vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Detail kategorie: Síťové karty a adaptéry bezdrát USB

Filtr cen: 0-67100
na stránku
řazení
 zobrazit: 
1 2 3 4 5 >> >|
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

MikroTik CCR1016-12S L6 16xCore 1.2GHz 2GB RAM, 12xSFP, 1xSFP+ Rack 19'', LCD

Výrobce: MikroTik; Třída produktu: Router/Internet gateway (pokročilé); Port WAN: N/A; Port LAN: 12x SFP (1Gbit), 1x SFP+ (10Gbit); Integrovaná Flash paměť: 128 MB; Integrovaná SDRAM paměť: 2 GB; Management, monitoring a konfigurace: Administrace přes webové rozhraní; Podporované směrovací protokoly: statické směrování, dynamické směrování; Typ procesoru: Tilera Tile-Gx16 CPU; Podporované sítě WLAN: N/A; Doplňující informace: Tilera Tile-Gx16 CPU (16-cores, 1.2Ghz per core, 12MB cache total), microUSB port, DB9 RS232C asynchronous serial port, 1U Rackmount; Šířka: 290 mm; Hloubka: 155 mm; Technické specifikace: Brochure
13521 Kč bez DPH
16360 Kč s DPH
MikroTik CCR1016-12S L6 16xCore 1.2GHz 2GB RAM, 12xSFP, 1xSFP+ Rack 19'', LCD MikroTik CCR1016-12S L6 16xCore 1.2GHz 2GB RAM, 12xSFP, 1xSFP+ Rack 19'', LCD
Skladem v eshopu - MikroTik CCR1016-12S L6 16xCore 1.2GHz 2GB RAM, 12xSFP, 1xSFP+ Rack 19'', LCD

D-Link DWA-582 WiFi AC1200 DualBand PCIe Adapter

Výrobce: D-Link; Třída produktu: Produkt bezdrátové LAN (WLAN); Síťová architektura: Wireless IEEE 802.11ac, Wireless IEEE 802.11n, Wireless IEEE 802.11g, Wireless IEEE 802.11b; Typ zařízení: PCIe karta; Použití: PC počítač; Port LAN: N/A; Typ konektoru pro externí anténu: nedostatek dat; Zisk integrované antény: 4.5 dBi; Šifrování: WPA2 (PSK) - Wi-Fi Protected Access 2 (Pre-Shared Keys), WPA - Wi-Fi Protected Access, WPS - Wi-Fi Protected Setup, WEP - Wired Equivalent Privacy; Dostupná přenosová rychlost: nedostatek dat; Pracovní režim: bezdrátový klient; Frekvence: 2.4 - 2.5 GHz, 5.150 - 5.850 GHz; Podporované protokoly a standardy: WEP 64/128-bit; Šířka: 121 mm; Výška: 79 mm; Hloubka: 25 mm; Čistá hmotnost: 48.8 g
762 Kč bez DPH
922 Kč s DPH
D-Link DWA-582 WiFi AC1200 DualBand PCIe Adapter D-Link DWA-582 WiFi AC1200 DualBand PCIe Adapter
Skladem v eshopu - D-Link DWA-582 WiFi AC1200 DualBand PCIe Adapter

ASUS USB-N10 Nano, Adaptér Wireless-N150 USB Nano, až 150Mbps, EZ WPS

Adaptér Wireless-N150 USB Nano. O 25 % větší pokrytí signálem rozšiřuje možnosti bezdrátového připojení. Funkce softwarového přístupového bodu pro bezpečné sdílení bezdrátového připojení k internetu. Funkce automatického vypnutí šetří energii na cestách.
217 Kč bez DPH
263 Kč s DPH
ASUS USB-N10 Nano, Adaptér Wireless-N150 USB Nano, až 150Mbps, EZ WPS ASUS USB-N10 Nano, Adaptér Wireless-N150 USB Nano, až 150Mbps, EZ WPS
Skladem v eshopu - ASUS USB-N10 Nano, Adaptér Wireless-N150 USB Nano, až 150Mbps, EZ WPS

