vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Šicí stroj Guzzanti GZ 110

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2445 Kč s DPH

2021 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Výrobce: GUZZANTI
Váha: 8,6
Šicí stroj Guzzanti GZ 110
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Šicí stroj nové generace s jednoduchou, intuitivní obsluhou , bohatě vybavený šicími programy reflektující požadavky na moderní šití.


Funkce :
- vertikální kyvný chapač zajišťující profesionálně přesné šití všech stehů
- prostorná dvířka krytu pouzdra cívky a chapače pro snadnou manipulaci s pouzdrem cívky i čištění okolního prostoru,
- velký kryt volného ramene rozšiřující pracovní plochu a zvyšující pohodlí při šití zejména náročných materiálů, s vnitřní velkou schránkou na příslušenství
- pohodlný ovladač zpětného chodu
- robustní konstrukci stroje a jeho snadnou stabilizaci na stole díky stavitelné noze
- poctivé kovové prvky stroje projevující se i v jeho vyšší celkové váze 8,6 kg
- dokonalý výběr z 22 šicích programů a 19 stehů zahrnujících jak pružné, tak dekorativní stehy. Z pružných stehů jmenujme trojitý přímý, trojitý klikatý, jednostranně uzavřený overlockový pro moderní obrubování materiálů i jejich sešívání.
- připravenost stroje pro šití dvojjehlou – již základní výbava zahrnuje jak kolík dvojjehly, tak i dvojjehlu. Stále oblíbenější šití dvojjehlou se používá na dekorativní šití a především půvabné vyšívání
barevně zajímavých vzorů.
- spolehlivé 4krokové šití knoflíkové dírky, plynulé nastavení délky stehu 0 - 4 mm, automatické nastavení tlaku přítlačné patky, nastavitelné napětí horní nitě, snadnou výměnu přítlačné patky pouhým zaklapnutím a automatické navíjení spodní cívky.
- nový moderní úsporný motor o příkonu 70 W s dlouhou životností a minimálními nároky na údržbu

Rozměry (š x h x v): 43 x 23 x 35 cm
Váha stroje: 8,6 kg


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Šicí stroj Guzzanti GZ 110
Diskuze k produktu: sici-stroj-guzzanti-gz-110 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.