vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Sekačka elek. Black&Decker EMAX32

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2744 Kč s DPH

2268 Kč bez DPH
Dostupnost: Neznámá
Váha: 15
Sekačka elek. Black&Decker EMAX32
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Black Decker EMAX32 je praktická elektrická rotační sekačka, se kterou se váš trávník promění v dokonale upravenou plochu. Díky inovativnímu vybavení tohoto skvělého zahradního pomocníka se dostanete i do špatně dostupných míst a docílíte tak vždy perfektního výsledku. EMAX32 vlastní pohodlnou nízkou konstrukci, s níž je možno mýtit trávu i v blízkosti zahradního nábytku a pod keři. Ergonomický design a praktická integrovaná rukojeť zajistí pohodlnou manipulaci s elektrickou sekačkou Black and Decker. Možnost sklápění rukojeti okamžitě zmenší sekačku a tím šetří úložný prostor. Pořiďte si nenahraditelného pomocníka při úpravě vaší zahrady, se kterým se každá práce stane hračkou!

Black Decker EMAX32 je vybavena optimalizovaným sběrným košem s poměrně vysokým objemem, takže při sekání vašeho trávníku ušetříte čas a námahu. Inovativní koš je navíc průhledný, což umožňuje neustálou kontrolu jeho naplnění. Oceníte také možnost nastavení až tří výšek sekání. Váš trávník tak bude vždy dokonalý, bez jediné chybičky. Elektrická rotační sekačka Black and Decker EMAX32 využívá elektrické napájení přes kabel, který je vybaven vysoce praktickým upínáním. Vaše bezpečí a pohodlná manipulace je tak zaručena.

Objednejte si cenově přijatelnou, výkonnou, praktickou a bezpečnou elektrickou rotační sekačku Black and Decker EMAX32, jejíž nesporné kvality ocení snad každý zahrádkář. Pořiďte si trávník, jehož dokonalý vzhled vám budou všichni závidět!

Výhody elektrické rotační sekačky Black Decker EMAX32:

pohodlná manipulace s napájecím kabelem
praktický sběrný koš s průhledným povrchem s objemem až 35 l
ergonomický design a pohodlná rukojeť
možnost nastavení tří výšek sekaní - 20/40/60
nízká konstrukce – vyžínání i na špatně dostupných místech
velice skladná konstrukce díky sklopení rukojeti

Výška střihu 20 - 60 mm
Nastavování žací výšky 3 polohy
Příkon 1200 W
Hmotnost 7.4 kg
Šířka záběru 32 cm
Objem sběrného koše 35 l


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Sekačka elek. Black&Decker EMAX32
Diskuze k produktu: sekacka-elek-blackdecker-emax32 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.