vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

SDHC 16GB paměťová karta Pro UHS-I (90MB/s), Class 10 Verbatim P-blist

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
448 Kč s DPH

370 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Paměťové karty Secure digital
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 49191
Výrobce: VERBATIM
Záruka: 24 měsíců
SDHC 16GB paměťová karta Pro UHS-I (90MB/s), Class 10 Ver...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Bleskové přenosy dat až 600násobnou rychlostí a ohromná kapacita činí z prémiových paměťových karet flash UHS-I od společnosti Verbatim skvělou volbu pro paměťově náročné a vysoce výkonné digitální fotoaparáty či videokamery a jiná multimediální zařízení.

Rostoucí využití videa či digitálních fotografií ve vysokém rozlišení a mobilních aplikací vyžaduje větší kapacitu úložišť a rychlejší přenos dat. Paměťové karty Verbatim UHS-I splňují požadavky pro označení Ultra High Speed stanovené organizací SD Association. Přinášejí svým uživatelům nejvyšší výkon a kapacitu.

Paměťové karty UHS-I (Ultra High Speed) mohou dosáhnout nejvyšší rychlosti přenosu dat pouze při použití v zařízení s rozhraním UHS-I. V zařízeních bez rozhraní UHS-I bude mít garantovaná maximální přenosová rychlost dat pro třídu 10 hodnotu 10 MB/s.

Paměťové karty Verbatim Ultra High Speed SDHC jsou plně kompatibilní se všemi platnými standardy SD. Obsahují také ochranu zápisu, která zabrání nechtěnému vymazání dat. Karty SDHC a SDXC používají stejný fyzický formát jako karty SD, ale nelze je používat v hostitelských zařízeních SD, která nesplňují podmínky specifikací SDA verze 2.0.


Kapacita: 16 GB
Rychlost zápisu: až 166x (25 MB/s)
Rychlost čtení: až 600x (90 MB/s)


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k SDHC 16GB paměťová karta Pro UHS-I (90MB/s), Class 10 Verbatim P-blist
Diskuze k produktu: sdhc-16gb-pametova-karta-pro-uhsi-90mb-s-class-10-verbatim-p není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.