vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

AMICA SHM 5774DA W SPORÁK KOMBINOVANÝ (8190) akce

Kalkulačka splátek CETELEM
7790 Kč s DPH

6438 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 40033021
Výrobce: Amica
Váha: 43
Záruka: 24 měsíců
AMICA SHM 5774DA W SPORÁK KOMBINOVANÝ (8190) akce
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

Energetická třída A Amica pečuje o životní prostředí a kromě nejnovějších technologií zavádí také pro ekologická řešení. Proto i v souladu s novou normou Evropské Unie mají všechny sporáky a trouby energetickou třídu A. Energetická třída A garantuje nízké účty za elektrickou energii.
Super rychlý ohřev Funkce umožňuje dosažení požadované teploty v nejkratší době. Trouba dosahuje teploty 150 °C za 4 minuty, to je o 20 % rychleji než je standard. Můžete se tedy soustředit na přípravu jídla a nemusíte čekat na správnou teplotu v komoře trouby.
Ta programátor Signalizuje současný stav, možnost nastavení začátku a konce pečení, akustický alarm.
Boční závěsné lišty plechů Tyto nerezové lišty vám usnadňují manipulaci s plechy, které jsou po vysunutí z trouby stabilní. Je také možné je jednoduše vyjmout a umýt v myčce.
Bezpečnostní pojistky hořáků u desky Pokud plamen zhasne v důsledku zalití hořáku nebo průvanu, automatická ochrana uzavře přívod plynu. Je tak zamezeno nebezpečí jeho úniku do prostoru.
Litinové rošty Litinové rošty jsou nejodolnější a stabilní, současně se velmi snadné je udržovat v čistotě. Litinové rošty zaručují pohodlí a bezpečnost provozu.
Elektrické zapalování v knoflíku Plynové, kombinováné sporáky a plynové desky Amica jsou vybaveny elektrickým zapalováním. Stačí zmačknout knoflík, následně otočit a vybraný hořák se automaticky zapálí.
Specifikace Barva Bílá Výška 85 cm Šířka 50 cm Hloubka 60 cm Typ varné desky Plynová Energetická třída A Vnitřní objem trouby 66 l Celkový příkon 3.1 kW Horní topné těleso 900 W Spodní topné těleso 1100 W Zadní kruhové topné těleso 2000 W Elektrický gril 2000 W Připojení k elektrické síti Zapojení na 230V – jednoduchá instalace
Funkčnost Typ trouby Multifunkční Počet funkcí Multifunkční trouba - 10 funkcí Super rychlý ohřev
Výbava Ta programátor Bílý lakovaný poklop Výsuvný odkládací prostor Halogenové osvětlení Počet plechů: 2 Rošt Rozmrazování Boční závěsné lišty plechů Typ předních dvířek Trojité sklo dveří trouby
Varná deska Bezpečnostní pojistky hořáků u desky Litinové rošty Elektrické zapalování v knoflíku


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k AMICA SHM 5774DA W SPORÁK KOMBINOVANÝ (8190) akce
Diskuze k produktu: shm-5774da-w-sporak-kombi-amica není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.