vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

SCOSCHE voděodolné pouzdro na kolo pro telefony max. 4,7"

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
520 Kč s DPH

430 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: PSC-123
Výrobce: Scosche
Záruka: 24 měsíců
SCOSCHE voděodolné pouzdro na kolo pro telefony max. 4,7"
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Voděodolný držák na kolo pro telefony s displejem max 4,7".
Vlastnosti: - pro telefony s max. rozměry 135 × 75 × 15 mm - inovativní montážní systém (vhodný pro téměř libovolnou velikost řídítek) - na montáž držáku není potřeba nářadí - speciální svorka zabezpečí držák i do nejtěžších terénů - možnost otočení o 360° (telefon na výšku i na šířku) - odolnost vůči stříkající vodě a jiným povětrnostním vlivům - jednoduchá manipulace a používání, reverzně sešitý voděodolný zip - vrchní průhledná vrstva pouzdra zachová i dotykové vlastnosti telefonu


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k SCOSCHE voděodolné pouzdro na kolo pro telefony max. 4,7"
Diskuze k produktu: scosche-vodeodolne-pouzdro-na-kolo-pro-telefony-max-47 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.