DIGITUS USB 2.0 3-Port Hub & Rychlý Ethernet LAN Adaptér s konektorem typu C

Extend your USB Type C Laptop by adding three USB ports and a Fast Ethernet connector The USB hub, featuring three standard USB 2.0 ports and an integrated Fast Ethernet connector, allows you to extend the connection options available for your USB Typ
369 Kč bez DPH
447 Kč s DPH
DIGITUS USB 2.0 3-Port Hub & Rychlý Ethernet LAN Adaptér s konektorem typu C DIGITUS USB 2.0 3-Port Hub & Rychlý Ethernet LAN Adaptér s konektorem typu C
Skladem v eshopu - DIGITUS USB 2.0 3-Port Hub & Rychlý Ethernet LAN Adaptér s konektorem typu C

MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (MM) 850nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit

Výrobce: MikroTik; Třída produktu: Příslušenství pro přepínače (Switche); Typ: SFP+ 10GbE Module SR (LC); Doplňující informace: Data Rate 10Gbit , Distance 300M , Wavelength 850nm , Mode MM , Connector Dual LC , Format SFP+
1048 Kč bez DPH
1268 Kč s DPH
MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (MM) 850nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (MM) 850nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit
Skladem v eshopu - MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (MM) 850nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit

Asus USB-AC53 Nano Wireless AC1200 Dual-band USB client card

Výrobce: Asus; Třída produktu: Produkt bezdrátové LAN (WLAN); Síťová architektura: Wireless IEEE 802.11ac; Typ zařízení: USB adaptér; Použití: Bezdrátová síť (WLAN); Port LAN: 1x USB 2.0; Typ konektoru pro externí anténu: 2 x PIFA; Šifrování: WEP - Wired Equivalent Privacy, WPA (PSK) - Wi-Fi Protected Access (Pre-Shared Keys), WPA2 (PSK) - Wi-Fi Protected Access 2 (Pre-Shared Keys); Dostupná přenosová rychlost: Specification [LINK]
828 Kč bez DPH
1002 Kč s DPH
Asus USB-AC53 Nano Wireless AC1200 Dual-band USB client card Asus USB-AC53 Nano Wireless AC1200 Dual-band USB client card
Skladem v eshopu - Asus USB-AC53 Nano Wireless AC1200 Dual-band USB client card

Edimax AC600 Dual Band 802.11ac USB adapter, 2,4GHz+5GHz, 4/6dBi antenna craddle

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: Produkt bezdrátové LAN (WLAN); Síťová architektura: Wireless IEEE 802.11b, Wireless IEEE 802.11g, Wireless IEEE 802.11n, Wireless IEEE 802.11ac, Wireless/bezdrát IEEE 802.11a, Wireless IEEE 802.11n; Typ zařízení: USB adaptér; Použití: Bezdrátová síť (WLAN); Port LAN: 1x USB 2.0; Typ konektoru pro externí anténu: N/A; Zisk integrované antény: 4 dBi, 6 dBi; Výstupní výkon pro přenos 802.11a: 14 dBm; Výstupní výkon pro přenos 802.11b: 17 dBm; Výstupní výkon pro přenos 802.11g: 15 dBm; Výstupní výkon pro přenos 802.11n: 14 dBm; Výstupní výkon pro přenos 802.11ac: 12 dBm; Šifrování: WEP - Wired Equivalent Privacy, WPA - Wi-Fi Protected Access, WPA2 - Wi-Fi Protected Access II, 802.1x authentication; Dostupná přenosová rychlost: 433 Mb/s, 144 Mb/s, 72 Mb/s, 54 Mb/s, 11 Mb/s; Pracovní režim: bezdrátový klient; Frekvence: 2.4 - 2.4835 GHz, 5.150 - 5.825 GHz; Podporované protokoly a standardy: WPS - Wi-Fi Protected Setup; Podporované OS: Microsoft Windows XP/Vista/7/8, Linux, Mac OS; Standardní příslušenství: Instalační manuál, CD s ovladači v balení, USB kolébka; Šířka: 20 mm; Výška: 190 mm; Hloubka: 7 mm; Čistá hmotnost: 18 g; Technické specifikace: PRODUCT WEB [LINK]
396 Kč bez DPH
479 Kč s DPH
Edimax AC600 Dual Band 802.11ac USB adapter, 2,4GHz+5GHz, 4/6dBi antenna craddle Edimax AC600 Dual Band 802.11ac USB adapter, 2,4GHz+5GHz, 4/6dBi antenna craddle
Skladem v eshopu - Edimax AC600 Dual Band 802.11ac USB adapter, 2,4GHz+5GHz, 4/6dBi antenna craddle

