vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Detail kategorie: Síťové karty a adaptéry drát

Filtr cen: 100-16000
na stránku
řazení
 zobrazit: 
1 2 3 4 5 >> >|
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Qoltec Wi-Fi USB Bezdrátový adaptér s antenou

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťová karta / adapter; Síťová architektura: Wireless IEEE 802.11n, Wireless IEEE 802.11g, Wireless IEEE 802.11b; Použití: notebook; Rozhraní: USB 2.0; Typ konektoru sběrnice: USB 2.0; Funkce Wake-on-LAN: Ne; Operační systém: Linux, Mac OS, Microsoft Windows 2000, Windows 7, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows XP; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802. 11n, IEEE 802. 11g, IEEE 802. 11b; Šifrování: WPA/WPA2 PSK
167 Kč bez DPH
202 Kč s DPH
Qoltec Wi-Fi USB Bezdrátový adaptér s antenou Qoltec Wi-Fi USB Bezdrátový adaptér s antenou
Skladem v eshopu - Qoltec Wi-Fi USB Bezdrátový adaptér s antenou

Edimax USB-C to 3-Port USB 3.0 Gigabit Ethernet Hub

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: Síťová karta / adapter; Síťová architektura: GigabitEthernet; Rozhraní: 1 x USB-C 3.1, 3 x USB 3.0, 1 x RJ45 (síťová karta); Typ konektoru sběrnice: N/A; Funkce Wake-on-LAN: Ano; Operační systém: Windows XP / Vista / 7 / 8, Windows 10, Linux Kernel 2.6 a novější, Mac OS X v. 10.6.x +; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3u - 100BaseTX, IEEE 802.3ab - 1000BaseT, IEEE 802.3az - Energy Efficient Ethernet, IEEE 802.1x flow control; Doplňující informace: 77.2 x 46 x 14.5 mm (L x W x H), 45 g, 1 x EU-4308 USB-C to 3-Port USB 3.0 Gigabit Ethernet Hub, 1 x Quick Installation Guide, CD (Multi-Language Quick Installation Guide)
426 Kč bez DPH
515 Kč s DPH
Edimax USB-C to 3-Port USB 3.0 Gigabit Ethernet Hub Edimax USB-C to 3-Port USB 3.0 Gigabit Ethernet Hub
Skladem v eshopu - Edimax USB-C to 3-Port USB 3.0 Gigabit Ethernet Hub

Qoltec adapter USB WiFi 150Mbps

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťová karta / adapter; Síťová architektura: Wireless IEEE 802.11n, Wireless IEEE 802.11g, Wireless IEEE 802.11b; Použití: notebook, PC počítač; Rozhraní: USB 2.0; Typ konektoru sběrnice: USB 2.0; Funkce Wake-on-LAN: Ne; Operační systém: Linux, Mac OS, Microsoft Windows 2000, Windows 7, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows XP; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802. 11b, Wi-Fi - Wireless Fidelity; Šifrování: WPA/WPA2 PSK
128 Kč bez DPH
155 Kč s DPH
Qoltec adapter USB WiFi 150Mbps Qoltec adapter USB WiFi 150Mbps
Skladem v eshopu - Qoltec adapter USB WiFi 150Mbps

Intel Eth. Server Adapter I340-T4, bulk

Porty Gigabit Ethernet x 4 Technologie konektivity Kabelové Typ kabeláže Ethernet 10Base-T, Ethernet 100Base-TX, Ethernet 1000Base-T Protokol datového spojení 10Mb LAN, 100Mb LAN, GigE Přenosová rychlost dat 1 Gbps Síťový / přenosový protokol TCP/ IP, UDP/ IP, ARP Protokol vzdáleného přístupu SNMP, RMON Indikátory stavu Aktivita spojení, přenosová rychlost portu Charakteristiky Ovládání průtoku, filtrování packetu, IPv6 podpora, VLAN Stacking, snižování zátěže TCP/ IP, Virtual Machine Device Queues (VMDq) Vyhovující standardům IEEE 802.3, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3ad (LACP) Procesor / Paměť Procesor 1 x 82580 - Intel Rozšíření / Konektivita Rozhraní 4 x 1000Base-T - RJ-45 Kompatibilní sloty 1 x PCI Express 2.0 x4 - nízký profil Různé Dodávané příslušenství Úchyt plná výška Kompatibilní s Windows 7 Společnost Microsoft zaručuje, že softwarové produkty a zařízení „kompatibilní s Windows 7“splnily testy kompatibility a spolehlivosti s 32-bitovým a 64-bitovým systémem Windows 7. Odpovídající standardům Certifikovaný FCC třída B, UL, VCCI, C-Tick, BSMI, RoHS, KCC Typ balení Hromadné
5734 Kč bez DPH
6938 Kč s DPH
Intel Eth. Server Adapter I340-T4, bulk Intel Eth. Server Adapter I340-T4, bulk
Skladem v eshopu - Intel Eth. Server Adapter I340-T4, bulk

Zyxel PLA5206 v2 Twin Pack (2 ks) Powerline Ethernet Adapter, až 1000 Mb/s, 1x gigabit RJ45 port

