vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Samsung polohovací pouzdro pro Tab S2, 9,7", Black

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
992 Kč s DPH

820 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: EF-BT810PBEGWW
Výrobce: SAMSUNG
Záruka: 24 měsíců
Samsung polohovací pouzdro pro Tab S2, 9,7", Black
Produkt je zařazen:

Popis produktu:


Stylovyacute; design. Ziacute;skejte stylovyacute; upgrade. Vyrobenyacute; z materiaacute;lu, kteryacute; je měkkyacute; jako kůže a dostupnyacute; ve čtyřech atraktivniacute;ch barvaacute;ch. Spolehlivaacute; ochrana bez dopadu na celkovou tlouscaron;ťku.
Vscaron;estrannyacute; viacute;cepolohovyacute; stojan. Tři nastavitelneacute; polohy pro pohodlnějscaron;iacute; zaacute;žitek z interakce s meacute;dii. Režim psaniacute; použijte při psaniacute; zpraacute;v a poznaacute;mek. Dotykovyacute; režim využijete při surfovaacute;niacute; po webu a čteniacute;. Do režimu sledovaacute;niacute; přepněte když si přejete neruscaron;eně sledovat obliacute;beneacute; filmy.
Odolnaacute; ochrana. Jedinečnaacute; ochrana proti naacute;razům a poscaron;kraacute;baacute;niacute;. Chraacute;niacute; předniacute; stranu, hrany a zadniacute; stranu vascaron;eho zařiacute;zeniacute;.
Funkce automatickeacute;ho zapnutiacute; / vypnutiacute; displeje. Pokud se zařiacute;zeniacute; nachaacute;ziacute; v pohotovostniacute;m režimu, otevřeniacute; pouzdra automaticky zapne displej. Zavřeniacute;m pouzdra dojde k vypnutiacute; displeje. Tiacute;m dochaacute;ziacute; k uacute;spoře energie ndash; a neniacute; třeba stisknout žaacute;dneacute; tlačiacute;tko.
Rozměry: 171,15 x 239,5 x 10,7 mm Hmotnost: 234,87 g



Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Samsung polohovací pouzdro pro Tab S2, 9,7", Black
Diskuze k produktu: samsung-polohovaci-pouzdro-pro-tab-s2-97-black není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.