vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

SBB-C - modul k LFD Samsung - B32DV4

Kalkulačka splátek CETELEM
26383 Kč s DPH

21804 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: SBB-Q32CX4/EN
Výrobce: SAMSUNG
Záruka: 24 měsíců
SBB-C - modul k LFD Samsung - B32DV4
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Pomocí snadno instalovatelných počítačových modulů mohou firmy proměnit své velkoformátové LED displeje Samsung na všestranná digitální prezentační řešení, která budou maximálně vyhovovat jejich specifickým obchodním potřebám. Stačí, když se modul zasune do kompatibilního velkoformátového displeje, a digitální prezentační obsah bude možné přehrávat, aniž by bylo nutné displej rozebírat. Počítačové moduly eliminují potřebu externího počítače a kabelů, díky čemuž přispívají k vytvoření čistého prezentačního prostředí. Používání počítačového modulu nejen snižuje náklady na vybavení, ale zajišťuje i efektivní využití prostoru a vytváří jednodušší prostředí. • Snadná instalace modulů jejich zasunutím do velkoformátového displeje Samsung • Díky tenkému a lehkému designu modulů není nutné používat velká a těžká zařízení • Vysoký a spolehlivý výkon díky dvoujádrovému nebo čtyřjádrovému procesoru • Jednoduché vytváření obsahu pro velkoformátový displej pomocí integrovaného digitálního prezentačního softwaru Samsung MagicInfo™ Premium

Tenký a elegantní design tohoto zásuvného modulu šetří místo a přispívá k vytvoření čistého pracovního prostředí. Navzdory svému elegantnímu designu se jedná o výkonné zařízení s mimořádně praktickým připojením a několika porty USB, které rozšiřují možnosti připojení. Můžete tak snáze ovládat a spravovat obsah a zároveň získáte ostrý a čistý obraz.

Mechanické vlastnosti
Rozměry (Š x V x H): 310 x 219 x 32 mm
Hmotnost přístroje: 1,8 kg
Hmotnost balení: 2,5 kg

Napájení
Napájení: 100-240 V stř. (+ / - 10%), 50/60 Hz
Zapnuto: 70 W (max.)

Integrovaný PC
Procesor: AMD A8-3510M Quad
N / B: Integrovaná
S / B: Hudson-M3
GPU: Radeon HD6620G (integrovaná na APU)
FDM / HDD 32 GB SSD
Paměť: 4 GB (DDR3 SO-DIMM 2 GB x 2)
Ethernet GbE Ethernet (RJ-45)
USB: 2 porty USB 2.0, dva USB 3.0 porty
Výstupy: 1.: MagicInfo výstup (port DP, až 1080p) druhé: Port obrazovky
Ostatní: RJ-45, RS232 (D-sub 9-pin)


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k SBB-C - modul k LFD Samsung - B32DV4
Diskuze k produktu: sbbc-modul-k-lfd-samsung-q32cx4 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.