vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

SSD 2,5" 2TB Samsung 850 Pro SATAIII Basic

Kalkulačka splátek CETELEM
27357 Kč s DPH

22609 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: MZ-7KE2T0BW
Výrobce: SAMSUNG
Záruka: 120 měsíců
SSD 2,5" 2TB Samsung 850 Pro SATAIII Basic
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

Zvyšte výkon pomocí špičkového disku 3D V-NAND SSD
Paměť NAND flash, založená na špičkové technologii 3D V-NAND od společnosti Samsung, poskytuje mimořádný výkon při čtení a zápisu, a to při sekvenčních i náhodných operacích. Mimořádně působivého výkonu dosahuje zejména model s kapacitou 128 GB*, který svou rychlostí zápisu překonává podobné modely na trhu o více než 100 MB/s. *Rychlost sekvenčního zápisu disku 850 PRO 128 GB: 470 MB/s.

Pracujte déle díky inovacím zvyšujícím účinnost
Účinné součásti na správu napájení disku 850 PRO vám umožňují pracovat déle a produktivněji. Disk 850 PRO, který se může pochlubit nejnižší spotřebou při plném využití mezi všemi disky SSD, spotřebovává méně energie a zároveň si udržuje špičkový výkon. Disk 850 PRO plně podporuje spánkový režim v počítačích Ultrabook™, ve kterém spotřebovává pouze 2 mW energie. Mezipaměť LPDDR2 navíc poskytuje vyšší výkon a zároveň má o 30% nižší spotřebu energie v aktivním režimu a o 93% nižší spotřebu energie při nečinnosti než běžné paměti DDR2 nebo DDR3.

Ochrana počítače před přehřátím pomocí algoritmu Dynamic Thermal Guard
Algoritmus Dynamic Thermal Guard disku 850 PRO sleduje a udržuje optimální provozní teplotu disku SSD a v případě potřeby ji automaticky snižuje, aby chránil vaše data a zajistil vysokou rychlost odezvy.

Zabezpečení cenných dat bez obětování výkonu
Technologie SED disku 850 PRO zahrnuje modul na šifrování celého disku pomocí hardwarového 256bitového šifrování AES, který zabezpečuje vaše data před obvyklým zhoršením výkonu a vyhovuje standardům TCG™ Opal 2.0, chrání kód PSID a je kompatibilní s protokolem Microsoft eDrive IEEE 1667.

Jistota hladké spolupráce všech součástí
Na rozdíl od většiny výrobců společnost Samsung navrhuje všechny součásti disků SSD vlastními silami, což jí umožňuje dosahovat úplné optimalizace. Výsledkem je vyšší výkon, nižší spotřeba energie díky mezipaměti LPDDR2 DRAM s kapacitou až 1 GB a vyšší energetická efektivita tříjádrového řadiče MEX.

Technické specifikace
Základní funkce

Aplikace: Klientské počítače
Kapacita: 2 000 GB (1 GB = 1 miliarda bajtů podle sdružení IDEMA) * Skutečná využitelná kapacita může být nižší v závislosti na formátování, rozdělení na oddíly, operačním systému, aplikacích a dalších faktorech
Typ zařízení: Velikost 2,5"
Rozhraní: Rozhraní SATA 6 Gb/s, kompatibilní s rozhraními SATA 3 Gb/s a SATA 1,5 Gb/s
Rozměry (Š x V x H): Rozměry 100 x 69,85 x 6,8 mm
Váha: Hmotnost maximálně 66 g
Storage Memory: Samsung 3D V-NAND s 32 vrstvami
Controller: Tříjádrový řadič Samsung MEX
Cache Memory: Mezipaměť Samsung 1 GB DDR2 SDRAM s nízkým příkonem

Speciální funkce

TRIM Support: Podpora příkazu TRIM
S.M.A.R.T. Support: Podpora technologie S.M.A.R.T.
Garbage Collection: Algoritmus automatického uvolňování paměti
Encryption Support: 256bitové šifrování AES (třída 0), TCG / Opal, IEEE1667 (šifrovaná jednotka)
WWN Support: Podpora identifikátoru WWN (World Wide Name)
Device Sleep Mode Support: AnoPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k SSD 2,5" 2TB Samsung 850 Pro SATAIII Basic
Diskuze k produktu: samsung-ssd-ssd850-2-tb-sata-iii-25-550mb-s-520mb-s-7mm-pro není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.