vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

SILK'N Sonic Clean

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
890 Kč s DPH

736 Kč bez DPH
Dostupnost: Neznámá
Váha: 0,5
SILK'N Sonic Clean
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Díky Silk'n Sonic Clean je pleť hezčí díky hloubkovému čištění, které probíhá díky rotaci 350 otáček za minutu. Tím je poskytnuto pleti více vitality, pružnosti a liftingového efektu. Odstranění kožních kontaminujících látek je odstraněno bezt podráždění. Přístroj má praktický časovač a je snadno ovladatelný. Díky tomu, že je přístroj bezdrátový a vodotěsný je možné ho používat ve vaně i ve sprše. Doba výdrže baterie je 2,5 hodiny, proto je Silk'n Sonic Clean vhodný pro použití na cestách.
Silk'n Sonic Clean splní Vaše přání, abyste měli tvář čistou, jemnou a krásnou.

Odstraňuje make-up 6x lépe než běžné čistící tampony
Hloubkové čištění 2x denně
Čistí pokožku během 60 sekund


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k SILK'N Sonic Clean
Diskuze k produktu: silkn-sonic-clean-2 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.