vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Series 5-5030 S HOLÍCÍ STROJEK BRAUN

Kalkulačka splátek CETELEM
4034 Kč s DPH

3334 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: BRAUN
Váha: 0,55
Series 5-5030 S HOLÍCÍ STROJEK BRAUN
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Holicí strojek

Nový FlexMotionTec pro účinné oholení s menším tlakem na pokožku, který minimalizuje podráždění pokožky.
MicroMotion pro samostatné zavěšení všech střihacích prvků reaguje i na ty nejjemnější kontury a automaticky navádí systém MacroMotion.
MacroMotion, holicí hlava s výkyvem o 40° lehce vede po větších konturách pro maximální kontakt s kůží.
Patentovaná UltraActiveLift efektivně zachytí nesnadno oholitelné vousy zejména v oblasti krku a brady.
Jedinečná oscilující střihací lišta nadzvedne a oholí vousy přiléhající k pokožce menším počtem tahů.
Břit CrossHair pro mimořádnou hladkost, která vydrží, zachycuje nepoddajné vousy rostoucí v různých směrech i to nejkratší strniště.
Nový PowerDrive pro vysokou rychlost i při holení hustých vousů o 20 % silnější pohon než dřív poskytuje dostatečný výkon na každém povrchu.
Voděodolný až do 5 m pro plnou omyvatelnost: všechny holicí strojky Braun Series 5 jsou chráněny proti vlhkosti a vodotěsné až do 5 m pro plnou omyvatelnost.
Displej indikující 2 úrovně stavu baterie, hygienický stav a cestovní zámek: Series 5 5030s se vyznačuje pokročilým displejem indikujícím 2 úrovně pro určení stavu baterie s upozorněním na vybití a dále cestovní zámek.
K pokožce šetrný zastřihovač vousů pro dokonalé tvarování kníru a kotlet: Series 5 je vybaven zastřihovačem vousů s vynikajícím holicím výkonem k zastřihování kotlet, knírku nebo bradky tímto pohodlným a přesným nástrojem jednoduše vysuňte zastřihovač dlouhých vousů směrem nahoru.
Nový MultiHeadLock: Series 5 je vybaven systémem, který uzamkne hlavu holicího strojku pro ruční volbu jednoho z pěti úhlů sklonu hlavy, která se tak dokonale přizpůsobí těžko dostupným partiím, jako je například místo pod nosem.
Plné dobití za jednu hodinu – až 45 minut holení bez síťového přívodu: nabíjení po dobu 1 hodiny vám poskytne kapacitu pro až 45 minut holení bez síťového přívodu
rychlé pětiminutové dobití vystačí pro jedno oholení bez síťového přívodu.
SmartPlug se automaticky přizpůsobí používanému napětí (100 V – 240 V) pro optimální pohodlí – doma i na cestách.
Výkonná akumulátorová Li-Ion baterie: holicí strojek Series 5 5030s pracuje s i bez bez síťového přívodu, všechny holicí strojky Series 5 mají výkonnou 3,6 V Li-Ion baterii bez paměťového efektu.
Materiály – high tech a prvotřídní kvalita: Series 5 je vyroben z prvotřídních materiálů, jako jsou vláknově vyztužené kompozity pro odlehčený výkon a pochromované prvky pro dokonalý design a mimořádnou odolnost.
Měkké cestovní pouzdro Series 5 5030s je vybaven měkkým cestovním pouzdrem, které nabízí ochranu pro váš nový přístroj.

Počet planžet 1
Zastřihovač
Doba chodu 45 Min
Doba nabíjení 60 Min
Indikátor nabíjení
Pouzdro
Napájení aku


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Series 5-5030 S HOLÍCÍ STROJEK BRAUN
Diskuze k produktu: series-55030-s-holici-strojek-braun není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.