vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Silk'n Micro-Pedi Sport

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
706 Kč s DPH

583 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Drobné elektro
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: MPS1PE3001
Silk'n Micro-Pedi Sport
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: Silk'n; Třída produktu: Ostatní domácí spotřebiče; Typ produktu: Přístroj pro pedikúru; Doplňující informace: Silk`n Micro Pedi je navržený pro jemné , vyhlazení suché, drsné a ztvrdlé pokožky na vašich nohou., Vhodný také pro ošetření oblasti dlaní a loktů., Válečky se otáčejí o 360 o, 30-krát za sekundu., Bezpečnostní mechanismus se zapne, když bude tlak na pokožku příliš silný,, a takto vás ochrání před zraněním. , Ergonomická rukojeť., Snadné čištění pod tekoucí vodou. ; Barva: modro-bílá; Šířka: 18 cm; Výška: 10 cm; Čistá hmotnost: 0.15 kg; Hrubá hmotnost: 0.22 kg; Další informace: https://www.silkn.com/


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Silk'n Micro-Pedi Sport
Diskuze k produktu: silkn-micropedi-sport není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.