vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

SFP+ 10G LRM MM, 220M, 1310nm Cisco

Kalkulačka splátek CETELEM
3162 Kč s DPH

2613 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: SFPP-10G-LRM-220M-CG
Výrobce: OEM
Záruka: 24 měsíců
SFP+ 10G LRM MM, 220M, 1310nm  Cisco
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
SFP+ 10G LRM MM, 220M, 1310nm, kompatibilita Cisco

PŘEHLED

Univerzální SFP+ modul pro sloty podporující rychlost 10Gbps. Speciální DFB laser pracující na vlnové délce 1310nm zajišťuje kompatibilitu jak s MM (220m), tak SM (300m) vláknem. Obecná kompatibilita Cisco. Diagnostická data (DDMI)

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

*rychlost: 10Gbps
*konektor: 2x LC
*provozní teplota: 0°- 70°C
*typ vlákna: multimode/singlemode
*dosah: 220 / 300m
*Kompatibilita: Cisco obecná


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k SFP+ 10G LRM MM, 220M, 1310nm Cisco
Diskuze k produktu: sfp-10g-lrm-mm-220m-1310nm-cisco není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.