vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

55" LED Samsung DC55E-FHD,350cd,MP,16/7,slim

Kalkulačka splátek CETELEM
38333 Kč s DPH

31680 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: LH55DCEPLGC/EN
Výrobce: SAMSUNG
Záruka: 36 měsíců
55" LED Samsung DC55E-FHD,350cd,MP,16/7,slim
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Přilákejte zákazníky díky optimalizovanému režimu 16/7 Zaujměte své zákazníky živou obchodní komunikací pomocí cenově dostupné Samsung DCE SMART Signage série, která se vyznačuje vysokou kvalitou obrazu s jasem 350 nitů (32": 330 nitů) a spolehlivým provozem v režimu 16/7. Štíhlý a elegantní displej je ideální pro rozšířené použití v maloobchodních interiérech, restauracích rychlého občerstvení, korporátních konferenčních místnostech a kancelářích. DCE série displejů zabezpečuje nezvykle kvalitní prezentaci velkého rozsahu včasných informací díky podmanivému obrazu. Automatické přehrávání obsahu z USB paměti nebo interní paměti MagicInfo Lite Player využívá sofistikovanou technologii pro přehrávání široké škály obsahu včetně videí, obrázků, fotografií na vyžádání, nebo dle předem určeného plánu. Zákazníci mohou jednoduše přehrávat soubory z obsáhlé vnitřní paměti nebo z externího USB zařízení - připojeného prostřednictvím zabudovaného portu - nebo je mezi nimi převádět. Obsah složky MagicInfoSlide v USB paměti je abecedně seřazený, takže jej lze jednodušeji a pohodlněji používat a není potřeba žádný oddělený seznam. Snadné a okamžité ovládání obrazovek na více místech MagicInfo Lite řešení, které přichází s vestavěným přehrávačem, rozšiřuje vzdálenou správu obsahu prostřednictvím síťě MagicInfo serveru. Mediální obsah z USB paměti, která je připojena na zadní části DCE displeje, může být naprogramován tak, aby byl jeho obsah přehráván i ze vzdáleného počítače. Propojení s MagicInfo serverem také umožňuje vzdálené monitorování a správu displejů DCE série. Informace o zařízení, plán opětovného přehrávání obsahu, monitorování síťových dat, časový rozvrh, alarmy a různé ovládací prvky jsou dostupné vzdáleně, aniž by musely být zobrazovány na displeji. Jednoduchá správa digitální komunikace obchodní značky díky univerzální konektivitě Připojte se snadno k ostatním obrazovkám s digitální komunikací vaší obchodní značky díky rozhraní, které je založeno na vašich specifických potřebách. Displeje poskytují nejen nezbytná propojení, které využívají firmy nejčastěji, ale podporují velkou škálu různých typů zdrojových zařízení. Rozhraní obsahuje HDMI, DVI, D-sub, komponentní a kompozitní videovstup stejně jako RS-232C a RJ45 porty pro rozsáhlejší konektivitu. Navíc, DCE série mají prostor pro připojení SBB přehrávače, který může přenášet komunikaci obchodní značky kompletně na všechna digitální zařízení. Technické specifikace Typ panelu: 60Hz D-LED BLU Barevné rozpětí: 72% Barevnost displeje: 16,7 M Odezva: 6ms Jas: 350 nitů Displej Úhlopříčka obrazovky: 55"" Rozlišení: 1920 x 1080 (16:9)


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k 55" LED Samsung DC55E-FHD,350cd,MP,16/7,slim
Diskuze k produktu: samsung-lfd-lh55dceplgc-en-velkoformatovy-displej-55-169-dled-1920x1080-50001-6ms-350nits-dsub-dvi-2xhdmi-cvbs není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.