vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Detail kategorie: Síťové prvky aktivní

Filtr cen: 0-141000
na stránku
řazení
 zobrazit: 
1 2 3 4 5 >> >|
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cisco SG500X-24P 24-Port PoE 375W/24 ports with 4-Port 10-Gb Stackable Managed Switch

• 24 10/100/1000 PoE ports • 4 10GE SFP+ (1GE/5GE/10GE SFP+ modules)
34060 Kč bez DPH
41212 Kč s DPH
Cisco SG500X-24P 24-Port PoE 375W/24 ports with 4-Port 10-Gb Stackable Managed Switch Cisco SG500X-24P 24-Port PoE 375W/24 ports with 4-Port 10-Gb Stackable Managed Switch
Skladem v eshopu - Cisco SG500X-24P 24-Port PoE 375W/24 ports with 4-Port 10-Gb Stackable Managed Switch
200 Kč bez DPH
242 Kč s DPH
Allied Telesis 100FX (LC) SFP SM 15km AT-OSPFX/15 Allied Telesis 100FX (LC) SFP SM 15km AT-OSPFX/15
Skladem v eshopu - Allied Telesis 100FX (LC) SFP SM 15km AT-OSPFX/15

Qoltec Wi-Fi USB Bezdrátový adaptér s antenou

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťová karta / adapter; Síťová architektura: Wireless IEEE 802.11n, Wireless IEEE 802.11g, Wireless IEEE 802.11b; Použití: notebook; Rozhraní: USB 2.0; Typ konektoru sběrnice: USB 2.0; Funkce Wake-on-LAN: Ne; Operační systém: Linux, Mac OS, Microsoft Windows 2000, Windows 7, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows XP; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802. 11n, IEEE 802. 11g, IEEE 802. 11b; Šifrování: WPA/WPA2 PSK
166 Kč bez DPH
201 Kč s DPH
Qoltec Wi-Fi USB Bezdrátový adaptér s antenou Qoltec Wi-Fi USB Bezdrátový adaptér s antenou
Skladem v eshopu - Qoltec Wi-Fi USB Bezdrátový adaptér s antenou

ZyXEL GS1920-24HP, 28p (24Gigabit RJ45, 4x Gigabit combo (metal/SFP)), PoE, IPv6,L2, Rackmount

ZyXEL Switche rad 1910 ilustračný obrázok informácie zdielané na celú radu 1910 Advanced Smart...
8225 Kč bez DPH
9952 Kč s DPH
ZyXEL GS1920-24HP, 28p (24Gigabit RJ45, 4x Gigabit combo (metal/SFP)), PoE,  IPv6,L2, Rackmount ZyXEL GS1920-24HP, 28p (24Gigabit RJ45, 4x Gigabit combo (metal/SFP)), PoE,  IPv6,L2, Rackmount
Skladem v eshopu - ZyXEL GS1920-24HP, 28p (24Gigabit RJ45, 4x Gigabit combo (metal/SFP)), PoE,  IPv6,L2, Rackmount

Zyxel ES-105A, 5-port 10/100Mbps Ethernet switch, 2x QoS (!), desktop

5-port 10/100Mbps Ethernet switch, 2x QoS (!), desktop, metal housing Rezervujte si VIP porty pro datově náročné on-line aplikace ZyXEL Desktop Ethernet Switch ES-105A je navržený především pro domácí sítě a malé firmy. Nabízí Vám speciální "VIP porty
251 Kč bez DPH
304 Kč s DPH
Zyxel ES-105A, 5-port 10/100Mbps Ethernet switch, 2x QoS (!), desktop Zyxel ES-105A, 5-port 10/100Mbps Ethernet switch, 2x QoS (!), desktop
Skladem v eshopu - Zyxel ES-105A, 5-port 10/100Mbps Ethernet switch, 2x QoS (!), desktop

D-Link DCS-2330L HD Day/Night Outdoor Cloud Camera

HD Wireless N Day/Night Outdoor Cloud Camera with 16GB micro SD card - 1/4” 1Megapixel progressive CMOS sensor - High Definition 720P image resolution - Built-in IR LEDs for 5 meter night vision in complete darkness - Wireless 802.11n compatible with Wi-fi protected setup(WPS) button - 10/100 fast Ethernet port for wired connection - Built-in microphone - Motion detection to trigger recording and send e-mail alerts - PIR sensor for enhanced motion detection - Privacy mask alerts - Support ePTZ - Easy setup access with mydlink app for iPhone,iPad, Andriod and Windows Phone - Secure mydlink Portal for easy viewing and management - UPnP support for network setup & configuration - IP65 weatherproof rating - Operating temperature -24C to 45C(-13F to 113F) - Zero configuration with D-link Cloud routers - ONVIF Compliant - Included 16GB microSD card for video and audio recording
3370 Kč bez DPH
4078 Kč s DPH
D-Link DCS-2330L HD Day/Night Outdoor Cloud Camera D-Link DCS-2330L HD Day/Night Outdoor Cloud Camera
Skladem v eshopu - D-Link DCS-2330L HD Day/Night Outdoor Cloud Camera

Cisco SF250-24-K9-EU

Výrobce: Cisco Systems;
3716 Kč bez DPH
4496 Kč s DPH
Cisco SF250-24-K9-EU Cisco SF250-24-K9-EU
Skladem v eshopu - Cisco SF250-24-K9-EU

DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 10Gbps, 0.3km

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: 10 GigabitEthernet SFP+; Síťový protokol a typ konektoru 2: SFP GBIC slot; Typ kabeláže: optické vlákno; Čistá hmotnost: 4 g, Hot Pluggable, wavelength: 850nm
789 Kč bez DPH
955 Kč s DPH
DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 10Gbps, 0.3km DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 10Gbps, 0.3km
Skladem v eshopu - DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 10Gbps, 0.3km

Edimax USB-C to 3-Port USB 3.0 Gigabit Ethernet Hub

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: Síťová karta / adapter; Síťová architektura: GigabitEthernet; Rozhraní: 1 x USB-C 3.1, 3 x USB 3.0, 1 x RJ45 (síťová karta); Typ konektoru sběrnice: N/A; Funkce Wake-on-LAN: Ano; Operační systém: Windows XP / Vista / 7 / 8, Windows 10, Linux Kernel 2.6 a novější, Mac OS X v. 10.6.x +; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3u - 100BaseTX, IEEE 802.3ab - 1000BaseT, IEEE 802.3az - Energy Efficient Ethernet, IEEE 802.1x flow control; Doplňující informace: 77.2 x 46 x 14.5 mm (L x W x H), 45 g, 1 x EU-4308 USB-C to 3-Port USB 3.0 Gigabit Ethernet Hub, 1 x Quick Installation Guide, CD (Multi-Language Quick Installation Guide)
433 Kč bez DPH
524 Kč s DPH
Edimax USB-C to 3-Port USB 3.0 Gigabit Ethernet Hub Edimax USB-C to 3-Port USB 3.0 Gigabit Ethernet Hub
Skladem v eshopu - Edimax USB-C to 3-Port USB 3.0 Gigabit Ethernet Hub

Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 3.0

Změňte svůj SATA / IDE pevný disk na externí USB 3 disk - ideální pro zálohování a služby! Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 3.0, podporuje Windows7, XP, VISTA a Mac, včetně napájení (12V/2A) Podporuje 2,5/3,5 IDE a SATA pevné d
750 Kč bez DPH
907 Kč s DPH
Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 3.0 Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 3.0
Skladem v eshopu - Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 3.0

TP-Link TL-WPA8630PKIT 1200Mbps Powerline kit

-Rozšiřte vaši Wi-Fi síť pomocí vašich existujících elektrických rozvodů. Zapojte TL-WPA8630P pro zavedení připojení k internetu do jakéhokoli místa vašeho domova a sdílení tohoto připojení se všemi vašimi oblíbenými drátovými i bezdrátovými zařízeními. Sjednocení síť udržuje vaše připojení stabilní, dokonce i když se pohybujete v okolí domu. AC1200 - Dvoupásmová Wi-Fi s kombinovanými rychlostmi až 1200Mbit/s HomePlug AV2 - Poskytuje velmi vysoké rychlosti přenosu dat v síti powerline až 1200Mbit/s 2x2 MIMO - Umožňuje vytvořit několik simultánních připojení, abyste si mohli užívat vyšších rychlostí sítě powerline a její lepší stability Tlačítko klonování Wi-Fi - Automaticky kopíruje jméno (SSID) a heslo sítě vašeho routeru stisknutím tlačítka Auto-Sync - Přidejte dodatečně extendery do vaší powerline sítě stisknutím párového tlačítka, jednotně synchronizujte nastavení, jako jsou SSID, heslo, rozvrh Wi-Fi a rozvrh LED pro všechny zařízení sítě Napájecí zdířka navíc - S integrovanou napájecí zdířkou získejte napájení z výstupu pro ostatní zařízení Parametry Název Hodnota Dosah [m]: 300 Gigabit LAN: Ano Hloubka [mm]: 42 Integrovaná WiFi: Ano Max. spotřeba energie [W]: 10,8 Modulační technologie: OFDM Počet LAN portů: 3 Provozní teplota [°C]: 0 až 40 Průchozí elektrická zásuvka: Ano Přenosová rychlost Powerline [Mb/s]: 1200 Přenosová rychlost WiFi - 2.4GHz [Mb/s]: 300 Přenosová rychlost WiFi - 5GHz [Mb/s]: 866 Rychlosti LAN: (3) 10/100/1000Mbps Šifrování Powerline: 128bit AES Šířka [mm]: 75 Tlačítka: Párovací Typ antény: Vestavěná Výška [mm]: 152 WiFi standardy: 802.11ac WiFi standardy: 802.11n WiFi standardy: 802.11a WiFi standardy: 802.11b WiFi standardy: 802.11g
3472 Kč bez DPH
4201 Kč s DPH
TP-Link TL-WPA8630PKIT 1200Mbps Powerline kit TP-Link TL-WPA8630PKIT 1200Mbps Powerline kit
Skladem v eshopu - TP-Link TL-WPA8630PKIT 1200Mbps Powerline kit

D-Link DHP-P601AV/E Powerline AV2 1000 Passthrough

Výrobce: D-Link; Třída produktu: PowerLine - Ethernet po 230V; Komunikační port: 2 x 10/100/1000 BaseTX (RJ45); Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3u - 100BaseTX, HomePlug AV; Šifrování: 128-Bit AES; Podporované OS: Microsoft Windows, Mac OS 10.7 a novější; Standardní příslušenství: Uživatelská příručka; Barva: bílá; Šířka: 87.5 mm; Výška: 62.2 mm; Hloubka: 30 mm; Další informace: www.dlink.com [LINK]
1316 Kč bez DPH
1592 Kč s DPH
D-Link DHP-P601AV/E Powerline AV2 1000 Passthrough D-Link DHP-P601AV/E Powerline AV2 1000 Passthrough
Skladem v eshopu - D-Link DHP-P601AV/E Powerline AV2 1000 Passthrough
41502 Kč bez DPH
50217 Kč s DPH
Cisco SG500X-24MP, 24xGig, Max PoE+, 4x10G Switch Cisco SG500X-24MP, 24xGig, Max PoE+, 4x10G Switch
Skladem v eshopu - Cisco SG500X-24MP, 24xGig, Max PoE+, 4x10G Switch

Doerr SnapSHOT LIMITED 8 MP TFT

Digitální sledovací fotopast s detekcí pohybu a časosběrem, záznam 1-3 foto JPEG 8 MP nebo VGA vi...
2269 Kč bez DPH
2745 Kč s DPH
Doerr SnapSHOT LIMITED 8 MP TFT Doerr SnapSHOT LIMITED 8 MP TFT
Skladem v eshopu - Doerr SnapSHOT LIMITED 8 MP TFT

AirLive SNMP-24MGB Plus Managed Switch

Výrobce: OvisLink Corp.; Třída produktu: SWITCH - administrovatelný; Síťová architektura: GigabitEthernet; Počet portů COMBO Gigabit/MiniGBIC (SFP): 8 ks; Počet slotů MiniGBIC (SFP): 16 ks; Komunikační port: 2 x RS 323 (DB9); Management, monitoring a konfigurace: Telnet, Administrace přes webové rozhraní, SNMPv1 - Simple Network Management Protocol ver. 1, SNMPv2 - Simple Network Management Protocol ver. 2, RMON - Remote Monitoring (vzdálené monitorování), CLI - příkazový řádek; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3u - 100BaseFX, IEEE 802.3u - 100BaseTX, IEEE 802.3z - 1000BaseSX/LX, IEEE 802.3ab - 1000BaseT, IEEE 802.3x - Flow Control, IEEE 802.3ad - Link Aggregation Control, IEEE 802.1D - Spanning Tree, IEEE 802.1w - Rapid Convergence Spanning Tree, IEEE 802.1s - Multiple Spanning Tree, IEEE 802.1p - Priority, IEEE 802.1Q - Virtual LANs, Auto MDI/MDI-X, TFTP - Trivial File Transfer Protocol; Velikost adresní tabulky MAC: 8000; Přepínací algoritmus: store-and-forward; Paměťový buffer: 1392 kB; Vrstva (Layer) přepínání: 2; Možnost stohování: Ne; Typ počítačové skříně: Desktop; Šířka: 442 mm; Výška: 44 mm; Hloubka: 209 mm; Čistá hmotnost: 2900 g
7151 Kč bez DPH
8653 Kč s DPH
AirLive SNMP-24MGB Plus Managed Switch AirLive SNMP-24MGB Plus Managed Switch
Skladem v eshopu - AirLive SNMP-24MGB Plus Managed Switch

D-Link DGS-1210-20 L2/L3 Smart+ switch, 16x GbE, 4x RJ45/SFP, fanless

16 10/100/1000 Base-T port with 4 x 1000Base-T /SFP ports - 16 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports - 4 x 1000BaseT SFP ports - Switching Capacity 40 Gbps - Advance power saving features – Max power consumption 14.06 Watts - Fanless design - Hal
2451 Kč bez DPH
2966 Kč s DPH
D-Link DGS-1210-20 L2/L3 Smart+ switch, 16x GbE, 4x RJ45/SFP, fanless D-Link DGS-1210-20 L2/L3 Smart+ switch, 16x GbE, 4x RJ45/SFP, fanless
Skladem v eshopu - D-Link DGS-1210-20 L2/L3 Smart+ switch, 16x GbE, 4x RJ45/SFP, fanless