Netis WIFI Repeater / Extender 300Mbps, RJ45, pink

Výrobce: Netis; Třída produktu: Produkt bezdrátové LAN (WLAN); Síťová architektura: Wireless IEEE 802.11b, Wireless IEEE 802.11g, Wireless IEEE 802.11n; Typ zařízení: Range Extender; Použití: netýká se; Port LAN: 1x 10/100BaseTX (RJ45); Typ konektoru pro externí anténu: N/A; Šifrování: WEP - Wired Equivalent Privacy, WPA2 (PSK) - Wi-Fi Protected Access 2 (Pre-Shared Keys); Dostupná přenosová rychlost: 300 Mb/s; Pracovní režim: Range Extender; Frekvence: 2.4 - 2.4835 GHz; Podporované protokoly a standardy: WPA2-PSK (Pre-Shared Key)
294 Kč bez DPH
356 Kč s DPH
Netis WIFI Repeater / Extender 300Mbps, RJ45, pink Netis WIFI Repeater / Extender 300Mbps, RJ45, pink
Skladem v eshopu - Netis WIFI Repeater / Extender 300Mbps, RJ45, pink
170 Kč bez DPH
206 Kč s DPH
DIN Rail adapter for RUT9xx, RUT5xx DIN Rail adapter for RUT9xx, RUT5xx
Skladem v eshopu - DIN Rail adapter for RUT9xx, RUT5xx
3865 Kč bez DPH
4677 Kč s DPH
Edimax OAP900  2 x 2 AC Single-Band Outdoor PoE Access Point Edimax OAP900  2 x 2 AC Single-Band Outdoor PoE Access Point
Skladem v eshopu - Edimax OAP900  2 x 2 AC Single-Band Outdoor PoE Access Point

Tenda U6 Wireless-N USB Adapter, 300 Mb/s, 802.11 b/g/n, 6 dBi, režimy Client, Soft AP,Win,Mac,Linux

Výrobce: Tenda; Třída produktu: Router/Internet gateway; WAN konektory: není instalováno; LAN konektory: USB 2.0; Management, monitoring a konfigurace: N/A; Podporované směrovací protokoly: N/A; Podporované protokoly a standardy: WEP 64/128-bit, WPA - Wi-Fi Protected Access, WPA2 - Wi-Fi Protected Access II, WPA-PSK (Pre-Shared Key), WPA2-PSK (Pre-Shared Key); Podpora Wireless LAN (WLAN): Ne; Podporované sítě WLAN: IEEE 802.11b/g/n 2,4 GHz; Zisk integrované antény: 6 dBi; Konektor pro externí anténu: Ano; Výška: 8 mm; Šířka: 20 mm; Hloubka: 48 mm
294 Kč bez DPH
356 Kč s DPH
Tenda U6 Wireless-N USB Adapter, 300 Mb/s, 802.11 b/g/n, 6 dBi, režimy Client, Soft AP,Win,Mac,Linux Tenda U6 Wireless-N USB Adapter, 300 Mb/s, 802.11 b/g/n, 6 dBi, režimy Client, Soft AP,Win,Mac,Linux
Skladem v eshopu - Tenda U6 Wireless-N USB Adapter, 300 Mb/s, 802.11 b/g/n, 6 dBi, režimy Client, Soft AP,Win,Mac,Linux
1 2 3 4 5 >> >|