vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Sega Mega Drive Collection VOL.2

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
163 Kč s DPH

135 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 590761072408900248
Výrobce: SEGA
Záruka: 24 měsíců
Sega Mega Drive Collection VOL.2
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Sega Mega Drive Collection v2 je balík legendárních konzolových a automatových her Sega, na které si jistě rádi zavzpomínáte, nyní ve výhodném balení a za fantastickou cenu. Všechny tituly jsou kompletně přeprogramovány tak, aby fungovaly bezproblémově na nových operačních systémech a aby jejich ovládání odpovídalo dnešním standardům. Na grafickém ztvárnění i hratelnosti se však nic nezměnilo. Můžete se tedy jejich prostřednictvím přenést zpět v čase a zavzpomínat si na doby, kdy hernímu světu vládla platforma Mega Drive.

Obsahuje tyto tituly:
- Alex Kidd in the Enchanted Castle
- Bonanza Bros.
- Columns
- ESWAT
- Ecco Jr.
- Fatal Labyrinth
- Galaxy Force II
- Golden Axe II
- Kid Chameleon
- Ristar
- Sonic The Hedgehog 2
- Super Thunder Blade


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Sega Mega Drive Collection VOL.2
Diskuze k produktu: sega-mega-drive-collection-vol2 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.