1000Mbps Powerline Ethernet Adapter, Directplug design, 128-bit AEC Protection, WPS button, QoS Media Streaming, 1Gbps LAN port
1146 Kč bez DPH
1387 Kč s DPH
Zyxel PLA5206 v2 Twin Pack (2 ks) Powerline Ethernet Adapter, až 1000 Mb/s, 1x gigabit RJ45 port Zyxel PLA5206 v2 Twin Pack (2 ks) Powerline Ethernet Adapter, až 1000 Mb/s, 1x gigabit RJ45 port
Skladem v eshopu - Zyxel PLA5206 v2 Twin Pack (2 ks) Powerline Ethernet Adapter, až 1000 Mb/s, 1x gigabit RJ45 port

TP-Link USB 2.0 to100Mbps Ethernet Adapter

UE200 přidává možnost připojení k síti ethernet zařízením bez portu ethernet LAN, jako jsou ltrabook nebo Macbook Air, pomocí běžně používaného portu USB 2.0 a je i zpětně kompatibilní se standardem USB 1.1. Rozšíření připojitelnosti Kompaktní a přenosné provedení Rychlé a stabilní datové připojení Plug & Play s vyšší kompatibilitou TECHNICKÁ SPECIFIKACE HARDWARE FEATURES Rozměry ( W x D x H ) (71 x 26 x 16.2mm) Výstupy 1 10/100Mbps RJ45 Ethernet Port Vstupy 1 USB 2.0 Port Chipset RTL8152B Podporované systémy Windows XP/Vista/7/8/8.1/10, Mac OS X 10.5/10.6/10.7/10.8/10.9/10.10, Linux based systems Obsah balení USB 2.0 to 100Mbps Ethernet Network Adapter, Quick Installation Guide
248 Kč bez DPH
299 Kč s DPH
TP-Link USB 2.0 to100Mbps Ethernet Adapter TP-Link USB 2.0 to100Mbps Ethernet Adapter
Skladem v eshopu - TP-Link USB 2.0 to100Mbps Ethernet Adapter

Qoltec USB Wi-Fi Wireless Adapter with antenna | 20cm

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťová karta / adapter; Síťová architektura: Wireless IEEE 802.11b/g/n, Wireless IEEE 802.11ac; Použití: notebook; Rozhraní: 1 x USB 2.0; Typ konektoru sběrnice: USB 2.0; Funkce Wake-on-LAN: Ne; Operační systém: Linux, Windows XP/Vista/7/8, Windows 8.1, Windows 10, Mac OS; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802. 11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802. 11b, IEEE 802. 11g; Šifrování: WPA/WPA2 PSK, WEP - Wired Equivalent Privacy
326 Kč bez DPH
395 Kč s DPH
Qoltec USB Wi-Fi Wireless Adapter with antenna | 20cm Qoltec USB Wi-Fi Wireless Adapter with antenna | 20cm
Skladem v eshopu - Qoltec USB Wi-Fi Wireless Adapter with antenna | 20cm

Intel Pro/1000 GT Desktop Adapter - bulk

Výrobce: Intel; Třída produktu: Síťová karta / adapter; Síťová architektura: GigabitEthernet; Použití: PC počítač; Rozhraní: RJ45; Typ konektoru sběrnice: PCI; Rychlost sběrnice /MHz/: 33, 66; Funkce Wake-on-LAN: Ano; Operační systém: Microsoft Windows 2000, Microsoft Windows XP, Microsoft Windows NT 4.0, Microsoft Windows 98 SE, Microsoft Windows Me, Novell NetWare 4.2, Novell NetWare 5.1, Novell NetWare 6, Linux, DOS, Microsoft Windows Vista; Podporované protokoly a standardy: WfM Baseline 2.0 - Wired for Management Baseline ver. 2.0, DMI 2.0 - Desktop Management Interface ver. 2.0, WMI - Windows Management Instrumentation, SNMP - Simple Network Management Protocol, ACPI - Advanced Configuration and Power Interface, IEEE 802.1Q - Virtual LANs, IEEE 802.3x - Flow Control, IEEE 802.1p - Priority, IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3u - 100BaseTX, IEEE 802.3ab - 1000BaseT, PXE 2.0 - Preboot Execution Environment ver. 2, PCI v.2.3 - Peripheral Component Interconnect, 3.3V; Chipset: Intel 8254PI; Přiložený software: Intel SingleDriver CD
598 Kč bez DPH
724 Kč s DPH
Intel Pro/1000 GT Desktop Adapter - bulk Intel Pro/1000 GT Desktop Adapter - bulk
Skladem - Intel Pro/1000 GT Desktop Adapter - bulk

