vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

MaxTrack Wireless Deskset CZ

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
952 Kč s DPH

787 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 17100
Výrobce: TRUST
Záruka: 36 měsíců
MaxTrack Wireless Deskset CZ
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: Trust; Třída produktu: Klávesnice; Typ klávesnice: Multimediální; Typ konektoru: USB 2.0; Rozložení kláves: CZ layout; Počet kláves: 104; Barva: Černá ; Myš v sestavě: Ano; Další informace o myši: Pohodlná bezdrátová myš se šesti tlačítky vysoce přesnou technologií BlueSpot; Další vlastnosti: Vysoce přesný snímač BlueSpot funguje téměř na každém povrchu, Ergonomický design s gumovými okraji pro pevnější uchopení; Další vlastnosti: Miniaturní přijímač USB: Stačí jednou zapojit a už jej nikdy nemusíte odpojovat; Operační systém: Windows 7, Windows XP/Vista; Čistá hmotnost: 1 kg; Hrubá hmotnost: 1.05 kg; Další informace: www.Trust.com/17100


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k MaxTrack Wireless Deskset CZ
Diskuze k produktu: set-trust-maxtrack-wireless-deskset-cz není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.