Qoltec adapter USB WiFi 150Mbps

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťová karta / adapter; Síťová architektura: Wireless IEEE 802.11n, Wireless IEEE 802.11g, Wireless IEEE 802.11b; Použití: notebook, PC počítač; Rozhraní: USB 2.0; Typ konektoru sběrnice: USB 2.0; Funkce Wake-on-LAN: Ne; Operační systém: Linux, Mac OS, Microsoft Windows 2000, Windows 7, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows XP; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802. 11b, Wi-Fi - Wireless Fidelity; Šifrování: WPA/WPA2 PSK
126 Kč bez DPH
153 Kč s DPH
Qoltec adapter USB WiFi 150Mbps Qoltec adapter USB WiFi 150Mbps
Skladem v eshopu - Qoltec adapter USB WiFi 150Mbps

Dell Networking N1148T 48x 10/100/1000Mbps half/full duplex RJ45 ports, 4x SFP+ 10GbE ports, 1 RU switch form factor,

Networking N1148T - LLW 48x 10/100/1000Mbps half/full duplex RJ45 ports, 4x SFP+ 10GbE ports, 1 RU switch form factor, fanless operation 48x poloduplexní / plně duplexní port RJ45 10/100/1000 Mb/s 4x port SFP/SFP+ 1/10GbE Form faktor přepínače o vel
12377 Kč bez DPH
14976 Kč s DPH
Dell Networking N1148T 48x 10/100/1000Mbps half/full duplex RJ45 ports, 4x SFP+ 10GbE ports, 1 RU switch form factor, Dell Networking N1148T 48x 10/100/1000Mbps half/full duplex RJ45 ports, 4x SFP+ 10GbE ports, 1 RU switch form factor,
Skladem v eshopu - Dell Networking N1148T 48x 10/100/1000Mbps half/full duplex RJ45 ports, 4x SFP+ 10GbE ports, 1 RU switch form factor,

UBNT EdgeSwitch ES-24-500W [26Gbps, 500W, aktivní (802.3af/at) i pasivní (24V) PoE, 2xSFP, L2/L3]

EdgeSwitch ES-24-500W Novou řadu produktů EdgeMAX tvoří gigabitové management PoE+ switche. Vyznačují se vysokým výkonen (26/70Gbps non-blocking throughput) spolu s pokročilými L2/L3 funkcemi. K dispozici je inteligentní PoE. Ve výchozím stavu je aktivní PoE dle 802.3af/at, v případně nutnosti pasivního PoE (24V) lze manuálně nakonfigurovat (ON/OFF 24V na každý port). K dispozici jsou taktéž SFP sloty pro připojení k páteřní síti. 24 portová verze nabízí dva porty 1Gbps SFP a 48portová verze k tomu přidává navíc dva SFP+ sloty (10Gbps). Konfiguraci lze provádět standartně přes webový prohlížeč, prostředí je velmi uživatesky přívětivé a intuitivní. Pro pokročilé uživatele je taktéž k dispozici CLI (command-line-interface) skrz telnet či zabezpečené SSH. Maximální výkon PoE+ je 34,2W/port, v případě pasivního PoE je to 17W. Technické specifikace: Dimensions 485.04 x 44.45 x 285.6 mm (19.1 x 1.75 x 11.24") Weight 3.7 kg (8.16 lb) Total Non-Blocking Throughput 26 Gbps Max. Power Consumption ES-24-500W : 500W Power Method 100-240VAC/50-60 Hz, Universal Input Power Supply ES-24-500W - AC/DC, Internal, 500W DC LEDs Per Port RJ45 Data Ports SFP Data Ports PoE, Speed/Link/Activity Speed/Link/Activity Networking Interfaces (24) 10/100/1000 Mbps RJ45 Ethernet Ports (2) 1 Gbps SFP Ethernet Ports Management Interface Ethernet In/Out Band Certifications CE, FCC, IC Rackmount Yes, 1U High ESD/EMP Protection Air: ±24 kV, Contact: ±24 kV Operating Temperature -5 to 40° C (23 to 104° F) Operating Humidity 5 to 95% Noncondensing Shock and Vibration ETSI300-019-1.4 Standard PoE Per Port PoE Interfaces POE+ IEEE 802.3af/at (Pins 1, 2+; 3, 6-) 24VDC Passive PoE (Pins 4, 5+; 7, 8-) Max. PoE+ Wattage per Port by PSE 34.2W Voltage Range 802.3at Mode 50–57V Max. Passive PoE Wattage per Port 17W 24V Passive PoE Voltage Range 20-27V Užitečné odkazy: stránky výrobce UBNT.com aktuální verze airOS datasheety, uživatelské příručky výpočet parametrů bezdrátového spoje - AirLink návody pro začátečníky - BeansTalk video-návody (ubnt youtube channel) Ubiquiti Wiki Ubiquiti oficiální fórum
10758 Kč bez DPH
13017 Kč s DPH
UBNT EdgeSwitch ES-24-500W [26Gbps, 500W, aktivní (802.3af/at) i pasivní (24V) PoE, 2xSFP, L2/L3] UBNT EdgeSwitch ES-24-500W [26Gbps, 500W, aktivní (802.3af/at) i pasivní (24V) PoE, 2xSFP, L2/L3]
Skladem v eshopu - UBNT EdgeSwitch ES-24-500W [26Gbps, 500W, aktivní (802.3af/at) i pasivní (24V) PoE, 2xSFP, L2/L3]

D-Link DGS-1100-08 Easy Smart Switch 10/100/1000

Basic configurable options 11-inch metal case. Comes with adapters to install in 19-inch racks Fanless, silent operation Improved resiliency, longer MTBF (Mean Time Between Failures) VLAN support for traffic segmentation AutoSurveillance VLAN fo
660 Kč bez DPH
798 Kč s DPH
D-Link DGS-1100-08 Easy Smart Switch 10/100/1000 D-Link DGS-1100-08 Easy Smart Switch 10/100/1000
Skladem v eshopu - D-Link DGS-1100-08 Easy Smart Switch 10/100/1000

MikroTik napájecí adaptér 5V 2A

OEM napájecí zdroj 5V, 2A, 10W pro Mikrotik RouterBOARD a ALIX. Konstrukce:  Přímo do zásuvky Výstupní konektor [mm]:  5.5 / 2.1 Hmotnost [g]:  140 Napájení LED indikace:  Ano Typ:  Spínaný Výkon [W]:  10 Výstupní napětí [V]:  5 V
148 Kč bez DPH
179 Kč s DPH
MikroTik napájecí adaptér 5V 2A MikroTik napájecí adaptér 5V 2A
Skladem - MikroTik napájecí adaptér 5V 2A

MikroTik RouterBOARD hEX PoE Lite, 650MHz CPU, 64MB RAM, 5x LAN, USB, PoE, 1x USB, vč. L4 licence

MikroTik RouterBOARD hEX PoE Lite RB750UP je malý pěti-portový ethernetový router v pěkné plastové krabičce s USB 2.0 portem a PoE výstupem. Porty 2-5 mohou napájet jiné PoE kompatibilní zařízení stejným napětím, kterým je napájena samotná jednotka. Jeden port dokáže dodat max. 1A, pokud je připojeno více zařízení max. 500mA/port. Všechny porty jsou sťíněné. Jedná se o cenově dostupné a designově povedené řešení s jednoduchým použitím. Už žádné kompromisy mezi cenou a funkcemi. Balení obsahuje: RB750UPr2, plastic case, 24V/2.5A napájecí adaptér. Technické specifikace: CPU 650MHz RAM 64MB Architektura MIPS-BE Počet LAN portů 5 Gigabitové porty Ne Počet Mini-PCI 0 Integr. bezdrátová karta Ne USB Ano Paměťová karta 0 Jack napájení 8-30V Podpora 802.3af Ne PoE 8-30V Senzor napětí Ano Senzor teploty CPU Ano Senzor teploty PCB Ano Rozměry 113x89x28mm Váha (bez balení a kabelů) 129g Operační systém RouterOS Rozsah pracovních teplot -30C až 60C Licence L4 Maximální spotřeba 3W Užitečné odkazy: Diagnostika vadné jednotky Jak se bránit ESD veškeré informace o produktech společnosti MikroTik aktuální verze RouterOS ke stažení aktuální verze WinBoxu výpočet parametrů bezdrátového spoje
1059 Kč bez DPH
1281 Kč s DPH
MikroTik RouterBOARD hEX PoE Lite, 650MHz CPU, 64MB RAM, 5x LAN, USB, PoE, 1x USB, vč. L4 licence MikroTik RouterBOARD hEX PoE Lite, 650MHz CPU, 64MB RAM, 5x LAN, USB, PoE, 1x USB, vč. L4 licence
Skladem v eshopu - MikroTik RouterBOARD hEX PoE Lite, 650MHz CPU, 64MB RAM, 5x LAN, USB, PoE, 1x USB, vč. L4 licence
1856 Kč bez DPH
2246 Kč s DPH
Allied Telesis 1000X (LC) SFP 2Km AT-SPEX Allied Telesis 1000X (LC) SFP 2Km AT-SPEX
Skladem v eshopu - Allied Telesis 1000X (LC) SFP 2Km AT-SPEX

AirLive SD-2020,Sp.Dome,2M,OD,f4.7-94mm,PoE/AC,WDR

Výrobce: OvisLink Corp.; Třída produktu: IP kamery; Typ kamery: PTZ (Pan/Tilt/Zoom); Použití kamery: venkovní; Obrazový senzor kamery: CMOS 1/2.8"; Počet efektivních pixelů: 2 Mpix.; Optický zoom: 20 x; Digitální zoom: 10 x; Ohnisková vzdálenost: 4,7-94 mm; Světelnost ojektivu: 1,6- f; Barevná kamera: Ano; Rozlišení kamery - pixely: 1920 x 1080 Pixelů (obrazových bodů); Snímková frekvence kamery: (1920x1080) - 30 fps, (1280x1024) - 30 fps, (1280x720) - 60 fps; Noční režim: Ano; Zorný úhel pohledu kamery - horizontální: 55.2 stupňů; Zorný úhel pohledu kamery - vertikální: 42.1 stupňů; Pan: 360 stupňů; Tilt: 190 stupňů; Materiál krytu: Hliník; Voděodolnost: Ano; Provozní teplota: -40 - 50 stupňů; Typ napájeni – kamera: Napájecí adaptér, PoE - Power over Ethernet; Zabudovaný mikrofon: Ne; Konektory IP kamery: 1 x Digital in, 1 x Digital out, 1x Micro SD, 1x RJ-45 (FastEthernet 10/100); Video streaming: Nastavení šířky pásma a propustnosti, Souběžné Motion JPEG, MPEG-4, H.264 a 3GPP, Simultaneous multi-stream; Kompresní formát: H.264, Modified MJPEG, AVI; Podpora Wireless LAN (WLAN): Ne; Nastavení akcí při událostech: uložení obrazu na FTP, oznámení na e-mail, externí vstup / výstup pro alarm nebo sensory; Podporované protokoly a standardy: IPv4 - Internet Protocol version 4, IPv6 - Internet Protocol version 6, TCP/IP - Transmission Control Protocol/Internet Protocol, UDP - User Datagram Protocol, HTTP - Hypertext Transfer Protocol, HTTPS - Hypertext Transfer Protocol Secure, FTP - File Transfer Protocol, NTP - Network Time Protocol, DNS - Domain Name System, DynDNS - Dynamic Domain Name System, UPnP - Universal plug-and-play, RTSP - Real-Time Streaming Protocol, Samba; Šířka: 282 mm; Hloubka: 282 mm; Čistá hmotnost: 2.23 kg; Doplňující informace: Smart Tracking (Optional), Compatible with ONVIF Standard, 802.3at Power over Ethernet Port, Micro SDHC Memory Card Slot for Local Storage, AirLive SD-2020 Testing Video [LINK]
12192 Kč bez DPH
14752 Kč s DPH
AirLive SD-2020,Sp.Dome,2M,OD,f4.7-94mm,PoE/AC,WDR AirLive SD-2020,Sp.Dome,2M,OD,f4.7-94mm,PoE/AC,WDR
Skladem v eshopu - AirLive SD-2020,Sp.Dome,2M,OD,f4.7-94mm,PoE/AC,WDR

TP-Link TL-SG2216 16-Port Gigabit, Managed/2xSFP Combo

16portový gigabitový Smart Switch s 2 sloty Combo SFP TL-SG2216 Gigabitová ethernetová připojení na všech portech poskytují vysokou rychlost pro přenos dat Integrovaná strategie zabezpečení včetně 802.1Q VLAN, zabezpečení portů, funkce Storm con
3133 Kč bez DPH
3791 Kč s DPH
TP-Link TL-SG2216 16-Port Gigabit, Managed/2xSFP Combo TP-Link TL-SG2216 16-Port Gigabit, Managed/2xSFP Combo
Skladem v eshopu - TP-Link TL-SG2216 16-Port Gigabit, Managed/2xSFP Combo