Intel® Ethernet Server Adapter X520-SR1, retail unit

Cable Medium - Fiber Cabling Type - MMF up to 300m Bracket Height - Low Profile & Full Height Max TDP - 8 W Networking Specifications # of Ports - Single System Interface Type - PCIe v2.0 (5.0GT/s) Intel Virtualization Technology for Connectivity (VT-c) - VMDq & VMDc Speed & Slot Width - 5.0 GT/s, x8 Lane Controller - Intel 82599ES Package Specifications Low Halogen Options Available - See MDDS Advanced Technologies iWARP/RDMA - No Intelligent Offloads - Yes Storage Over Ethernet - iSCSI, FCoE, NFS Intel Virtualization Technology for Connectivity On-chip QoS and Traffic Management - Yes Flexible Port Partitioning - Yes Virtual Machine Device Queues (VMDq) - Yes PCI-SIG* SR-IOV Capable - Yes
8809 Kč bez DPH
10659 Kč s DPH
Intel® Ethernet Server Adapter X520-SR1, retail unit Intel® Ethernet Server Adapter X520-SR1, retail unit
Skladem v eshopu - Intel® Ethernet Server Adapter X520-SR1, retail unit

HPE X242 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC Cable

HPE X242 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC Cable
2065 Kč bez DPH
2499 Kč s DPH
HPE X242 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC Cable HPE X242 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC Cable
Skladem v eshopu - HPE X242 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC Cable

QLOGIC Single port PCIe Gen3 to 10Gb CNA Direct Attach Copper Adapter

Ships with empty SFP+ cages (optics and cables are not included)
7882 Kč bez DPH
9537 Kč s DPH
QLOGIC Single port PCIe Gen3 to 10Gb CNA Direct Attach Copper Adapter QLOGIC Single port PCIe Gen3 to 10Gb CNA Direct Attach Copper Adapter
Skladem v eshopu - QLOGIC Single port PCIe Gen3 to 10Gb CNA Direct Attach Copper Adapter

Manhattan Gigabit network card USB 3.0 10/100/1000 Mbps

The Manhattan USB 3.0 Gigabit Adapter is a compact, high-performance network adapter that allows you to upgrade your desktop or notebook computer to operate at 10/100/1000 Mbps speeds on the LAN. Because it attaches to one of your computer’s USB connectors, there is no need to open up your PC — and the user-friendly setup software makes installation quick and easy. Faster Throughput through SuperSpeed USB 3.0 Other USB Gigabit adapters that only support USB 2.0 can not even come close to the performance levels of this latest generation high-performance network adapter, since they are limited by the USB 2.0 bus design to a theoretical maximum of 480 Mbps. The Manhattan USB 3.0 Gigabit Adapter adapter knows no such limitations and delivers true gigabit performance without compromises. Auto-Negotiation The USB 3.0 Gigabit Adapter will automatically detect the network speed that the LAN switch port is set to and run at the same speed. The adapter supports 10Base-T Ethernet, 100Base-TX and 1000Base-T Gigabit Ethernet. Full Duplex When running in full duplex mode, the USB 3.0 Gigabit Adapter connects at the following link speeds: 20 Mbps (10Base-T Ethernet), 200 Mbps (100Base-TX Fast Ethernet) and 2 Gbps (1000Base-T Gigabit Ethernet). Portable Design The USB 3.0 Gigabit Adapter is compact and can be easily used from one computer to another or transferred in your notebook case as you travel. It doesn’t take up a lot of space, and doesn't add clutter to your workspace. - Upgrade your notebook or desktop computer to full gigabit speeds - Quick and reliable sharing of large files over your network - Supports SuperSpeed USB 3.0 interfaces and is downward compatible to High-Speed USB 2.0 and USB 1.1 - Hot-swappable (no need to power down) - Full duplex with auto-speed detection - Supports the most popular operating systems: Windows XP, Vista and Windows 7/8 - Compatible to Mac OS X - Low power consumption via a USB bus - Three-Year Warranty Standards - USB Specification version 3.0 - USB Specification version 2.0 - USB Specification version 1.1 - USB Specification version 1.0 - IEEE 802.3 (10Base-T Ethernet) - IEEE 802.3u (100Base-TX Fast Ethernet) General - USB type-A connector - RJ45 connector - Certifications: FCC Class B, CE, RoHS LEDs - Link - 10/100/1000 Mbps Power - USB bus-powered - Operating mode: 420 mA - Suspend mode : 38 mA Environmental - Dimensions: 97 (L) x 23 (W) x 15 (H) mm (3.8 x 0.9 x 0.6 in.) - Weight: 145 g (5.11 oz.) - Operating temperature: 0 – 40°C (32 – 104°F) - Storage temperature: -10 – 80°C (14 – 176°F) - Storage humidity: 5 – 85%, non-condensing System Requirements - Desktop or laptop system with USB 1.1, USB 2.0 or USB 3.0 port - Windows XP/Vista/Windows 7/8, Mac OS 10.6 and later Package Contents - SuperSpeed USB 3.0 to Gigabit Ethernet Adapter - Setup CD - Instructions
488 Kč bez DPH
591 Kč s DPH
Manhattan Gigabit network card USB 3.0 10/100/1000 Mbps Manhattan Gigabit network card USB 3.0 10/100/1000 Mbps
Skladem v eshopu - Manhattan Gigabit network card USB 3.0 10/100/1000 Mbps
1 2 3 4 5 >> >|