Zvyšte výkonnost své firmy pomocí pokročilé platformy SSSP druhé generace Bezdrátová správa digitálních displejů pomocí mobilního zařízení prakticky odkudkoli a kdykoli

Získejte profesionální kompaktní displej, který je spolehlivý a univerzální
Displej DB10D vám nabízí celou řadu profesionálních funkcí v kompaktním provedení, abyste mohli snáze uspokojovat různé potřeby zákazníků. Tyto menší displeje jsou ideální k poskytování přizpůsobeného obsahu jednotlivým zákazníkům, kteří tak získají osobnější zážitky, a vejdou se i do těch nejmenších prostorů, kde upoutají pozornost diváka na úrovni očí. Displej DB10D dále nabízí vysokou spolehlivost s garantovanou provozuschopností 16 hodin denně, 7 dní v týdnu a dvouletou záruku. Získáte tak displej na profesionální úrovni, na který se můžete spolehnout.

Digitální prezentační řešení DB10D je založeno na výrazně vylepšené integrované platformě SSSP druhé generace. Nový čtyřjádrový procesor SoC podstatně zvyšuje výkon a zajišťuje pozoruhodně rychlejší zpracování sdělení s bohatým obsahem. Platforma SSSP druhé generace kromě toho podporuje funkci obrazu v obraze (PIP), která může pokrývat více než 50 procent plochy digitálního monitoru, díky čemuž umožňuje dosáhnout lepší provozní výsledky než digitální prezentační řešení s dvoujádrový procesorem, která umožňují vyhradit pro tuto funkci méně než 50 procent plochy.

Uživatelské rozhraní domovské obrazovky s novým designem, které lze přizpůsobit přidáním rychlého přístupu k často používaným funkcím a konfiguracím nabídky, vám umožní zažít intuitivní ovládání funkcí digitálního prezentačního řešení. Šetřete čas a námahu jednoduchým a efektivním vytvářením obsahu a poskytováním sdělení pomocí 100 typů předem navržených šablon, určených pro různé vertikální trhy.

Společnost Samsung vybavila displej DB10D několika funkcemi, které zajišťují špičkovou kvalitu obrazu a tím i jeho maximální účinek. Díky panelu WVA s mimořádně širokým úhlem pohledu diváci uvidí obrazovku zřetelně téměř z libovolného místa. V různých prostředích lze také používat různé obrazové režimy k zajištění optimální kvality pro dané místo. Tyto režimy umožňují zobrazovat například bohaté barvy a detailní textury při propagaci výrobků v obchodě nebo nákupním centru, ostrý text a video při poskytování informací a podpoře značky v kanceláři nebo ve škole a plánované změny letových řádů a reklam na letišti.
Jednodušší poskytování obsahu pomocí bezproblémového a všestranného řešení

Naše prezentační řešení se mnohem snáze instaluje a konfiguruje i v malých prostorech, díky čemuž se zvýší vaše produktivita a sníží provozní náklady. Integrovaná všestranná platforma SSSP druhé generace nevyžaduje samostatný počítač ani přehrávač médií, čímž zefektivňuje provoz digitálního prezentačního řešení a snižuje celkové náklady na vlastnictví. Připojení USB plug-and-play bez použití počítače zjednodušuje nasazení obsahu a zvyšuje efektivitu.

Bezdrátová správa digitálních displejů pomocí mobilního zařízení prakticky odkudkoli a kdykoli

Pomocí praktického vestavěného modulu Wi-Fi mohou uživatelé ovládat a bezdrátově distribuovat obsah do digitálního prezentačního řešení z mobilních zařízení, což jim přináší pohodlnou správu obsahu. Možnost odesílání a plánování obsahu z mobilního zařízení namísto toho, aby bylo nutné najít počítač připojený k digitálnímu prezentačnímu řešení nebo vhodné kabelové připojení, zjednodušuje správu displejů.
Bohatší možnosti ovládání obsahu bez nutnosti použití samostatného počítače

Platforma SSSP druhé generace díky své čtyřjádrové technologii SoC poskytuje robustní funkce a podporuje funkci DataLink, která nevyžaduje samostatný počítač a umožňuje provádět komplexní správu obsahu. Po zakoupení serveru DataLink a rozšířeného modulu DataLink můžete snadno načítat a aktualizovat obsah, aniž by bylo nutné používat samostatný modul SBB nebo PIM (Plug-in Module).

Snadné a okamžité řízení displejů na více místech
Řešení Samsung SMART Signage nainstalované na více místech lze vzdáleně řídit z webového serveru při současném sledování aktuálního obsahu obrazovek v reálném čase. Tato rozšířená funkce vzdálené správy displeje DB10D zefektivňuje správu a usnadňuje používání. Se serverem MagicInfo můžete dosáhnout přehledné a zjednodušené konfigurace digitálních prezentačních displejů, která poskytuje bohatý multimediální obsah, vyšší provozní efektivitu a nižší celkové náklady na vlastnictví.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE
Displej Diagonal Size 10,1" Panel Type 60 Hz E-LED BLU Rozlišení 1.280 x 800 Pixel Pitch (HxV) 0,1695 x 0,1695 (typ.) Active Display Size (HxV) 217 x 135,6 Brightness (Typical) 450 cd/m2 Contrast Ratio 900:1 Viewing Angle (H/V) 178°:178° Response Time 30 ms Display Color 16,7 mil. Color Gamut 50% H-Scanning Frequency 30 – 81 KHz Maximum Pixel Frequency 148,5 MHz V-Scanning Frequency 48 –75 Hz Dynamický kontrastní poměr 50.000:1 Konektivita Video In HDMI ZOBRAZIT DALŠÍ SPECIFIKACE Napájení Zdroj napájení 100 – 240 V ~ (+ / - 10%), 50 / 60 Hz Power Consumption (Off Mode) Méně než 0,5 W Power Consumption (On Mode) Max.: 18,7, typ.: 18, BTU (max.): 63,767 Power Consumption (Sleep Mode) Méně než 0,5 W Rozměry Rozměry setu(ŠxVxH) 246,8 x 165,2 x 24,9 mm Package Dimension (WxHxD) 300 x 205 x 79 mm Váha Hmotnost setu 0,6 kg Hmotnost balení 1,2 kg Mechanical Specification VESA Mount 50 x 50 mm Bezel Width 14,1 mm Media Player Option Type Vestavěný Operation Conditions Temperature 0 °C ~ 40 °C Humidity 10 ~ 80% Všeobecné funkce Special Snímač teploty, podpora instalace na výšku, zámek tlačítek, baterie hodin (napájení po dobu 80 hodin), vestavěný reproduktor, vestavěný modul Wi-Fi, slot na kartu SD Reproduktor Vestavěný reproduktor (1 x 1 W) Optional Feature Protection Glass Ne Internal Player (MagicInfo) Special Magic Clone (s uložením dat na zařízení USB), automatické přepínání zdroje a obnovení, rozhraní RS232C / RJ45 MDC, technologie Plug and Play (DDC2B), otočení obrazu, vestavěný software MagicInfo Player S2, aktualizace firmwaru prostřednictvím sítě, nová domovská obrazovka velkoformátového displeje, předdefinované šablony k použití v poloze na výšku, ovládání pomocí mobilního zařízení, plánování událostí, záložní přehrávač


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k SAMSUNG LFD "10" - LH10DBDPLBC/EN - DB10D
Diskuze k produktu: samsung-lfd-10-lh10dbdplbc-en-rezim-16-7-db10d není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.