Cisco C891F-K9

Cisco 891F router ISDN/Mdm Technické specifikace: Popis zařízení Cisco 891F ISDN/Mdm - router - desktop/td> Typ zařízení Směrovač - ISDN / analogový modem combo - 8portový switch (integrovaný) Provedení skříně Desktop, lze montovat do rozvaděče Protokol datového spojení Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet Kapacita Tunely IPSec VPN: 50 Síťový / přenosový protokol L2TP, RSVP, ICMP/ IP, IPSec, FTP, DHCP, DNS, L2TPv3, DDNS, RTP Směrovací protokol OSPF, RIP-1, RIP-2, BGP, EIGRP, HSRP, VRRP, NHRP, GRE, OSPFv3, směrování PBR (policy-based routing), BGP-4+, WCCP, Bidirectional Forwarding Detection (BFD)) Protokol vzdáleného přístupu Telnet, SNMP 3, HTTP, HTTPS, SSH, CLI Charekteristiky Ochranná brána firewall, podpora NAT, power over Ethernet (PoE), auto-uplink (auto MDI/ MDI-X), snooping síťových protokolů IGMP, ovládání toku dat, dynamický server DNS, DiffServ podpora, filtrování MAC adres, IPv6 podpora, vysoká dostupnost, systém prevence narušení IPS (Intrusion Prevention System), Low-latency queuing (LLQ), Class-Based Weighted Fair Queuing (CBWFQ), Weighted Fair Queuing (WFQ), Weighted Random Early Detection (WRED), Podporuje Spanning Tree Protocol (STP), Access Control List (ACL) podpora, Quality of Service (QoS), Link Fragmentation and Interleaving (LFI), Dynamic Multipoint VPN (DMVPN), DHCP server, Virtual Route Forwarding-Lite (VRF-Lite), DNS proxy, bez ventilátoru, DHCP relé, DHCP klient, Class of Service (CoS), Flexible NetFlow (FNF), Patice pro bezpečnostní zámek (kabelový zámek se prodává samostatně), podpora DiffServ Code Point (DSCP), Storm Control Algoritmus šifrování DES, Trojitý DES, PKI, AES 128 bitů, AES 192 bitů, AES 256 bitů Vyhovuje standardům IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3af, IEEE 802.1x , CISPR 24, EN 61000-3-2, EN55022, ICES-003, EN 61000-3-3, EN55024, CISPR 22, EN50082-1, EN 61000-6-1, KN22, EN 300386 RAM 512 MB (instalovaný) / 1024 MB (max.) Napájení Externí napájecí adaptér - 60 Watt, AC 120/320 V (50/60 Hz) Rozměry (Š x H x V) 32.5 x 24.9 x 4.45 cm Váha 2.5 kg Rozhraní Management:1 x konzola - RJ-45 USB 2.0:1 x 4pinový USB typ A LAN:4 x 10Base-T/ 100Base-TX/ 1000Base-T (PoE) - RJ-45 LAN:4 x 10Base-T/ 100Base-TX/ 1000Base-T - RJ-45 WAN:1 x 10Base-T/ 100Base-TX/ 1000Base-T - RJ-45 WAN:1 x SFP (mini-GBIC) WAN:1 x BRI ST WAN:1 x 10Base-T/ 100Base-TX - RJ-45 WAN:1 x modem - RJ-11 Užitečné odkazy: Kompletní informace o společnosti Cisco Datasheet
13361 Kč bez DPH
16167 Kč s DPH
Cisco C891F-K9 Cisco C891F-K9
Skladem v eshopu - Cisco C891F-K9

Tenda S108 8 x 10/100 Mb/s Mini Eco Switch, Desktop, Auto MDI/MDIX, spotřeba do 2,1 Watt

8mi portový Mini Eco Fast Ethernet switch S108 výrobce Tenda Technologies, vás zaujme kompaktními rozměry a novým moderním designem. Plně podporuje standardy 802.3, 802.3u a 802.3X. Je určený pro použití v domácnostech a menších firmách. Tenda S108 přepíná data v síti pomocí 8mi portů RJ45 s přenosovou rychlostí 10/100 Mb/s, automatickou detekcí rychlosti a typu připojeného kabelu, a celkovou propustností 1,6 Gb/s. Zařízení je napájeno externím zdrojem. Plastový obal. Technické parametry - Způsob ovládání: bez managementu - Počet 100M RJ45 portů: 8 - Podpora PoE: ne - Montáž do rozvaděče: ne - Montáž na stěnu: ano - Zdroj napájení: externí - Materiál obalu: plast - Parametry zdroje: 5V DC 600mA - Rozměry (v x š x h): 124 x 59 x 23,1 mm - Hmotnost: 200 g - Provozní teplota: 0° až 40 °C - Spotřeba: 0,6 - 2,1W - Celková propustnost: 1,6 Gb/s - Chlazení: pasivní Obsah balení - 1x Tenda S108 - 1x Stručná instalační příručka (CZ, SK, PL) - 1x Napájecí adaptér (5V DC 600 mA)
188 Kč bez DPH
228 Kč s DPH
Tenda S108 8 x 10/100 Mb/s Mini Eco Switch, Desktop, Auto MDI/MDIX, spotřeba do 2,1 Watt Tenda S108 8 x 10/100 Mb/s Mini Eco Switch, Desktop, Auto MDI/MDIX, spotřeba do 2,1 Watt
Skladem v eshopu - Tenda S108 8 x 10/100 Mb/s Mini Eco Switch, Desktop, Auto MDI/MDIX, spotřeba do 2,1 Watt

CQpoint CQ-C108 - switch 8 portů, 10/100 RJ45

Spolehlivý 8 portový přepínač CQpoint CQ-C108. Podporuje přenosouvou rychlost až 200 Mbps v plném duplexu. Switch pracuje ve standardu IEEE 802.3x a nabízí LED indikaci stavu jednotlivých portů. Porty: - 8 portů 10/100 Mb/s - typ RJ-45 - plná podp
220 Kč bez DPH
266 Kč s DPH
CQpoint CQ-C108 - switch 8 portů, 10/100 RJ45 CQpoint CQ-C108 - switch 8 portů, 10/100 RJ45
Skladem v eshopu - CQpoint CQ-C108 - switch 8 portů, 10/100 RJ45
1262 Kč bez DPH
1527 Kč s DPH
Forever sportovní kamera SC-400,4K rozlišení Forever sportovní kamera SC-400,4K rozlišení
Skladem v eshopu - Forever sportovní kamera SC-400,4K rozlišení

Netis PE6108G 8 Port Gigabit Ethernet PoE Switch/8 Port PoE/802.3at/af

Výrobce: Netis; Třída produktu: SWITCH - bez administrace; Síťová architektura: GigabitEthernet; Počet portů 1000BaseT (RJ45): 8 ks; Vrstva (Layer) přepínání: 2; Typ počítačové skříně: 1U Rack; Další funkce: 8 portů PoE; Šířka: 173 mm; Výška: 43 mm; Hloubka: 280 mm; Technické specifikace: http://www.netis-systems.com/Files/others/PE6108GH/netis_PE6108GH_Datasheet_V1.0.pdf
2570 Kč bez DPH
3110 Kč s DPH
Netis PE6108G 8 Port Gigabit Ethernet PoE Switch/8 Port PoE/802.3at/af Netis PE6108G 8 Port Gigabit Ethernet PoE Switch/8 Port PoE/802.3at/af
Skladem v eshopu - Netis PE6108G 8 Port Gigabit Ethernet PoE Switch/8 Port PoE/802.3at/af

DIGITUS Passive PoE nástěnný box

Umožnuje napájet zařízení která nepodporují PoE po ethernet kabelu, za použití vlastního zdroje . Šíře napájecího konektoru je 5,5mm. DIGITUS Passive PoE wall mount box 1x RJ45, 1x DC, 1x PoE For 5.5mm DC plugs By using DIGITUS Power over Ethern
91 Kč bez DPH
110 Kč s DPH
DIGITUS Passive PoE nástěnný box DIGITUS Passive PoE nástěnný box
Skladem v eshopu - DIGITUS Passive PoE nástěnný box

HPE 1950 24G 2SFP+ 2XGT PoE+ Switch

HPE OfficeConnect 1950 24G 2SFP+ 2XGT PoE+ Switch
23343 Kč bez DPH
28245 Kč s DPH
HPE 1950 24G 2SFP+ 2XGT PoE+ Switch HPE 1950 24G 2SFP+ 2XGT PoE+ Switch
Skladem v eshopu - HPE 1950 24G 2SFP+ 2XGT PoE+ Switch

Netgear GS305P Gigabit Switch 5 portů, 4 porty jsou PoE, PoE budget 55W

Power up to 4 PoE-capable devices (GS305P and GS308P) • 802.3af Power Over Ethernet (PoE) for IP cameras, VoIP/ Internet-based phones, wireless access points (GS305P and GS308P)
1507 Kč bez DPH
1824 Kč s DPH
Netgear GS305P Gigabit Switch 5 portů, 4 porty jsou PoE, PoE budget 55W Netgear GS305P Gigabit Switch 5 portů, 4 porty jsou PoE, PoE budget 55W
Skladem v eshopu - Netgear GS305P Gigabit Switch 5 portů, 4 porty jsou PoE, PoE budget 55W

TP-Link TL-ER6020 Gigabit Dual-WAN VPN Router

Výrobce: TP-Link; Třída produktu: Router/Internet gateway; WAN konektory: 2x 10/100/1000BaseT (RJ45); LAN konektory: 3x 10/100/1000BaseT (RJ45), 1x Console Port (RJ-45 On RS232); Integrovaná Flash paměť: 16 MB; Integrovaná SDRAM paměť: 128 MB; Management, monitoring a konfigurace: Administrace přes webové rozhraní, GUI - grafické uživatelské rozhraní , CLI - příkazový řádek, Telnet, Syslog - Security Issues in Network Event Logging, SNTP – Simple Network Time Protocol, Klonování MAC adresy; Podporované směrovací protokoly: statické směrování, dynamické směrování, RIP v1 - Routing Information Protocol ver. 1, RIP v2 - Routing Information Protocol ver. 2; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3u - 100BaseTX, IEEE 802.3ab - 1000BaseT, Auto MDI/MDI-X, PPPoE - Point-to-Point Protocol over Ethernet, TCP/IP - Transmission Control Protocol/Internet Protocol, UDP - User Datagram Protocol, DHCP Server - Dynamic Host Configuration Protocol Server, DHCP Client - Dynamic Host Configuration Protocol Client, ICMP - Internet Control Message Protocol, NAT - Network Address Translation, NAPT - Network Address/Port Translation, ARP - Address Resolution Protocol, HTTP - Hypertext Transfer Protocol, DNS - Domain Name System, DDNS - Dynamic Domain Name System, FTP - File Transfer Protocol, TFTP - Trivial File Transfer Protocol, VoIP - Voice over Internet Protocol, H.323, SIP - protokol pro inicializaci relací, RTSP - Real-Time Streaming Protocol, DMZ - Demilitarized Zone, UPnP - Universal plug-and-play, VPN pass-through, filtrace MAC, Port Mirror; Autorizační protokoly a kontrola přístupu: MD5 - Message-Digest Algorithm, SHA-1 - Secure Hash Algorithm; Podporované protokoly VPN: IPSec pass-trough, PPTP pass-trough, L2TP pass-trough; Počet kanálů IPSec VPN: 50; Typ procesoru: MIPS64; Ochrana před útoky Denial of Service (DoS): SYN Flood, UDP Flood, ICMP Flood, Xmas Tree Scan, Ping of Death, Win nuke, FIN flood; Další funkce: firewall využívající NAT, filtrace aplikací, filtrace URL, filtrace obsahu, port triggering - pro speciální aplikace (hry, video konference, IP telefony..), Bandwidth control - kontrola šířky pásma, E-Bulletin; Podpora Wireless LAN (WLAN): Ne; Podporované sítě WLAN: N/A; Šifrování: DES - Data Encryption Standard, 3DES - Data Encryption Standard (168-bit), AES - Advanced Encryption Standard, MPPE - Microsoft Point-to-Point Encryption; Konektor pro externí anténu: Ne; Standardní příslušenství: Instalační manuál, CD s ovladači v balení, Napájecí kabel; Výška: 44 mm; Šířka: 294 mm; Hloubka: 180 mm; Technické specifikace: Specifikace [LINK]
3305 Kč bez DPH
3998 Kč s DPH
TP-Link TL-ER6020 Gigabit Dual-WAN VPN Router TP-Link TL-ER6020 Gigabit Dual-WAN VPN Router
Skladem v eshopu - TP-Link TL-ER6020 Gigabit Dual-WAN VPN Router
5346 Kč bez DPH
6469 Kč s DPH
HPE 1420 24G 2SFP+ Switch HPE 1420 24G 2SFP+ Switch
Skladem v eshopu - HPE 1420 24G 2SFP+ Switch

UBNT EdgeMAX EdgeRouter PoE [500MHz dual-core CPU, 512MB RAM, EdgeOS, 5 gigabitových portů s PoE]

EdgeRouter PoE Jedná se o bezkonkurenční řešení v poměru cena/výkon! Router disponuje výkonným hardwarem, konkrétně se jedná o dvoujádrový procesor MIPS64 běžící na 500MHz s hardwarovou akcelerací zpracování paketů, k dispozici je 512MB paměti typu DDR2 a 2GB diskového úložiště. Uživatelsky přívětivé konfigurační rozhraní prostřednictvím webowého prohližeče. K dispozici je celkem 5 gigabitových portů. Porty eth2, eth3 a eth4 lze nastavit do switche. Všech 5 portů podporuje PoE a to buď 24V nebo 48V, lze softwarově volit, vypínat případně resetovat. V případě že potřebujete 48V PoE musíte mít i 48V zdroj! Ideální pro napájení UBNT zařízení prostřednictvím ToughCable, důležité je také korektní uzemnění, tzn. základní zemnění skrz napájecí zdroj a doporučuji též zapojit přídavné zemnění na druhé straně routeru (viz. obr.) Na své si přijdou i pokročilí uživatelé, kteří jistě ocení otevřenost celého řešení. EdgeOS jak Ubiquiti nazvala svůj operační systém, je totiž postaven na Linuxu, konkrétně distribuci Debianu. Přímo z prostředí webowého prohližeče lze vše snadno pomocí integrované CLI (Command Line Interface) konfigurovat. Uživatel má plnou kontrolu nad systémem, včetně filesystému, skutečným shellem, root práva atd. Dokonce lze sestavit a instalovat vlastní balíčky...možnosti využití jsou nepřeberné! Technické specifikace: Dimensions 200 x 90 x 30 mm Weight 360 g Max. Power Consumption 60 W Power 24VDC, 2.5A Power Adapter (Included) Power Input 24VDC Input (Supported Range: 18 to 26VDC) or 48VDC Input (Supported Range: 38 to 54VDC) Button Reset Processor Dual-Core 500 MHz, MIPS64 with Hardware Acceleration for Packet Processing System Memory 512 MB DDR2 RAM On-Board Flash Storage 2 GB Certifications CE, FCC, IC Wall-Mount Yes Operating Temperature -10 to 45° C Operating Humidity 10 - 90% Non-Condensing Layer 3 Forwarding Performance Packet Size: 64 Bytes 1,000,000 pps Packet Size: 512 Bytes or Larger 3 Gbps (Line Rate) LEDs Per Port Serial Console Port Power Data Ports PoE, Speed/Link/Activity PoE Configurable Per Port Serial Console Port N/A Data Ports Off/24V/48V* Networking Interfaces Serial Console Port (1) RJ45 Serial Port Data Ports (2) 10/100/1000 Ethernet Router Ports (3) 10/100/1000 Ethernet Router/Switch Ports Užitečné odkazy: stránky výrobce UBNT.com aktuální verze airOS datasheety, uživatelské příručky výpočet parametrů bezdrátového spoje - AirLink návody pro začátečníky - BeansTalk video-návody (ubnt youtube channel) Ubiquiti Wiki Ubiquiti oficiální fórum
3304 Kč bez DPH
3998 Kč s DPH
UBNT EdgeMAX EdgeRouter PoE [500MHz dual-core CPU, 512MB RAM, EdgeOS, 5 gigabitových portů s PoE] UBNT EdgeMAX EdgeRouter PoE [500MHz dual-core CPU, 512MB RAM, EdgeOS, 5 gigabitových portů s PoE]
Skladem v eshopu - UBNT EdgeMAX EdgeRouter PoE [500MHz dual-core CPU, 512MB RAM, EdgeOS, 5 gigabitových portů s PoE]

