vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

AMICA SHM 51084DA W SPORÁK KOMBINOVANÝ (8290) akce

Kalkulačka splátek CETELEM
6684 Kč s DPH

5524 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 40033020
Výrobce: Amica
Váha: 44,56
Záruka: 24 měsíců
AMICA SHM 51084DA W SPORÁK KOMBINOVANÝ (8290) akce
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
ENERGETICKÁ TŘÍDA A Amica pečuje o životní prostředí a kromě nejnovějších technologií zavádí také pro ekologická řešení. Proto i v souladu s novou normou Evropské Unie mají všechny sporáky a trouby energetickou třídu A. Energetická třída A garantuje nízké účty za elektrickou energii. TA PROGRAMÁTOR Signalizuje současný stav, možnost nastavení začátku a konce pečení, akustický alarm. BEZPEČNOSTNÍ POJISTKY HOŘÁKŮ U DESKY Pokud plamen zhasne v důsledku zalití hořáku nebo průvanu, automatická ochrana uzavře přívod plynu. Je tak zamezeno nebezpečí jeho úniku do prostoru. SUPER RYCHLÝ OHŘEV Funkce umožňuje dosažení požadované teploty v nejkratší době. Trouba dosahuje teploty 150 °C za 4 minuty, to je o 20 % rychleji než je standard. Můžete se tedy soustředit na přípravu jídla a nemusíte čekat na správnou teplotu v komoře trouby. BOČNÍ ZÁVĚSNÉ LIŠTY PLECHŮ Tyto nerezové lišty vám usnadňují manipulaci s plechy, které jsou po vysunutí z trouby stabilní. Je také možné je jednoduše vyjmout a umýt v myčce. ELEKTRICKÉ ZAPALOVÁNÍ V KNOFLÍKU Plynové, kombinováné sporáky a plynové desky Amica jsou vybaveny elektrickým zapalováním. Stačí zmačknout knoflík, následně otočit a vybraný hořák se automaticky zapálí. SPECIFIKACE Barva Bílá Výška 85 cm Šířka 50 cm Hloubka 60 cm Typ varné desky Plynová Energetická třída A Vnitřní objem trouby 66 l Celkový příkon 3,1 kW Horní topné těleso 900 W Spodní topné těleso 1100 W Zadní kruhové topné těleso 2000 W Elektrický gril 2000 W Připojení k elektrické síti Zapojení na 230V – jednoduchá instalace FUNKČNOST Počet funkcí Multifunkční trouba - 10 funkcí Super rychlý ohřev VÝBAVA Ta programátor Bílý lakovaný poklop Výsuvný odkládací prostor Halogenové osvětlení Počet plechů: 2 Rošt: 1 Rozmrazování Boční závěsné lišty plechů Otočný rožeňTyp předních dvířek Trojité sklo dveří trouby VARNÁ DESKA Bezpečnostní pojistky hořáků u desky Samostatné litinové rošty: 2 Elektrické zapalování v knoflíku


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k AMICA SHM 51084DA W SPORÁK KOMBINOVANÝ (8290) akce
Diskuze k produktu: shm-51084da-w-sporak-kombi-amica není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.