vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

SIGMA BC 18.12 Moto

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1677 Kč s DPH

1386 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 01813
Výrobce: SIGMA SPORT
Záruka: 24 měsíců
SIGMA BC 18.12 Moto
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
SIGMA MC 18.12 MOTO Inteligentní motocyklový počítač Všestranný moto cyklocomputer. Kromě klasických funkcí může měřit také průměrnou rychlost, maximální rychlost, zrychlení, zrychlení na dálnici, brzdový koeficient a brzdnou dráhu. Všechny aktuální hodnoty je možné snadno a kdykoli přečíst na velkém displeji. Funkce motocyklu Aktuální rychlost do 399 km/h Průměrná rychlost Maximální rychlost Brzdný koeficient Brzdný koeficient v m/s2 a brzdná dráha Porovnání aktuální a průměrné rychlosti Drag racing (1 míle) Měření zrychlení na dálnici (pružné zrychlení) Ujetá vzdálenost Celková vzdálenost Funkce času Hodiny Doba jízdy Celková doba jízdy Vlastnosti Výběr jazyka: DE-GB-FR Nastavitelný kontrast Nezávislost na elektrickém systému motocyklu/e-kola Automatické spuštění /zastavení Držák upevnitelný na řídítka nebo na kokpit Osvětlení displeje Upozornění na vybitou baterii Režimy km/h / mp/h Archivace dat při výměně baterie Voděodolnost Trénujte bezpečnost Využívejte funkce moto počítače MC 18.12 MOTO ke zvyšování bezpečnosti při jízdě. Při tréninku bezpečné jízdy můžete optimalizovat např. svou techniku brzdění. Použijte hodnoty měření zrychlení na dálnici (pružné zrychlení), abyste viděli, jak dlouho skutečně trvá zvyšování rychlosti na rychlostní silnici nebo dálnici. Použijte takto získané hodnoty ke zvýšení bezpečnosti vašeho stylu jízdy. Měření zrychlení na dálnici (pružné zrychlení) Podobně jako u měření zrychlení lze nastavit pomocí menu počáteční a cílovou rychlost. Výsledek měření je možné zobrazit v sekundách nebo metrech. Měření se zahájí, jakmile dojde k překročení počáteční rychlosti. Měření brzdění V menu nastavení lze nastavit minimální hodnotu zpomalení, ze kterého je spuštěno měření brzdění. Při měření brzdění se měří brzdný koeficient (m/s2) a délka brzdné dráhy. Drag racing Závod na 1 míle začíná z nulové rychlosti do dosažení vzdálenosti 1 míle. Poté se na displeji zobrazí váš čas. Obsah balení Počítač MC 18.12 MOTO Držák Úchyt držáku na kokpit Kabeláž Magnety Materiál k instalaci


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k SIGMA BC 18.12 Moto
Diskuze k produktu: sigma-bc-1812-moto není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.