Intellinet Modul MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC), vícevidový, 850nm, 300m

Výrobce: Intellinet Network Solutions; Třída produktu: Příslušenství pro přepínače (Switche); Typ: SFP+ 10GbE Module SR (LC); Doplňující informace: Vhodný pro libovolný Intellinet Gigabit Ethernet switch s SFP slotem , Kompatibilní s SFP Multi-Source Agreement (MSA), Kompatibilní s Cisco zařízeními; Šířka: 14 mm; Výška: 12 mm; Délka: 57 mm; Další informace: www.intellinet-network.com [LINK]
1115 Kč bez DPH
1349 Kč s DPH
Intellinet Modul MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC), vícevidový, 850nm, 300m Intellinet Modul MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC), vícevidový, 850nm, 300m
Skladem v eshopu - Intellinet Modul MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC), vícevidový, 850nm, 300m

Intel Eth. Server Adapter I340-T4, bulk

Porty Gigabit Ethernet x 4 Technologie konektivity Kabelové Typ kabeláže Ethernet 10Base-T, Ethernet 100Base-TX, Ethernet 1000Base-T Protokol datového spojení 10Mb LAN, 100Mb LAN, GigE Přenosová rychlost dat 1 Gbps Síťový / přenosový protokol TCP/ IP, UDP/ IP, ARP Protokol vzdáleného přístupu SNMP, RMON Indikátory stavu Aktivita spojení, přenosová rychlost portu Charakteristiky Ovládání průtoku, filtrování packetu, IPv6 podpora, VLAN Stacking, snižování zátěže TCP/ IP, Virtual Machine Device Queues (VMDq) Vyhovující standardům IEEE 802.3, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3ad (LACP) Procesor / Paměť Procesor 1 x 82580 - Intel Rozšíření / Konektivita Rozhraní 4 x 1000Base-T - RJ-45 Kompatibilní sloty 1 x PCI Express 2.0 x4 - nízký profil Různé Dodávané příslušenství Úchyt plná výška Kompatibilní s Windows 7 Společnost Microsoft zaručuje, že softwarové produkty a zařízení „kompatibilní s Windows 7“splnily testy kompatibility a spolehlivosti s 32-bitovým a 64-bitovým systémem Windows 7. Odpovídající standardům Certifikovaný FCC třída B, UL, VCCI, C-Tick, BSMI, RoHS, KCC Typ balení Hromadné
5852 Kč bez DPH
7081 Kč s DPH
Intel Eth. Server Adapter I340-T4, bulk Intel Eth. Server Adapter I340-T4, bulk
Skladem v eshopu - Intel Eth. Server Adapter I340-T4, bulk

Aruba Access Point Mount Kit (basic, flat surface). Contains 1x flat surface wall/ceiling mount bracket (color white).

Aruba Access Point Mount Kit (basic, flat surface). Contains 1x flat surface wall/ceiling mount bracket (color white).
304 Kč bez DPH
368 Kč s DPH
Aruba Access Point Mount Kit (basic, flat surface). Contains 1x flat surface wall/ceiling mount bracket (color white). Aruba Access Point Mount Kit (basic, flat surface). Contains 1x flat surface wall/ceiling mount bracket (color white).
Skladem v eshopu - Aruba Access Point Mount Kit (basic, flat surface). Contains 1x flat surface wall/ceiling mount bracket (color white).

Netis PL7622KIT 300Mbps AV600 Wireless Powerline Adapter Kit

Výrobce: Netis; Třída produktu: PowerLine - Ethernet po 230V; Komunikační port: 2 x 10/100 BaseTX (RJ45); Podporované protokoly a standardy: HomePlug AV, IEEE 802.3, IEEE 802.3u; Šifrování: 128-Bit AES; Podporované OS: Microsoft Windows, Mac OS, Linux; Barva: bílá
886 Kč bez DPH
1072 Kč s DPH
Netis PL7622KIT 300Mbps AV600 Wireless Powerline Adapter Kit Netis PL7622KIT 300Mbps AV600 Wireless Powerline Adapter Kit
Skladem v eshopu - Netis PL7622KIT 300Mbps AV600 Wireless Powerline Adapter Kit

Zásuvka Solarix CAT6 STP 1 x RJ45 pod omítku bílá

Výrobce: Solarix; Třída produktu: Kompletní zásuvka; Typ konektoru: 1 x RJ45; Počet portů: 1; Typ kabeláže: netýka se; Kategorie: 6; Použití: pod omítku (do instalační krabičky ve zdi); Doplňující informace: Nejvyšší podporovaný protokol: 1000BaseT, 1000BaseTX , Min. životnost portu: 1000 zapojení/odpojení ; Šířka: 80 mm; Výška: 80 mm; Barva: bílá
134 Kč bez DPH
162 Kč s DPH
Zásuvka Solarix CAT6 STP 1 x RJ45 pod omítku bílá Zásuvka Solarix CAT6 STP 1 x RJ45 pod omítku bílá
Skladem v eshopu - Zásuvka Solarix CAT6 STP 1 x RJ45 pod omítku bílá

NETGEAR 5PT FAST ENET SWITCH, FS105

NETGEAR - PROSAFE 5 PORT 10/100 DESKTOP SWITCH PROSAFE™ 5 PORT 10/100 DESKTOP SWITCH FS105 Network Ports 5 auto-speed-sensing UTP ports Standards Compliance IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet IEEE 802.3x Full-d
493 Kč bez DPH
597 Kč s DPH
NETGEAR 5PT FAST ENET SWITCH, FS105 NETGEAR 5PT FAST ENET SWITCH, FS105
Skladem v eshopu - NETGEAR 5PT FAST ENET SWITCH, FS105

Netgear 8x 10/100/1000 Ethernet Switch

Gigabit Power, 10/100 Simplicity For a high-speed network on a small scale, nothing delivers likes these compact powerhouses. Equipped with up to eight auto-speed-sensing 10/100/1000 Mbps UTP ports, these affordable switches give your network the capaci
698 Kč bez DPH
844 Kč s DPH
Netgear 8x 10/100/1000 Ethernet Switch Netgear 8x 10/100/1000 Ethernet Switch
Skladem - Netgear 8x 10/100/1000 Ethernet Switch

UBNT mFi-DS [senzor na dveře]

mFi-DS Rodina produktů mFi(TM) je "Machine-to-Machine" management systém od Ubiquity Networks, Inc. Všechny prvky systému mFi jsou spravovány a monitorovány softwarovým kontrolerem (mFi Controller software). Lze tak centrálně vytvářet různá pravidla na základě dat z jednotlivých senzorů, kterým následně přiřadíte požadované akce. Např.: detektor pohybu může zapnout světlo, detekovaná vysoká teplota spustí ventilátor, atd. Umožňuje zasílat upozornění prostřednictvím emailu. Celý systém je kompatibilní s produkty třetích stran. Kreativitě a možnostem využití se meze nekladou. Rodina produktů mFi se skládá z "mPort", "mSenzor" a "mPower" mPort slouží pro připojení všech senzorů do TCP/IP sítě. Senzory lze připojit dvěma RJ45 porty a "terminal-block" konektorem, třetí RJ45 konektor slouží pro připojení do stávající sítě (lze využít i integrované 2.4GHz wifi). Verze "Serial" navíc obsahuje sériový port RS232/422/485 (místo dvou RJ-45 portů) a nabízí možnost připijení ext.antény (RSMA). Pomocí sériového portu se lze jednoduše vzdáleně připojit na terminál serveru, routeru a dalších zařízení vybavených RS-232 portem. Konfigurace probíhá skrz mFi Controller software (podobně jako u řady produktů UniFi). mSensor - jedná se o různé druhy senzorů, které se připojují klasickým ethernetovým kabelem přímo do jednotek mPort, konkrétně do RJ-45 portů (Port1, Port2), kromě senzoru mFi-DS, který se připojuje k "terminal block" konektoru. * mFi-MSW (detektor pohybu, montáž na stěnu) * mFi-MSC (detektor pohybu, montáž na strop) * mFi-THS (teplotní senzor) * mFi-CS (proudový senzor) * mFi-DS (senzor dveří - otevřeno/zavřeno) mPower je dálkově ovladatelný modul s 230V zásuvky, lze zapínat/vypínat jednotlivé spotřebiče a monitorovat jejich odběr. K dispozici jsou celkem tři modely: * mPower Mini - jedna ovladatelná zásuvka 230V, připojení do sítě: pouze WiFi * mPower - tři ovladatelné zásuvky 230V, připojení do sítě: pouze WiFi * mPower Pro - šest ovladatelných zásuvek 230V, připojení do sítě: Ethernet, WiFi Technické specifikace: Dimensions 50 x 9.5 x 7.7 mm (Magnet) 50 x 9.5 x 7.7 mm (Switch) Weight 350 g (Magnet and Switch) Contact Form Form A (SPST) Maximum Rating 1.0A @ 28VDC Initial Contact Resistance 0.3 ? Maximum Operating Range 20 mm (Typical) Wiring Screw Terminal Mounting Adhesive or Screws (Included) Operating Temperature -10 to 60° C Operating Humidity ?80% Condensing Užitečné odkazy: stránky výrobce UBNT.com aktuální verze airOS datasheety, uživatelské příručky výpočet parametrů bezdrátového spoje - AirLink návody pro začátečníky - BeansTalk video-návody (ubnt youtube channel) Ubiquiti Wiki Ubiquiti oficiální fórum
182 Kč bez DPH
220 Kč s DPH
UBNT mFi-DS [senzor na dveře] UBNT mFi-DS [senzor na dveře]
Skladem v eshopu - UBNT mFi-DS [senzor na dveře]

ASUS DSL-AC87VG Wireless AC2400 Dual-Band Wi-Fi VDSL/ADSL Modem Router

Future-Proof DSL Compatibility – Supports ADSL, ADSL 2/2+, VDSL2 and the latest Vplus 35b broadband connections. Ultra-Fast Wi-Fi – Perfect for busy home networks, with dual-band Wi-Fi delivering up to 2334Mbps combined bandwidth. Unbeatable Wi-Fi Coverage – Four antennas and AiRadar technology reduce dead zones even in the largest homes. Performance to Spare – Two dual-core CPUs provide the processing power for smooth and reliable operation, even on the busiest networks. Versatile Telephony – Connect analog phones, fax machines, cordless DECT phones and IP phones to create a complete VoIP internet telephony system. 2 x RJ11 for FON 4 x RJ45 10/100/1000 BaseT for LAN 1 x RJ45 10/100/1000 BaseT for WAN 1 x RJ45 for xDSL 2 x TAE socket Podporuje VoIP jenom v Německu.
4001 Kč bez DPH
4841 Kč s DPH
ASUS DSL-AC87VG Wireless AC2400 Dual-Band Wi-Fi VDSL/ADSL Modem Router ASUS DSL-AC87VG Wireless AC2400 Dual-Band Wi-Fi VDSL/ADSL Modem Router
Skladem v eshopu - ASUS DSL-AC87VG Wireless AC2400 Dual-Band Wi-Fi VDSL/ADSL Modem Router

UBNT INS-8023AF-I PoE inj. 48V/18V 802.3af vnitřní

INS-8023AF-I Pomoci tohoto konvertoru je možné napájet jednotky UBNT switchem s aktivním PoE dle 802.3af (48V). Konvertor komunikuje se switchem dle 802.3af a do výstupu propouští již klasické pasivní PoE, v tomto případě 18V/0,7A. Lze použít se všemi jednotky od Ubiquity (je kompatibilní i s routerboardy od Mikrotiku). Díky 48V navíc dosáhnete daleko větších vzdáleností připojených jednotek. Vše lze jednoduše odvodit z ohmova zákona: ve vodiči teče daleko menší proud než při nižších napětích(12V,24V) tudíž úbytek napětí na vodiči je podstatně menší. Technické specifikace: Input Power 48V, 802.3af (with Sensing Capability) Output Power 18V, 0.7A Output PoE Method Positive 4, 5; Return 7, 8 Ethernet ESD/Surge Protection ±15kV Model INS-8023AF-I Dimensions (mm) 93.5 x 27 x 21.5 Weight 200g Operating Temperature 0 to 70° C Output Ethernet Cable N/A Užitečné odkazy: stránky výrobce UBNT.com aktuální verze airOS datasheety, uživatelské příručky výpočet parametrů bezdrátového spoje - AirLink návody pro začátečníky - BeansTalk video-návody (ubnt youtube channel) Ubiquiti Wiki Ubiquiti oficiální fórum
336 Kč bez DPH
407 Kč s DPH
UBNT INS-8023AF-I PoE inj. 48V/18V 802.3af vnitřní UBNT INS-8023AF-I PoE inj. 48V/18V 802.3af vnitřní
Skladem v eshopu - UBNT INS-8023AF-I PoE inj. 48V/18V 802.3af vnitřní

Linksys SMB switch LGS105 5-port Gigabit

The unmanaged switch offers Gigabit speeds to minimize transfer times and greatly enhance the ability to stream high-bandwidth files to connected devices without interference. PLUG & PLAY CONVENIENCE The Linksys unmanaged switch offers a quick and eas
645 Kč bez DPH
780 Kč s DPH
Linksys SMB switch LGS105 5-port Gigabit Linksys SMB switch LGS105 5-port Gigabit
Skladem v eshopu - Linksys SMB switch LGS105 5-port Gigabit

