vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Seagate IronWolf Pro 3,5" - 8TB (NAS) 7200rpm/SATA-III/256MB

Kalkulačka splátek CETELEM
8281 Kč s DPH

6844 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: ST8000NE0021
Výrobce: SEAGATE
Váha: 0,78
Záruka: 60 měsíců
Seagate IronWolf Pro 3,5" -  8TB (NAS) 7200rpm/SATA-III/2...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Seagate IronWolf PRO
Velmi rychlý 3,5" pevný disk společnosti Seagate, který ocení nejen domácí uživatelé multimédií, ale také majitelé osobních NAS úložišť. Právě pro ně je model speciálně navržen.

Technologií AgileArray za lepším výkonem
Pro co nejlepší výkon v osobních úložištích NAS je disk vybaven technologií AgileArray. Ta pomáhá disku zvládat rychlou obsluhu více uživatelů zároveň a také se osvědčuje při plnění náročných datových požadavků, které musí disk vyřizovat. Díky tomu se model hodí v pro použití v menších firmách. Disk je vhodný pro zatížení rovné 180 TB za rok.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Seagate IronWolf Pro 3,5" - 8TB (NAS) 7200rpm/SATA-III/256MB
Diskuze k produktu: seagate-ironwolfpro-hdd-35-8tb-sata3-7200rpm-256mb není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.