vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Sculpt Ergonomic Desktop USB Port Eng

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2760 Kč s DPH

2281 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: L5V-00021
Výrobce: MICROSOFT
Váha: 1,103
Záruka: 36 měsíců
Sculpt Ergonomic Desktop USB Port Eng
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Design a konstrukce produktů Sculpt Ergonomic Desktop jsou postaveny na ergonomických zásadách - při psaní na dělené klávesnici se vaše ruce vždy nacházejí v uvolněné poloze a měkká opěrka dlaně poskytuje oporu pro zápěstí. Vypouklý tvar klávesnice snižuje a koriguje pronaci zápěstí, která jinak způsobuje bolest a sníženou pohyblivost.
Produkty Sculpt Ergonomic Desktop jsou navržené pro produktivitu s důrazem na špičkovou ergonomii. Pokud s počítačem můžete pracovat uvolněně, znamená to mnohem méně stresu, námahy a nepohodlí než při používání jiných myší a klávesnic, se kterými můžete mít své zkušenosti.

Operační systém
Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows RT, Windows 7

Pevný disk
150 MB volného místa na pevném disku

Jiné
Vyžaduje 2 alkalické baterie typu AAA (jsou součástí balení).
USBPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Sculpt Ergonomic Desktop USB Port Eng
Diskuze k produktu: sculpt-ergonomic-dsktp-usb-port-eng-intl-euro-hdwr není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.