Tenda S16 - 16x 10/100 Mbps Fast Ethernet Switch, Fanless-bez ventilátorů, Desktop

16ti portový Fast Ethernet switch S16 výrobce Tenda Technologies, založený na chipsetu IC+, vás zaujme svými kompaktními rozměry a přitažlivým designem. Plně podporuje standardy 802.3, 802.3u a 802.3X. Je určený pro použití v domácnostech a menších firmách. Tenda S16 přepíná data v síti pomocí 16 portů RJ45 s přenosovou rychlostí 10/100 Mb/s, automatickou detekcí rychlosti a typu připojeného kabelu. Zařízení je napájeno externím zdrojem. Plastový obal. Obsah balení: 1x Tenda S16 1x Stručná instalační příručka (CZ,SK,PL) 1x Napájecí adaptér (9 V DC 1000 mA)
450 Kč bez DPH
544 Kč s DPH
Tenda S16 - 16x 10/100 Mbps Fast Ethernet Switch, Fanless-bez ventilátorů, Desktop Tenda S16 - 16x 10/100 Mbps Fast Ethernet Switch, Fanless-bez ventilátorů, Desktop
Skladem v eshopu - Tenda S16 - 16x 10/100 Mbps Fast Ethernet Switch, Fanless-bez ventilátorů, Desktop

ATEN KVM switch CS-62S PS/2 2PC mini vč. kabeláže 0,9m

2-portový KVM přepínač pro PS/2 (mini), , integrované kabely v délce 0.9m One PS/2 console controls 2 PS/2 computers Compact design, built in 0.9m cables All-in-one design Superior video quality-up to 2048 x 1536; DDC2B Auto Scan function to monito
447 Kč bez DPH
541 Kč s DPH
ATEN KVM switch CS-62S PS/2 2PC mini vč. kabeláže 0,9m ATEN KVM switch CS-62S PS/2 2PC mini vč. kabeláže 0,9m
Skladem v eshopu - ATEN KVM switch CS-62S PS/2 2PC mini vč. kabeláže 0,9m
271 Kč bez DPH
328 Kč s DPH
OEM X121 1G SFP LC SX Transceiver OEM X121 1G SFP LC SX Transceiver
Skladem v eshopu - OEM X121 1G SFP LC SX Transceiver

Cisco SF500-48 48-Port 10/100 Managed Stackable Switch

Výrobce: Cisco Systems; Třída produktu: SWITCH - administrovatelný; Síťová architektura: FastEthernet; SmartSwitch (WEB Managed): Ano; Počet portů 10/100BaseTX (RJ45): 48 ks; Počet portů COMBO Gigabit/MiniGBIC (SFP): 4 ks; Komunikační port: konzolový port; Management, monitoring a konfigurace: SNMP - Simple Network Management Protocol, SNMPv1 - Simple Network Management Protocol ver. 1, SNMPv2 - Simple Network Management Protocol ver. 2, SNMPv3 - Simple Network Management Protocol ver. 3, RMON - Remote Monitoring (vzdálené monitorování), HTTP - Hypertext Transfer Protocol, HTTPS - Hypertext Transfer Protocol Secure, DHCP Client - Dynamic Host Configuration Protocol (RFC 2131), Administrace přes webové rozhraní, GUI - grafické uživatelské rozhraní ; Autorizační protokoly a kontrola přístupu: SSH - Secure Shall, SSL - Secure Sockets Layer, RADIUS - Remote Authentication Dial-in User Service, TACACS+ - Terminal Access Controller Access Control System; Podporované směrovací protokoly: CIDR - Classless Inter-Domain Routing; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.1Q - Virtual LANs, IEEE 802.1D - Spanning Tree, IEEE 802.1s - Multiple Spanning Tree, IEEE 802.3ad - Link Aggregation Control, IEEE 802.1Q-in-Q - VLAN Tag, GVRP - Group VLAN Registration Protocol, DHCP - Dynamic Host Configuration Protocol, IPv4 - Internet Protocol version 4, UDP - User Datagram Protocol, ARP - Address Resolution Protocol, QoS - Quality of Service, GARP - Generic Attribute Registration Protocol, LLDP-MED - Link Layer Discovery Protocol - Media Endpoint Discovery, Cisco Discovery Protocol, TFTP - Trivial File Transfer Protocol, BOOTP - Bootstrap Protocol, IEEE 802.3az - Energy Efficient Ethernet, TCP/IP - Transmission Control Protocol/Internet Protocol; Velikost adresní tabulky MAC: 16000; Přepínací algoritmus: store-and-forward; Rychlost sběrnice: 33.6 Gb/s; Kapacita (propustnost): 13.1; Paměťový buffer: 16 MB; Vrstva (Layer) přepínání: 3; Možnost stohování: Ano; Typ počítačové skříně: Desktop, 1U Rack; Maximální spotřeba energie: 25 Watt; Šířka: 440 mm; Výška: 44 mm; Hloubka: 257 mm; Čistá hmotnost: 3.43 kg; Technické specifikace: www.cisco.com [LINK]
13403 Kč bez DPH
16218 Kč s DPH
Cisco SF500-48 48-Port 10/100 Managed Stackable Switch Cisco SF500-48 48-Port 10/100 Managed Stackable Switch
Skladem v eshopu - Cisco SF500-48 48-Port 10/100 Managed Stackable Switch

TP-Link TL-WPA9610KIT 2Gbps AC1200 Powerline Kit

Popis produktu Nejnovější technologie HomePlug AV2 umožňuje přenášet data přes Powerline (elektrické rozvody) rychlostí až 2000 Mb/s a chrání je před ztrátami, které by cestou mohly nastat. Při připojení přes gigabitový ethernetový port bude vše tak,
3433 Kč bez DPH
4154 Kč s DPH
TP-Link TL-WPA9610KIT 2Gbps AC1200 Powerline Kit TP-Link TL-WPA9610KIT 2Gbps AC1200 Powerline Kit
Skladem v eshopu - TP-Link TL-WPA9610KIT 2Gbps AC1200 Powerline Kit

D-Link DGS-1210-28P L2/L3 Smart+ PoE switch, 24x GbE PoE+, 4x RJ45/SFP, PoE 193W

24 PoE 10/100/1000 Base-T port with 4 x 1000Base-T /SFP ports - 24 x PoE 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports - 4 x 1000BaseT SFP ports - Port 1-4 802.3at up to 30W - Port 5-24 802.3af up to 15.4W - Switching Capacity 56 Gbps - Advance power savin
6962 Kč bez DPH
8424 Kč s DPH
D-Link DGS-1210-28P L2/L3 Smart+ PoE switch, 24x GbE PoE+, 4x RJ45/SFP, PoE 193W D-Link DGS-1210-28P L2/L3 Smart+ PoE switch, 24x GbE PoE+, 4x RJ45/SFP, PoE 193W
Skladem v eshopu - D-Link DGS-1210-28P L2/L3 Smart+ PoE switch, 24x GbE PoE+, 4x RJ45/SFP, PoE 193W

DEM-CB50ICX stohovací kabel

Výrobce: D-Link; Třída produktu: Příslušenství pro přepínače (Switche); Délka: 0.5 m; Další informace: www.dlink.com [LINK]
2098 Kč bez DPH
2538 Kč s DPH
DEM-CB50ICX stohovací kabel DEM-CB50ICX stohovací kabel
Skladem v eshopu - DEM-CB50ICX stohovací kabel

Belkin 55-ti dílná montážní sada nářadí

BELKIN Montážní nářadí, sada 55 dílů
869 Kč bez DPH
1052 Kč s DPH
Belkin 55-ti dílná montážní sada nářadí Belkin 55-ti dílná montážní sada nářadí
Skladem v eshopu - Belkin 55-ti dílná montážní sada nářadí

Hikvision DS-2CD2042WD-I(4mm) 4MP, 2688 × 1520, 20fps, IP66, 20m IR, IRcut, obj. 4mm, PoE

1/3" Progressive CMOS, ICR, 0lux with IR, 2688×1520:25fps(P)/30fps(N), 4mm/F2.0 lens, H.264/MJPEG, dual-stream, IP66, DC12V & PoE, 120dB WDR, 3D DNR, BLC, IR range: up to 30m DS-2CD2042WD-I/4 je 4 megapixelová venkovní bullet kamera značky HikVision s
3095 Kč bez DPH
3745 Kč s DPH
Hikvision DS-2CD2042WD-I(4mm) 4MP, 2688 × 1520, 20fps, IP66, 20m IR, IRcut, obj. 4mm, PoE Hikvision DS-2CD2042WD-I(4mm) 4MP, 2688 × 1520, 20fps, IP66, 20m IR, IRcut, obj. 4mm, PoE
Skladem v eshopu - Hikvision DS-2CD2042WD-I(4mm) 4MP, 2688 × 1520, 20fps, IP66, 20m IR, IRcut, obj. 4mm, PoE

Netgear GS348 48-port Gigabit Ethernet Switch, 48x gigabit RJ45, fanless

• Auto-MDI/MDIX eliminates the need for crossover cables • LED indicators for ease of use • Energy-efficient technology for power savings • Fanless design for silent operation • Auto-negotiation for automatic connection at the highest common speed between switch and an end device • Non-blocking switching architecture for maximum throughput at wire speed • 802.1p QoS for traffic/frame prioritization • Plug-and-play; no setup required • Durable and rugged metal case • Ideal for small office and home networks • Standards-based technology ensures interoperability with any standards-based devices in the existing network • rack-mountable (rackmount kit included)
5382 Kč bez DPH
6512 Kč s DPH
Netgear GS348 48-port Gigabit Ethernet Switch, 48x gigabit RJ45, fanless Netgear GS348 48-port Gigabit Ethernet Switch, 48x gigabit RJ45, fanless
Skladem v eshopu - Netgear GS348 48-port Gigabit Ethernet Switch, 48x gigabit RJ45, fanless

Ubiquiti POE-48, Gigabit PoE adapter 48V/0,5A (24W), pro UAP-PRO, RocketM5-Ti, včetně napájecího kabelu

Gigabit LAN: Ano Počet výstupních PoE: 1 Typ: Injektor Výstupní napětí [V]: 48 Výstupní proud [A]: 0,5 Výstupní výkon [W]: 24
287 Kč bez DPH
347 Kč s DPH
Ubiquiti POE-48, Gigabit PoE adapter 48V/0,5A (24W), pro UAP-PRO, RocketM5-Ti, včetně napájecího kabelu Ubiquiti POE-48, Gigabit PoE adapter 48V/0,5A (24W), pro UAP-PRO, RocketM5-Ti, včetně napájecího kabelu
Skladem - Ubiquiti POE-48, Gigabit PoE adapter 48V/0,5A (24W), pro UAP-PRO, RocketM5-Ti, včetně napájecího kabelu

Cisco SG110-16 16-Port Gigabit Switch

Unmanaged Layer 2 switch Metal casing fan-less (bez ventilátoru) - Power efficiency support (EEE) for both FE and GE 1.Energy Efficient Ethernet (IEEE 802.3az) Monitors link activity and powers down inactive links 2.Auto Power-Down / Sleep mode A
2374 Kč bez DPH
2873 Kč s DPH
Cisco SG110-16 16-Port Gigabit Switch Cisco SG110-16 16-Port Gigabit Switch
Skladem v eshopu - Cisco SG110-16 16-Port Gigabit Switch

MikroTik CRS125-24G-1S-IN with Atheros AR9344 CPU, 128MB RAM, 24xGigabit LAN, 1xSFP, RouterOS L5, LCDpanel

Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. Nová řada Cloud Core Switchů pracujících na třetí síťové vrstvě a oživené RouterOS. Switch osazen čtyřiadvaceti gigabitovými ethernet porty, jedním
3324 Kč bez DPH
4022 Kč s DPH
MikroTik CRS125-24G-1S-IN with Atheros AR9344 CPU, 128MB RAM, 24xGigabit LAN, 1xSFP, RouterOS L5, LCDpanel MikroTik CRS125-24G-1S-IN with Atheros AR9344 CPU, 128MB RAM, 24xGigabit LAN, 1xSFP, RouterOS L5, LCDpanel
Skladem v eshopu - MikroTik CRS125-24G-1S-IN with Atheros AR9344 CPU, 128MB RAM, 24xGigabit LAN, 1xSFP, RouterOS L5, LCDpanel

Cisco SF110D-16HP-EU, PoE, 16x10/100 Desktop Switch

Cisco SF 100D-16-EU switch - 16x 10/100, desktop, kov Základní popis zařízení - Přepínače Cisco Small Business poskytují neblokující přepínání s rychlostí fyzického rozhraní klientům využívajícím sítě o rychlosti 10, 100 a 1000 Mb/s. Těmito přepínači lze nahradit aktuální rozbočovač nebo přepínač pracovní skupiny a podle potřeby zajistit plné gigabitové rychlosti připojení pro pracovní stanice s vysokými nároky, současně nadále slouží ostatním klientům při aktuálních rychlostech. Přepínače je rovněž možné využít k vytvoření místní sítě ve firmě a přidělit příslušné rychlosti linek podle požadavků jednotlivých uživatelů. Oba způsoby využití jsou vynikající pro grafiku, multimédia a další aplikace,které potřebují rychle přesouvat velké soubory prostřednictvím sítě. Kromě toho umožňují miniaturní porty převaděče rozhraní Gigabit Interface Converter (mini-GBIC) snadné a úsporné zavedení funkce optického vlákna. Technické specifikace: Popis zařízení Cisco Small Business SF 100D-16 - přepínač - 16 portů - neřízený - desktop Typ zařízení Přepínač - 16 portů - neřízený Provedení skříně Desktop Subtyp Fast Ethernet Porty 16 x 10/100 Mbps Výkon Přepojovací kapacita: 3.2 Gbps Výkon přeposílání (velikost paketu 65 bytů): 2.4 Mpps Velikost MAC Address table 8000 záznamů Charekteristiky Ovládání průtoku, přepojování na 2. vrstvě, automatické vyjednávání, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), fronta s váženou cyklickou obsluhou, Quality of Service (QoS), bez ventilátoru Vyhovuje standardům IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x Napájení DC 12 V 1 A (provozní) Rozměry (Š x H x V) 13 cm x 13 cm x 3.9 cm Váha 468 gramů Rozhraní 16 x 100Base-TX - RJ-45 Užitečné odkazy: Kompletní informace o společnosti Cisco <a href="http://www.cisco.com/c/dam/en/us/products/collateral/switches/small-business-smart- switches/switch_overview_c02-644597.pdf">Cisco Small Business Switch Overview <a href="http://www.cisco.com/c/dam/en/us/td/docs/switches/lan/csbms/sf30x_sg30x/release_notes/rack-mount- app_note.pdf">Montáž zařízení do racku
3102 Kč bez DPH
3754 Kč s DPH
Cisco SF110D-16HP-EU, PoE, 16x10/100 Desktop Switch Cisco SF110D-16HP-EU, PoE, 16x10/100 Desktop Switch
Skladem v eshopu - Cisco SF110D-16HP-EU, PoE, 16x10/100 Desktop Switch

