vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Detail kategorie: Satelity a DVB-T

Filtr cen: 0-16000
na stránku
řazení
 zobrazit: 
<< 1 2 3 4 5 6 7 >> >|
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
12 Kč bez DPH
15 Kč s DPH
Valueline FC-018 - Anténní adaptér F zásuvka - F zásuvka Stříbrná Valueline FC-018 - Anténní adaptér F zásuvka - F zásuvka Stříbrná
Skladem v eshopu - Valueline FC-018 - Anténní adaptér F zásuvka - F zásuvka Stříbrná
4757 Kč bez DPH
5756 Kč s DPH
VU+SOLO2 - Satelitní HDTV přijímač VU+SOLO2 - Satelitní HDTV přijímač
Skladem v eshopu - VU+SOLO2 - Satelitní HDTV přijímač
1962 Kč bez DPH
2374 Kč s DPH
Koaxiální kabel RG-6 75ohm 250 m (6,5mm/1,0mm) Koaxiální kabel RG-6 75ohm 250 m (6,5mm/1,0mm)
Skladem v eshopu - Koaxiální kabel RG-6 75ohm 250 m (6,5mm/1,0mm)

VU+ UNO 4K SE 1x Dual FBC-S/S2 tuner

NOVINKA!!! Vu+ Uno 4K SE je nový model 4K prijímača s UHD rozlíšením a najnovšími obrazovými norm...
6060 Kč bez DPH
7332 Kč s DPH
VU+ UNO 4K SE 1x Dual FBC-S/S2 tuner VU+ UNO 4K SE 1x Dual FBC-S/S2 tuner
Skladem v eshopu - VU+ UNO 4K SE 1x Dual FBC-S/S2 tuner

DI-WAY T2-ONE DVB-T2 H.265 HEVC

Vhodný pro příjem pozemní digitální příjem DVB-T/T2 Ful HD 1080p s FTA kanálů novým kodekem HEVC H.265, připravený pro nahrávání PVR R (Personal Video Recorder Ready), Vybavený s displejem - hodiny ve standby a s výstupy HDMI a SCART i pro starší typy TV. Jednoduché na ovládání.
562 Kč bez DPH
680 Kč s DPH
DI-WAY T2-ONE DVB-T2 H.265 HEVC DI-WAY T2-ONE DVB-T2 H.265 HEVC
Skladem - DI-WAY T2-ONE DVB-T2 H.265 HEVC
1556 Kč bez DPH
1883 Kč s DPH
AB Cryptobox 752HD Combo DVB-T2/S2/C AB Cryptobox 752HD Combo DVB-T2/S2/C
Skladem - AB Cryptobox 752HD Combo DVB-T2/S2/C
14 Kč bez DPH
17 Kč s DPH
Valueline FC-025 - Anténní adaptér Koax zástrčka - F zásuvka Stříbrná Valueline FC-025 - Anténní adaptér Koax zástrčka - F zásuvka Stříbrná
Skladem v eshopu - Valueline FC-025 - Anténní adaptér Koax zástrčka - F zásuvka Stříbrná

Emos EM180 HD - set-top-box DVB-T2 HEVC/h.265, USB

DVB-T2 přijímač pro příjem digitálního pozemního vysílání nové generace s podporou HEVC/h.265. Digitální HDTV DVB-T2 H265 HEVC přijímač pro příjem digitálního pozemního TV s možností nahrávání přes USB port. Možnost prohlížení fotografií a poslechu m
621 Kč bez DPH
751 Kč s DPH
Emos EM180 HD - set-top-box DVB-T2 HEVC/h.265, USB Emos EM180 HD - set-top-box DVB-T2 HEVC/h.265, USB
Skladem - Emos EM180 HD - set-top-box DVB-T2 HEVC/h.265, USB

DVB-T anténa Sencor SDA-110

Klasická pokojová DVB-T anténa
352 Kč bez DPH
426 Kč s DPH
DVB-T anténa Sencor SDA-110 DVB-T anténa Sencor SDA-110
Skladem, dodání do 3 dnů - DVB-T anténa Sencor SDA-110

Dreambox DM-820HD

www.mader.cz
7095 Kč bez DPH
8585 Kč s DPH
Dreambox DM-820HD Dreambox DM-820HD
Skladem v eshopu - Dreambox DM-820HD

König DVB-T INSERT10 - profesionální napájecí výhybka DVB-T antén

Profesionální napájecí výhybka ve stíněném kovovém pouzdru. Vhodná pro napájení aktivních DVB-T antén.• Attenuation: 1.5 dB • Output: 5 V DC / 100 mA • Adapter: 220 V AC/ 9 V DC 100 mA (detachable)
299 Kč bez DPH
362 Kč s DPH
König DVB-T INSERT10 - profesionální napájecí výhybka DVB-T antén König DVB-T INSERT10 - profesionální napájecí výhybka DVB-T antén
Skladem - König DVB-T INSERT10 - profesionální napájecí výhybka DVB-T antén
159 Kč bez DPH
192 Kč s DPH
Hama anténní kabel 75dB, bílý, 10m, sáček Hama anténní kabel 75dB, bílý, 10m, sáček
Skladem, dodání do 3 dnů - Hama anténní kabel 75dB, bílý, 10m, sáček
286 Kč bez DPH
346 Kč s DPH
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 2m OM4 Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 2m OM4
Skladem v eshopu - Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 2m OM4
6980 Kč bez DPH
8446 Kč s DPH
VU+ Solo 4K - Satelitní UHDTV přijímač VU+ Solo 4K - Satelitní UHDTV přijímač
Skladem v eshopu - VU+ Solo 4K - Satelitní UHDTV přijímač

Pokojová anténa Philips SDV6222/12

Digitální televizní anténa, zesílení 48 dB, HDTV/UHF/VHF/VKV, vylepšený filtr GSM
778 Kč bez DPH
941 Kč s DPH
Pokojová anténa Philips SDV6222/12    Pokojová anténa Philips SDV6222/12
Skladem, dodání do 3 dnů - Pokojová anténa Philips SDV6222/12
<< 1 2 3 4 5 6 7 >> >|