vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

SanDisk USB flash disk Ultra Android Dual USB Drive 64GB, Retail, 4x

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
759 Kč s DPH

627 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 124117
Výrobce: SANDISK
Záruka: 60 měsíců
SanDisk USB flash disk Ultra Android Dual USB Drive 64GB,...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
- USB umožňuje snadno a rychle přenášet nebo sdílet soubory z vašeho smartphonu s funkcí OTG nebo tabletu do PC nebo Mac počítačů nebo do dalších zařízení s Androidem - na jednom konci konektor micro USB a na druhém konci konektor USB 3.0 - konektor USB 3.0 je zpětně kompatibilní s USB 2.0 porty - přenosová rychlost až do 130 MB/s - kapacita 16 – 64 GB - lze stáhnout aplikaci SanDisk Memory Zone z Google Play a použít ji pro sledování dostupné paměti a také pro efektivní řízení, organizování a zálohování souborů uložených ve vašem Android smartphonu - při připojení k Androidu přes OTG funkci je flash disk automaticky detekován - kompatibilní s Windows Vista, Windows 7, Windows 8 a Mac OS 10.6+ - provozní teplota: 0 ° až 45 ° C - skladovací teplota: -10 ° C až 70 ° C - rozměry: 11,0 x 19,8 x 36,6 mm


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k SanDisk USB flash disk Ultra Android Dual USB Drive 64GB, Retail, 4x
Diskuze k produktu: sandisk-ultra-android-dual-usb-drive-64gb-retail-4x není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.