4MP, 2688×1520, 20fps, IP66, 30m IR, IRcut, audio/a, obj. 2.8mm,SD,PoE

1/3" Progressive CMOS, ICR, 0lux with IR, 2688×1520:25fps(P)/30fps(N), 2.8mm/F2.0 lens, H.264/MJPEG, dual-stream, IP66, DC12V & PoE, 120dB WDR, 3D DNR, BLC, Built-in Micro SD/SDHC/SDXC slot, up to 128GB, 3-axis adjustment, IR range: up to 30m, IK08, 1x al
3360 Kč bez DPH
4066 Kč s DPH
4MP, 2688×1520, 20fps, IP66, 30m IR, IRcut, audio/a, obj. 2.8mm,SD,PoE 4MP, 2688×1520, 20fps, IP66, 30m IR, IRcut, audio/a, obj. 2.8mm,SD,PoE
Skladem v eshopu - 4MP, 2688×1520, 20fps, IP66, 30m IR, IRcut, audio/a, obj. 2.8mm,SD,PoE

HP 1820-8G Switch - J9979A

Smart-managed Layer 2 switch with 8 10/100/1000 ports Porty: (8) RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports Supports a maximum of 8 autosensing 10/100/1000 ports Paměť a procesor: ARM Cortex-A9 @ 400 MHz 128 MB SDRAM Packet buffer size: 1.5
2282 Kč bez DPH
2761 Kč s DPH
HP 1820-8G Switch  - J9979A HP 1820-8G Switch  - J9979A
Skladem v eshopu - HP 1820-8G Switch  - J9979A

D-Link DCS-4603 Full HD PoE Dome Camera

Full HD PoE Dome Camera The Vigilance Full HD PoE Dome Camera is a professional, full featured HD Camera, that is designed to be easy to install and integrated into a highly affordable video surveillance solution. Featuring a high resolution 3-Megapixe
3780 Kč bez DPH
4574 Kč s DPH
D-Link DCS-4603 Full HD PoE Dome Camera D-Link DCS-4603 Full HD PoE Dome Camera
Skladem v eshopu - D-Link DCS-4603 Full HD PoE Dome Camera

HPE 1920S 24G 2SFP PPoE+ 185W Swch

Přehled - Management: Smart Managed - Layer 3 Lite: L2 switching / L3 Static routing - 12x 10/100/1000 RJ45 portů + 12x 10/100/1000 PoE+ RJ45 portů + 2x SFP porty - podpora Spanning Tree Protocol: STP, RSTP, and MSTP - zjednodušená a konzistentní spr
7941 Kč bez DPH
9609 Kč s DPH
HPE 1920S 24G 2SFP PPoE+ 185W Swch HPE 1920S 24G 2SFP PPoE+ 185W Swch
Skladem v eshopu - HPE 1920S 24G 2SFP PPoE+ 185W Swch
1976 Kč bez DPH
2391 Kč s DPH
Braun MAVERICK OutdoorCam Camouflage Braun MAVERICK OutdoorCam Camouflage
Skladem v eshopu - Braun MAVERICK OutdoorCam Camouflage

DIGITUS USB 3.0 3-Port Hub & Gigabit LAN Adapter

USB 3.0, 3-ports HUB & Gigabit LAN adapter 3xUSB A/F,1xUSB A/M,1xRJ45 LAN Supports Windows and Mac OS Fast data transmission due to USB 3.0 and gigabit LAN With the DIGITUS® USB 3.0 Hub & Gigabit LAN Adapter you can connect 3 additional USB 3.0 high sp
541 Kč bez DPH
655 Kč s DPH
DIGITUS USB 3.0 3-Port Hub & Gigabit LAN Adapter DIGITUS USB 3.0 3-Port Hub & Gigabit LAN Adapter
Skladem v eshopu - DIGITUS USB 3.0 3-Port Hub & Gigabit LAN Adapter
108 Kč bez DPH
131 Kč s DPH
Mikrotik napáj.adapt.12V 1A pro RouterBOARD,Alix Mikrotik napáj.adapt.12V 1A pro RouterBOARD,Alix
Skladem v eshopu - Mikrotik napáj.adapt.12V 1A pro RouterBOARD,Alix

Tenda TEF1105P-4-63W PoE AT switch 4x PoE 802.3af/at, 5x 100Mb/s, PoE celkem 63W, fanless

Výrobce: Tenda; Třída produktu: SWITCH - bez administrace; Síťová architektura: FastEthernet, FastEthernet with PoE; Počet portů 10/100BaseTX (RJ45): 5 ks; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af - Power over Ethernet, IEEE 802.3at - Power over Ethernet+; Velikost adresní tabulky MAC: 2000; Rychlost sběrnice: 1 Gb/s; Kapacita (propustnost): 0.744 Mpps; Vrstva (Layer) přepínání: nedostatek dat; Typ počítačové skříně: Desktop; Maximální spotřeba energie: 63 Watt; Šířka: 100 mm; Výška: 25 mm; Hloubka: 100 mm; Barva: Černá
819 Kč bez DPH
991 Kč s DPH
Tenda TEF1105P-4-63W PoE AT switch 4x PoE 802.3af/at, 5x 100Mb/s, PoE celkem 63W, fanless Tenda TEF1105P-4-63W PoE AT switch 4x PoE 802.3af/at, 5x 100Mb/s, PoE celkem 63W, fanless
Skladem v eshopu - Tenda TEF1105P-4-63W PoE AT switch 4x PoE 802.3af/at, 5x 100Mb/s, PoE celkem 63W, fanless

AirLive 24xGbit + 4xUTP/SFP 802.3AT PoE switch

Výrobce: OvisLink Corp.; Třída produktu: SWITCH - bez administrace; Síťová architektura: Ethernet, FastEthernet, GigabitEthernet; Počet portů 1000BaseT (RJ45): 20 ks; Počet portů COMBO Gigabit/MiniGBIC (SFP): 4 ks; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3u - 100BaseTX, IEEE 802.3ab - 1000BaseT, IEEE 802.3z - 1000BaseSX/LX, IEEE 802.3x - Flow Control, IEEE 802.3af - Power over Ethernet, IEEE 802.3at - Power over Ethernet+, IEEE 802.3az - Energy Efficient Ethernet, IEEE 802.1Q - Virtual LANs, IEEE 802.1p - Priority, IEEE 802.1D - Spanning Tree, IEEE 802.1w - Rapid Convergence Spanning Tree, IGMP - Internet Group Management Protocol, SNMP - Simple Network Management Protocol, QoS - Quality of Service, Jumbo Frame, Administrace přes webové rozhraní; Velikost adresní tabulky MAC: 8000; Paměťový buffer: 512 kB; Vrstva (Layer) přepínání: 2; Typ počítačové skříně: 1U Rack; Maximální spotřeba energie: 367 Watt; Standardní příslušenství: napájecí kabel, Sada pro instalaci do 19" (datových) rozvaděčů, Uživatelská příručka; Další funkce: 24 Porty PoE, port mirroring (zrcadlení portů); Šířka: 442 mm; Výška: 44 mm; Hloubka: 211.2 mm; Čistá hmotnost: 3.6 kg
5098 Kč bez DPH
6168 Kč s DPH
AirLive 24xGbit + 4xUTP/SFP 802.3AT PoE switch AirLive 24xGbit + 4xUTP/SFP 802.3AT PoE switch
Skladem v eshopu - AirLive 24xGbit + 4xUTP/SFP 802.3AT PoE switch

D-Link DES-105 5-port 10/100 Metal Housing Desktop Switch

5-port 10/100 Metal Housing Desktop Switch - Unmanaged Copper Fast Ethernet Desktop Switch - 5 x 10/100Mbps Auto-Negotiating ports - Metal housing - Half-/Full-Duplex - IEEE 802.3x Flow Control - Auto-Negotiation of MDI-II / MDI-X Cross Over for Easy Expansion - Wall-mountable - Small & Portable in Size
277 Kč bez DPH
335 Kč s DPH
D-Link DES-105 5-port 10/100 Metal Housing Desktop Switch D-Link DES-105 5-port 10/100 Metal Housing Desktop Switch
Skladem v eshopu - D-Link DES-105 5-port 10/100 Metal Housing Desktop Switch
18973 Kč bez DPH
22957 Kč s DPH
Cisco SF350-48MP 48-port 10/100 POE Managed Switch Cisco SF350-48MP 48-port 10/100 POE Managed Switch
Skladem v eshopu - Cisco SF350-48MP 48-port 10/100 POE Managed Switch

TP-Link TL-WPA7510KIT 1Gbps AC750 Powerline Kit

Výrobce: TP-Link; Třída produktu: PowerLine - Ethernet po 230V; Komunikační port: HomePlug PowerLine, 2 x 10/100/1000 BaseTX (RJ45); Podporované protokoly a standardy: IEEE 1901, IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3u - 100BaseTX, IEEE 802.3ab - 1000BaseT, HomePlug AV2, IEEE 802.11b - Wireless LAN 11Mbps, 2.4GHz, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11a - Wireless LAN 54Mbps, 5GHz, IEEE 802.11ac; Modulace: OFDM - Orthogonal Frequency Division Multiplexing; Šifrování: 128-Bit AES; Podporované OS: Microsoft Windows, Mac OS, Linux; Standardní příslušenství: Ethernet kabel RJ45, Příručka pro rychlý start, Ethernet kabel RJ45; Barva: bílá; Šířka: 135.6 mm, 98 mm; Výška: 49 mm, 36 mm; Hloubka: 70.8 mm, 60 mm
1979 Kč bez DPH
2395 Kč s DPH
TP-Link TL-WPA7510KIT 1Gbps AC750 Powerline Kit TP-Link TL-WPA7510KIT 1Gbps AC750 Powerline Kit
Skladem v eshopu - TP-Link TL-WPA7510KIT 1Gbps AC750 Powerline Kit
15427 Kč bez DPH
18667 Kč s DPH
Ubiquiti US48-500W  48x1000Mbps + 2xSFP + 2xSFP+    PoE/PoE+/PoE24V Ubiquiti US48-500W  48x1000Mbps + 2xSFP + 2xSFP+    PoE/PoE+/PoE24V
Skladem v eshopu - Ubiquiti US48-500W  48x1000Mbps + 2xSFP + 2xSFP+    PoE/PoE+/PoE24V

Cisco 32 Button Attend.Console for SPA500, SPA500S

Cisco SPA500S - rozšiřující konzole Cisco SPA 500S expanzní konzole slouží k rozšíření tlačítek Cisco telefonů řady SPA500. Je ideálním řešením pro malé společnosti, které potřebují rychla a jednoduše přepojovat příchozí hovory přímo na konkrétní osoby a poskytuje také přehledný pohled na obsazenost jednotlivých linek. Modulární verze Cisco SPA 500S umožňuje použít až 2 konzoly s jedním telefonním přístrojem, tzn. celkem rozšíření o 64 tlačítek. Instalace je otázkou minuty a obnáší mechanické a kabelové propojení jednotky konzole se základnovou stanicí. Konzole používá napájení telefonu, není potřeba žádný další zdroj. Hlavní funkce : 32 programovatelných LED tlačítek (zeleně-pohotovostní mód, červeně-linka je obsazená, blikající červená pro zvonění, oranžová = registrační chyba) přepojení hovorů rychlá volba přímá volba linky pomocí příslušného tlačítka (DSS) busy lamp field jednodotykové přepojení přijetí hovoru
1304 Kč bez DPH
1578 Kč s DPH
Cisco 32 Button Attend.Console for SPA500, SPA500S Cisco 32 Button Attend.Console for SPA500, SPA500S
Skladem v eshopu - Cisco 32 Button Attend.Console for SPA500, SPA500S

D-Link DCH-Z120 mydlink Home Battery Motion Sensor

Senzor pohybu mydlink™ Home Senzor pohybu mydlink™ Home (mydlink™ Home Battery Motion Sensor) vás upozorní na pohyb ve vaší domácnosti, ať jste kdekoli. Díky aplikaci mydlink Home2 můžete své centrum snadno nastavit a spravovat pomocí Centrály mydlink
1022 Kč bez DPH
1237 Kč s DPH
D-Link DCH-Z120 mydlink Home Battery Motion Sensor D-Link DCH-Z120 mydlink Home Battery Motion Sensor
Skladem v eshopu - D-Link DCH-Z120 mydlink Home Battery Motion Sensor

Netgear GS716T ProSafe 16-port Gigabit Smart Switch, 2x SFP slot

GS716T 16xGbE, 2xSFP shared WEB management, SNMP v1, v2c, v3. Plná podpora IPv6, včetně IPv6 man¬agementu, IPv6 QoS and IPv6 ACL Auto-voice VLAN IGMP snooping v1/v2 Port -based ingress/egress rate limiting Spanning Tree Protocol (Rapid & Mutiple) Dual Image konfigurace a mnoho dalších funkcí Bezvětrákové provedení, 0db noise Mimořádná spolehlivost a doživotní záruka Network Protocol and Standards Compatibility IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet IEEE 802.3x full-duplex flow control Interfaces 16 RJ-45 connectors for 10BASE-T, 100BASE-TX and 1000BASE-T (Auto Uplink on all ports) 2 SFP slots for fiber Gigabit Ethernet modules Administrative Switch Management IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol RFC 1157 SNMP v1, v2c RFC 1213 MIB II RFC 1643 Ethernet Interface MIB RFC1493 Bridge MIB Private Enterprise MIB Jumbo Frame Support (up to 9216 bytes) IEEE 802.1Q Tag VLAN (up to 64 Static VLAN groups) Port-based VLAN (up to 24 groups) IEEE 802.1p (Class of Service) Diffserv Port-based QoS (options High/Normal) Port Trunking - Manual as per IEEE802.3ad Link Aggregation DHCP client function Port mirroring (many to one) Port setting Web-based configuration, anywhere on the network Smartwizard Discovery Utility program auto discovers devices (up to 254 agents/switches); set system configuration to each agent Configuration Backup/Restore (easy to configure more than one switch) Password access control and Restricted IP Access List Firmware upgradeable Active Flow Control Full-duplex IEEE 802.3x pause frame flow control Half-duplex back-pressure control Performance Specifications Forwarding modes: Store-and-forward Bandwidth: 32 Gbps Network latency: Less than 20 µs for 64- byte frames in store-and-forward mode for100 Mbps to 100 Mbps transmission Buffer memory: 256 KB embedded memory per unit Priority Queues: 4 Priority Queuing: Weighted Round Robin (WRR) Address database size: 8,000 media access control (MAC) addresses per system Addressing: 48-bit MAC address Mean Time Between Failure (MTBF): 65,789 (~7.5 years) Acoustic Noise: 42.5 dBA LEDs Unit: power Per port: link, activity, speed, duplex Power Supply Power Consumption: 29 W maximum 100-240VAC/50-60 Hz universal input Physical Specifications Dimensions (h x w x d): 1.7 x 17.3 x 8.1 in (43 x 440 x 205 mm) Weight: 5.9 lb (2.7 kg) Environmental Specifications Operating temperature: 32° to 104°F (0° to 40° C) Storage temperature: -4° to 158°F (-20° to 70° C) Operating humidity: 90% maximum relative humidity, non-condensing Storage humidity: 95% maximum relative humidity, non-condensing Operating altitude: 10,000 ft (3,000 m) maximum Storage altitude: 10,000 ft (3,000 m) maximum Electromagnetic Compliance CE mark, commercial FCC Part 15 Class A VCCI Class A EN 55022 (CISPR 22) EN 55024 (CISPR 24)  C-Tick Safety Agency Approvals UL listed (UL 1950)/cUL IEC950/EN60950 CE mark, commercial CUL 60950 (Listed)/EN60950 (Low Voltage Directive) Package Contents 16-port Gigabit Smart Switch (GS716T) Rubber footpads Power cord Rack-mount kit Smart Switch resource CD Smart Switch installation guide Warranty/support information card
3129 Kč bez DPH
3786 Kč s DPH
Netgear GS716T ProSafe 16-port Gigabit Smart Switch, 2x SFP slot Netgear GS716T ProSafe 16-port Gigabit Smart Switch, 2x SFP slot
Skladem v eshopu - Netgear GS716T ProSafe 16-port Gigabit Smart Switch, 2x SFP slot

EVOLVEO StrongVision S2,voděodolná outdorová kamera/fotopast/časosběr/MMS/Email + dárek SIM karta kredit 30,-kč

EVOLVEO StrongVision S2,voděodolná outdorová kamera/fotopast/časosběr/MMS/Email + dárek SIM karta kredit 30,-kč
3873 Kč bez DPH
4686 Kč s DPH
EVOLVEO StrongVision S2,voděodolná outdorová kamera/fotopast/časosběr/MMS/Email + dárek SIM karta kredit 30,-kč EVOLVEO StrongVision S2,voděodolná outdorová kamera/fotopast/časosběr/MMS/Email + dárek SIM karta kredit 30,-kč
Skladem v eshopu - EVOLVEO StrongVision S2,voděodolná outdorová kamera/fotopast/časosběr/MMS/Email + dárek SIM karta kredit 30,-kč

Netgear 16x 10/100/1000 Ethernet Switch

NETGEAR - PROSAFE 16 PORT GIGABIT DESKTOP SWITCH PROSAFE 16 PORT GIGABIT DESKTOP SWITCH GS116 16 high-speed, auto-sensing 10/100/1000 Mbps Ethernet connections Integrates 10, 100, & 1000 Mbps devices within a network Silently delivers up to 2
1629 Kč bez DPH
1971 Kč s DPH
Netgear 16x 10/100/1000 Ethernet Switch Netgear 16x 10/100/1000 Ethernet Switch
Skladem v eshopu - Netgear 16x 10/100/1000 Ethernet Switch

TP-Link USB 2.0 to100Mbps Ethernet Adapter

UE200 přidává možnost připojení k síti ethernet zařízením bez portu ethernet LAN, jako jsou ltrabook nebo Macbook Air, pomocí běžně používaného portu USB 2.0 a je i zpětně kompatibilní se standardem USB 1.1. Rozšíření připojitelnosti Kompaktní a přenosné provedení Rychlé a stabilní datové připojení Plug & Play s vyšší kompatibilitou TECHNICKÁ SPECIFIKACE HARDWARE FEATURES Rozměry ( W x D x H ) (71 x 26 x 16.2mm) Výstupy 1 10/100Mbps RJ45 Ethernet Port Vstupy 1 USB 2.0 Port Chipset RTL8152B Podporované systémy Windows XP/Vista/7/8/8.1/10, Mac OS X 10.5/10.6/10.7/10.8/10.9/10.10, Linux based systems Obsah balení USB 2.0 to 100Mbps Ethernet Network Adapter, Quick Installation Guide
248 Kč bez DPH
299 Kč s DPH
TP-Link USB 2.0 to100Mbps Ethernet Adapter TP-Link USB 2.0 to100Mbps Ethernet Adapter
Skladem v eshopu - TP-Link USB 2.0 to100Mbps Ethernet Adapter

Yealink SIP-T46S IP tel., PoE, 4,3" bar. LCD, 27 prog.tl., GigE

Špičkový manažerský IP telefon, bohatá funkční výbava, barevný 4,3” LCD displej s rozlišením 480x...
3407 Kč bez DPH
4123 Kč s DPH
Yealink SIP-T46S IP tel., PoE, 4,3" bar. LCD, 27 prog.tl., GigE Yealink SIP-T46S IP tel., PoE, 4,3" bar. LCD, 27 prog.tl., GigE
Skladem v eshopu - Yealink SIP-T46S IP tel., PoE, 4,3" bar. LCD, 27 prog.tl., GigE

D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km

1-Port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km - Mini GBIC to 1000BaseLX Single-mode Fiber Transceiver - Distance up to 10km - Suitable for all D-Link switches with Mini GBIC slots Single-mode Fiber Transceiver (10 km) DEM-310GT - 1000BASE-LX port (IEEE 802.3z standard) - Duplex LC connector - Full duplex operation - 802.3x flow control support - Fiber type: 9um single-mode fiber up to 10 km - Wave length: 1310nm - Power support: 3.3V - Power budget: 10.5dB - Hot pluggable - Class 1 laser product complies with EN 60825-1 - TTL signal detect indicator
1041 Kč bez DPH
1259 Kč s DPH
D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km
Skladem v eshopu - D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km

Sweex HUB 4xUSB 2.0

Výrobce: Sweex; Třída produktu: USB hub - rozbočovač; Počet portů: 4; Podporované standardy USB: USB 2.0; Maximální externí přenosová rychlost: 480 Mb/s; Doplňující informace: Windows XP/Vista/7, External, černá
219 Kč bez DPH
265 Kč s DPH
Sweex HUB 4xUSB 2.0 Sweex HUB 4xUSB 2.0
Skladem v eshopu - Sweex HUB 4xUSB 2.0

D-Link DUB-1312 USB 3.0 Gigabit Adapter

USB 3.0 to Gigabit Ethernet Adapter - USB Type-A Connector to RJ-45 Ethernet Port - Super speed USB 3.0 - Supports suspended mode and remote wakeup - Supports full and half duplex in gigabit Ethernet Mode - Backward compatible with USB 2.0 and 1.1 devices - Advanced Power Management to reduce power usage during idle or light traffic period. - Supports Microsoft Windows 8/7/Vista/XP SP3 - Supports MAC OS 10.6 to 10.8
619 Kč bez DPH
749 Kč s DPH
D-Link DUB-1312 USB 3.0 Gigabit Adapter D-Link DUB-1312 USB 3.0 Gigabit Adapter
Skladem v eshopu - D-Link DUB-1312 USB 3.0 Gigabit Adapter

ZyXEL ZyWALL IPSec VPN Client 1Pack, GreenBow, W2K, XP32bit, Vista 32/64bit, Windows Server 2003 32bit, 2008 32/64bit, W

ZyWALL IPSec Client - 1 licence, GreenBow, Windows XP, Vista 32 Jednoduchý a bezpečný přístup do firemní sítě odkudkoli - Přehledný průvodce instalací a panel připojení - Podpora Windows Vista, XP a 2000 - Podpora všech typů připojení: Dial-up, Eth
1362 Kč bez DPH
1648 Kč s DPH
ZyXEL ZyWALL IPSec VPN Client 1Pack, GreenBow, W2K, XP32bit, Vista 32/64bit, Windows Server 2003 32bit, 2008 32/64bit, W ZyXEL ZyWALL IPSec VPN Client 1Pack, GreenBow, W2K, XP32bit, Vista 32/64bit, Windows Server 2003 32bit, 2008 32/64bit, W
Skladem v eshopu - ZyXEL ZyWALL IPSec VPN Client 1Pack, GreenBow, W2K, XP32bit, Vista 32/64bit, Windows Server 2003 32bit, 2008 32/64bit, W

Qoltec USB Wi-Fi Wireless Adapter with antenna | 20cm

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťová karta / adapter; Síťová architektura: Wireless IEEE 802.11b/g/n, Wireless IEEE 802.11ac; Použití: notebook; Rozhraní: 1 x USB 2.0; Typ konektoru sběrnice: USB 2.0; Funkce Wake-on-LAN: Ne; Operační systém: Linux, Windows XP/Vista/7/8, Windows 8.1, Windows 10, Mac OS; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802. 11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802. 11b, IEEE 802. 11g; Šifrování: WPA/WPA2 PSK, WEP - Wired Equivalent Privacy
325 Kč bez DPH
393 Kč s DPH
Qoltec USB Wi-Fi Wireless Adapter with antenna | 20cm Qoltec USB Wi-Fi Wireless Adapter with antenna | 20cm
Skladem v eshopu - Qoltec USB Wi-Fi Wireless Adapter with antenna | 20cm

HP 2920-24G-PoE+ Switch (J9727A)

Výrobce: HP; Třída produktu: SWITCH - administrovatelný; Síťová architektura: GigabitEthernet; SmartSwitch (WEB Managed): Ano; Počet portů 1000BaseT (RJ45): 20 ks; Počet portů COMBO Gigabit/MiniGBIC (SFP): 4 ks; Komunikační port: RJ45 serial console port, USB 1.1; Management, monitoring a konfigurace: HTTP - Hypertext Transfer Protocol, Telnet, SSH - Secure Shell, DNS, SNMPv1 - Simple Network Management Protocol ver. 1, SNMPv2 - Simple Network Management Protocol ver. 2, RMON - Remote Monitoring (vzdálené monitorování); Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.1AX-2008 Link Aggregation, IEEE 802.1D - Spanning Tree, IEEE 802.1p - Priority, IEEE 802.1Q - Virtual LANs, IEEE 802.1s - Multiple Spanning Tree, IEEE 802.1v - VLAN Classification by Protocol and Port, IEEE 802.1w - Rapid Convergence Spanning Tree, IEEE 802.3ab - 1000BaseT, IEEE 802.3ad - Link Aggregation Control, IEEE 802.3az - Energy Efficient Ethernet, IEEE 802.3x - Flow Control, UDP - User Datagram Protocol, TFTP - Trivial File Transfer Protocol, ICMP - Internet Control Message Protocol, TCP/IP - Transmission Control Protocol/Internet Protocol, ARP - Address Resolution Protocol, Telnet, BOOTP - Bootstrap Protocol, RIPv1 - Routing Information Protocol ver. 1, ICMP - Internet Control Message Protocol, TFTP - Trivial File Transfer Protocol, SNTP - Simple Network Time Protocol, IGMP Snooping (V1/V2/V3), RIPv2 - Routing Information Protocol ver. 2, RADIUS - Remote Authentication Dial-in User Service, DHCP - Dynamic Host Configuration Protocol, SNMP - Simple Network Management Protocol, IPv6 - Internet Protocol version 6, RMON - Remote Monitoring (vzdálené monitorování), IEEE 802.1x - Network Login, TACACS+, ACL - Access Control List, half/full duplex, Auto MDI/MDI-X, IEEE 802.3af - Power over Ethernet, IEEE 802.3at - Power over Ethernet+; Velikost adresní tabulky MAC: 16000; Přepínací algoritmus: store-and-forward; Rychlost sběrnice: 128 Gb/s; Kapacita (propustnost): 95.2 Mpps; Paměťový buffer: 11.25 MB; Vrstva (Layer) přepínání: 2, 3; Možnost stohování: Ne; Typ počítačové skříně: 1U Rack; Maximální spotřeba energie: 475 Watt; Šířka: 442.5 mm; Výška: 336 mm; Hloubka: 44.5 mm; Čistá hmotnost: 5.46 kg; Technické specifikace: Datasheet [LINK]
39400 Kč bez DPH
47674 Kč s DPH
HP 2920-24G-PoE+ Switch (J9727A) HP 2920-24G-PoE+ Switch (J9727A)
Skladem v eshopu - HP 2920-24G-PoE+ Switch (J9727A)
2627 Kč bez DPH
3179 Kč s DPH
Yeastar MyPBX GSM modul 1xGSM port pro jednu SIM kartu Yeastar MyPBX GSM modul 1xGSM port pro jednu SIM kartu
Skladem v eshopu - Yeastar MyPBX GSM modul 1xGSM port pro jednu SIM kartu

ASUS DSL-N12E ADSL N300 router

Rychlá Wi-Fi, více prostoru a menší chaos na pracovním stole Rychlost bezdrátového připojení modemového ADSL routeru ASUS DSL-N12E C1 ADSL dosahuje až 300 Mb/s. Skvěle nahradí ADSL modem od vašeho poskytovatele internetového připojení, ušetří vám místo a zajistí větší pořádek. DSL-N12E C1 je vybaven novým uživatelským rozhraním ASUSWRT s funkcemi pro pokročilé monitorování a konfiguraci. Nastavení routeru vám díky němu nebude trvat déle než 30 sekund. Čtyři samostatné SSID umožňují vytvořit několik zabezpečených sítí Wi-Fi s různými možnostmi přístupu. Snadné párování a jednoduchou kontrolu nad bezdrátovou sítí zajistí fyzická tlačítka pro WPS a zapnutí/vypnutí sítě Wi-Fi. Snadné nastavení routeru během 30 sekund Snadné nastavení routeru ASUS pomocí smartphonu, tabletu či počítače během pouhých 30 sekund* a v pouhých 3 snadných krocích. Stačí jen připojit kabely k routeru, otevřít webový prohlížeč a řídit se pokyny průvodce instalací, který vás v mžiku připojí k internetu. Krok 1: Spusťte webový prohlížeč. Krok 2: Zadejte své ID/heslo. Krok 3: Hotovo! * Čas potřebný k nastavení byl testován a ověřen společností ASUS. Skutečná doba se může lišit v závislosti na vašem poskytovateli internetového připojení, typu připojení, lokalitě a dalších faktorech. Snadné nastavení, výkonné funkce s monitorováním provozu a kvality připojení v reálném čase V intuitivním uživatelském rozhraní ASUSWRT můžete na jediném místě snadno provádět všechny činnosti týkající se nastavení, monitorování a správy sítě. Intuitivní grafické rozhraní ASUSWRT routeru DSL-N12E C1 je doplněno o mnohá speciální vylepšení související s připojením ADSL, mezi která patří například nástroj pro měření odstupu signál-šum (SNR) monitorující stabilitu ADSL připojení. Nástroj pro monitorování síťového provozu zobrazuje data, která byla odeslaná a přijatá prostřednictvím sítě WAN, kabelové sítě i bezdrátové sítě. Pomocí nástroje pro podávání hlášení můžete odesílat zpětnou vazbu týkající se problémů s připojením – automaticky doplněnou o soubory technického protokolu – přímo týmu technické podpory. Samostatná a zabezpečená bezdrátová síť díky řízení přístupu hostů do sítě Internetové připojení nyní můžete sdílet s hosty bezpečně, aniž by bylo nutné sdílet vaše osobní heslo nebo síťové prostředky. Funkce ASUS Guest Network umožňuje vytvořit až tři nezávislé sítě pro hosty se samostatnými hesly a přístupovými oprávněními. Hosté přitom nebudou mít přístup k vaší primární síti ani k ostatním připojeným zařízením. Tlačítko pro vypnutí/zapnutí Wi-Fi Tlačítko WPS lze použít také pro zapnutí/vypnutí sítě Wi-Fi, stačí je nakonfigurovat ve webovém rozhraní ASUSWRT na stránce Pokročilá nastavení > Správa. Následně můžete jediným stisknutím tlačítka Wi-Fi na svém routeru ASUS okamžitě zapnout nebo vypnout síť Wi-Fi a šetřit tak energii. Připojení EZ WPS Funkce EZ WPS slouží ke snadnému nastavení bezdrátové sítě ve 2 krocích. 1. Stiskněte tlačítko WPS na bezdrátovém adaptéru. Zobrazí se průvodce WPS a začne vyhledávat routery podporující WPS. 2. Stiskněte a podržte tlačítko WPS na routeru ASUS po dobu čtyř sekund, proběhne synchronizace zabezpečeného Wi-Fi připojení s novým zařízením a nastavení je hotovo. Technická specifikace Standard sítě - IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IPv4, IPv6 Produktový segment - N300 complete networking; 300 Mbps Wi-Fi Data Rate 802.11b : 1, 2, 5.5, 11 Mbps 802.11g : 6,9,12,18,24,36,48,54 Mbps 802.11n : až do 300 Mbps Rychlost xDSL ANSI T1.413i2 ITU G.922.1(G.dmt).ITU G.922.2 (G.lite) ITU G.922.3 ADSL2(G.dmt.bis) ITU G.922.4(G.lite.bis) ITU G.922.5(G.dmt.bisplus) ADSL/ADSL2/ADSL2+ multimode AnnexA,AnnexB compliant ADSL 2/2+ 24Mbps downstream Support Annex A/B/I/J/L/M Anténa - 2 x 2 dBi pevná antény LED dioda - Napájení, ADSL, Internet, WLAN, LAN x 4 Tlačítka - Tlačítko WPS, Tlačítko Reset, Tlačítko Napájení, Tlačítko Bezdrátová síť zapnuto/vypnuto Porty 1 x RJ11 pro ADSL 4 x RJ45 pro 10/100 BaseT pro LAN Speciální funkce routeru Několik SSID Rodičovská kontrola Provozní frekvence - 2.4GHz Provozní kanál - 13 Evropa (ETSI) Operační paměť - 32MB DDR / 8MB Flash Zabezpečení - 64bitové WEP, 128bitové WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise, Dosah s 802.1x, podpora WPS Správa Webová konfigurace grafického uživatelského rozhraní Vylepšení firmwaru, nahrávání a stahování konfiguračních dat prostřednictvím webového uživatelského rozhraní Automatické zjišťování VPI/VCI Záloha a obnovení konfigurace Diagnostika Funkce protokolu a trasování Obslužné programy ADSL Setting Wizards Device Discovery Firmware Restoration Podpora VPN IPSec Pass-Through PPTP Pass-Through L2TP Pass-Through Napájecí adaptér AC vstup : 100 ~240 V(50~60HZ) DC výstup : 12 V/1 A Certifikace - CE Rozměry - 123 x 190 x 35 ~ mm (Š × H × V) Hmotnost - 314 g (Device Only) Operační systém Windows 8.1 , 32bit/64bit Windows 8 , 32bit/64bit Windows 7 , 32bit/64bit Windows Vista , 32bit/64bit Windows XP , 32bit/64bit Mac OS X Linux Obsah balení: DSL-N12E_C1 Wireless-N300 ADSL Modem Router Power Adapter Quick Start Guide Support CD (user manual, Utilities) RJ45 cable, RJ11 cable Splitter (varies with regions) Záruka výrobce - Localized to different countries
822 Kč bez DPH
995 Kč s DPH
ASUS DSL-N12E ADSL N300 router ASUS DSL-N12E ADSL N300 router
Skladem v eshopu - ASUS DSL-N12E ADSL N300 router

Netis PL7600 KIT AV600 Powerline Adapter Kit

Výrobce: Netis; Třída produktu: PowerLine - Ethernet po 230V; Komunikační port: 10/100 BaseT (RJ45); Podporované protokoly a standardy: HomePlug AV, IEEE 802.3, IEEE 802.3u; Šifrování: 128-Bit AES; Podporované OS: Microsoft Windows, Linux, Mac OS; Barva: bílá
608 Kč bez DPH
736 Kč s DPH
Netis PL7600 KIT AV600 Powerline Adapter Kit Netis PL7600 KIT AV600 Powerline Adapter Kit
Skladem v eshopu - Netis PL7600 KIT AV600 Powerline Adapter Kit

D-Link DWL-P200 PoE Kit

Umožňuje stejnosměrné napájení bezdrátových LAN zařízení přes stávající kabel kategorie 5 Snižuje náklady a usnadňuje instalaci Transformuje střídavé napětí z elektrické zásuvky na nízké stejnosměrné napětí 1 základní jednotka a 1 koncová jednotka u
244 Kč bez DPH
295 Kč s DPH
D-Link DWL-P200 PoE Kit D-Link DWL-P200 PoE Kit
Skladem v eshopu - D-Link DWL-P200 PoE Kit

TP-Link TL-R480T+ SMB Router, 1xLAN, 1xWAN, 3x LAN/WAN

Výrobce: TP-Link; Třída produktu: Router/Internet gateway; WAN konektory: 4x 10/100BaseTX (RJ45); LAN konektory: 1x 10/100BaseTX (RJ45); Integrovaná Flash paměť: 4 MB; Integrovaná SDRAM paměť: 64 MB; Management, monitoring a konfigurace: DHCP Client - Dynamic Host Configuration Protocol (RFC 2131), DHCP Server - Dynamic Host Configuration Protocol (RFC 2131), Vzdálená správa; Podporované směrovací protokoly: statické směrování, dynamické směrování; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3u - 100BaseTX, IEEE 802.3x - Flow Control, TCP/IP - Transmission Control Protocol/Internet Protocol, DHCP - Dynamic Host Configuration Protocol, ICMP - Internet Control Message Protocol, NAT - Network Address Translation, PPPoE - Point-to-Point Protocol over Ethernet, SNTP - Simple Network Time Protocol, HTTP - Hypertext Transfer Protocol, DNS - Domain Name System, VPN pass-through, Klonování MAC adresy, DDNS - Dynamic Domain Name System, FTP - File Transfer Protocol, SIP - Session Initiation Protocol, PPTP - Point to Point Tunneling Protocol, H.323, UPnP - Universal plug-and-play, DMZ - Demilitarized Zone, CIFS/SMB - Common Internet File System/Server Message Block, IP and MAC binding, Port Mirror, filtrace MAC; Autorizační protokoly a kontrola přístupu: ACL založen na IP a typu protokolu, ACL založen na MAC; Podporované protokoly VPN: PPTP, L2TP, IPSec; Ochrana před útoky Denial of Service (DoS): Ping of Death; Další funkce: port triggering - pro speciální aplikace (hry, video konference, IP telefony..), Virtuální server; Podpora Wireless LAN (WLAN): Ne; Podporované sítě WLAN: N/A; Konektor pro externí anténu: Ne; Standardní příslušenství: napájecí kabel, Ethernet kabel RJ45, Instalační manuál, CD s ovladači v balení; Doplňující informace: 1 pevný port Ethernet WAN, 1 pevný port Ethernet LAN, 3 měnitelné porty Ethernet WAN/LAN; Výška: 44 mm; Šířka: 294 mm; Hloubka: 180 mm; Technické specifikace: Specifikace [LINK]
1529 Kč bez DPH
1849 Kč s DPH
TP-Link TL-R480T+  SMB Router, 1xLAN, 1xWAN, 3x LAN/WAN TP-Link TL-R480T+  SMB Router, 1xLAN, 1xWAN, 3x LAN/WAN
Skladem v eshopu - TP-Link TL-R480T+  SMB Router, 1xLAN, 1xWAN, 3x LAN/WAN

ZyXEL 44xGb 4xRJ45/SFP 2xSFP L2+ switch GS2210-48

50-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 44x Gigabit metal + 4x Gigabit dual personality (RJ45/open SFP) + 2 open SFP ports, L2 multicast, IGMP snooping, MVR, IP source guard, DHCP snooping, ARP inspection, CPU protection, IPv6, 802.3az (Green)
11088 Kč bez DPH
13417 Kč s DPH
ZyXEL 44xGb 4xRJ45/SFP 2xSFP L2+ switch GS2210-48 ZyXEL 44xGb 4xRJ45/SFP 2xSFP L2+ switch GS2210-48
Skladem v eshopu - ZyXEL 44xGb 4xRJ45/SFP 2xSFP L2+ switch GS2210-48

Cisco SPA501G, 8-line VoIP telefon, PoE, PC port, SIP

Cisco Small Business SPA 501G Telefon VoIP, SIP, Víceřádkový displej, PoE, 8 linek Společnost Cisco je světovým leaderem v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepínače sítí LAN, páteřní ATM přepínače, přístupové servery, software pro správu sítí a mnoho dalších produktů nutných pro provozování LAN a WAN síťových řešení. Všechna tato řešení využívají jedinečných vlastností operačního systému IOS (Internetworking Operating System) společnosti Cisco Systems, který umožnuje vytvořit homogenní síťovou infrastrukturu založenou na produktech jediné firmy. Telefony IP řady SPA 500 jsou určeny ke zlepšení a zjednodušení komunikace v celé firmě. Od vstupní haly po odpočívárnu nabízejí tyto telefony dostatek funkcí pro každého - od vedoucích pracovníků a pracovníků v kancelářích po dělníky. Vaši zaměstnanci budou produktivní a budou mít přístup k hlasové a datové komunikaci odkudkoliv. Technické specifikace: Popis zařízení Cisco Small Business SPA 501G - telefon VoIP Typ zařízení Telefon VoIP Hlavní funkce Podpora několika protokolů VoIP, integrovaný Ethernet switch Hlasové kodeky G.722, G.729a, G.711u, G.711a, G.726 Protokol VoIP SIP, SIP v2, SPCP Intercom ANO Hlasitý odposlech ANO Konferenční volání ANO - 3 cestný Služby pro volání Hlasová schránka, čekající hovor, přesměrování volání, předávání hovoru, přidržení hovoru Displej ANO - LCD Displej, podsvícený, monochromatický Počet síťových portů 2 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX Napájení PoE - adaptér není v balení Síťový / přenosový protokol IP, TCP, TFTP, UDP, ICMP, ARP, HTTP, DNS, HTTPS Rozměry (V x Š x H) 21.2 x 21.4 x 4.4 cm Užitečné odkazy: Kompletní informace o společnosti Cisco Kompletní specifikace telefonu SPA501G
1565 Kč bez DPH
1894 Kč s DPH
Cisco SPA501G, 8-line VoIP telefon, PoE, PC port, SIP Cisco SPA501G, 8-line VoIP telefon, PoE, PC port, SIP
Skladem v eshopu - Cisco SPA501G, 8-line VoIP telefon, PoE, PC port, SIP

Hikvision DS-2CD2055FWD-I(4mm) 1/2.5" Progressive Scan CMOS; H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEG; Color: 0.01 lux@(F1.2, AGC ON)

1/2.5" Progressive Scan CMOS; H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEG; Color: 0.01 lux@(F1.2, AGC ON), 0 lux with IR; 20fps(2560×1920), 25fps/30fps(2560×1440, 2048×1536, 1920×1080); 4mm lens optional; 120dB WDR; VCA functions; 3 streams; 3D DNR; BLC; ICR; EXIR 2.
3179 Kč bez DPH
3847 Kč s DPH
Hikvision DS-2CD2055FWD-I(4mm) 1/2.5" Progressive Scan CMOS; H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEG; Color: 0.01 lux@(F1.2, AGC ON) Hikvision DS-2CD2055FWD-I(4mm) 1/2.5" Progressive Scan CMOS; H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEG; Color: 0.01 lux@(F1.2, AGC ON)
Skladem v eshopu - Hikvision DS-2CD2055FWD-I(4mm) 1/2.5" Progressive Scan CMOS; H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEG; Color: 0.01 lux@(F1.2, AGC ON)
1 2 3 4 5 >> >|