vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Detail kategorie: Síťové prvky pasivní

Filtr cen: 0-115900
na stránku
řazení
zobrazit:  s obrázky  v tabulce  
1 2 3 4 5 >> >|
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PremiumCord TP Kabel 4x2,lanko UTP Cat6 AWG24/7,čistá měď 305m

PremiumCord TP Kabel 4x2,lanko/licna UTP Cat6 AWG24/7, čistá měď 305m šedý - 4x2 Cu 100% AWG24/7 lanko/licna - Kategorie Cat6 - UTP nestíněné - Nejvyšší podporovaný protokol: 1000BaseT, Gigabit Ethernet - Označení délky po 1m - Barevně odlišené
2523 Kč bez DPH
3053 Kč s DPH
PremiumCord TP Kabel 4x2,lanko UTP Cat6 AWG24/7,čistá měď 305m PremiumCord TP Kabel 4x2,lanko UTP Cat6 AWG24/7,čistá měď 305m
Skladem v eshopu - PremiumCord TP Kabel 4x2,lanko UTP Cat6 AWG24/7,čistá měď 305m

Digitus UTP kabel drát AWG24, měď, Cat.5e, box 305m

Baleno v papírovém boxu Digitus Vysoce kvalitní nezávisle cetifikovaný kabel pro instalace CAT 5e DIGITUS CAT 5e U-UTP installation cable, raw, Length 305 M, Paper Box, AWG 24/1 Color grey 4 x 2 x AWG24 U-UTP CAT5e 100MHz, installation cable Best
1610 Kč bez DPH
1948 Kč s DPH
Digitus UTP kabel drát AWG24, měď, Cat.5e, box 305m Digitus UTP kabel drát AWG24, měď, Cat.5e, box 305m
Skladem v eshopu - Digitus UTP kabel drát AWG24, měď, Cat.5e, box 305m

Digitus 19" CABLE MANAGEMENT RING 100X45mm 10 ks

19" CABLE MANAGEMENT RING 100X45mm RAL 7035, 10PCS IN POLYBAG,INCL. M10X 12 SCREW WITH NUT, 10138136 Farbe: grau Ral 7035 Material: 1mm Stahlblech
507 Kč bez DPH
614 Kč s DPH
Digitus 19" CABLE MANAGEMENT RING 100X45mm 10 ks Digitus 19" CABLE MANAGEMENT RING 100X45mm 10 ks
Skladem v eshopu - Digitus 19" CABLE MANAGEMENT RING 100X45mm 10 ks

Patch panel LYNX 24port Cat5E, UTP, vyvaz.lišta, černý

19" kompletně vybavený propojovací panel Cat5E s vyvazovací lištou pro kabely. - výška 1U (4,5cm)
593 Kč bez DPH
718 Kč s DPH
Patch panel LYNX 24port Cat5E, UTP, vyvaz.lišta, černý Patch panel LYNX 24port Cat5E, UTP, vyvaz.lišta, černý
Skladem v eshopu - Patch panel LYNX 24port Cat5E, UTP, vyvaz.lišta, černý

TRITON Police s perforací 19", 1U/250mm, nosnost 20kg, černá

Polička s perforací 1U/250mm RAL 9005 černá V porovnání se standardní policí má tento typ nižší nosnost, ale v rozvaděči nezabírá 1U. Díky své konstrukci tak umožňuje plné využití instalačních pozic v rozvaděči. Takové řešení je výhodou zejména u stísněných instalací nebo v případě nástěnných rozvaděčů. Perforované tělo police zajišťuje proudění vzduchu. Police hluboké 150 mm a 250 mm se instalují pouze na přední vertikální lišty. Zadní držáky, které jsou součástí dodávky police od hloubky 350 mm, zvyšují nosnost police po připevnění na druhý pár vertikálních lišt. Příbal: Montážní sada Nosnosti poliček: 150mm - 15 kg 250mm - 20 kg 350mm - 40 kg 450mm - 40 kg 550mm - 40 kg 650mm - 40 kg 750mm - 40 kg
315 Kč bez DPH
381 Kč s DPH
TRITON Police s perforací 19", 1U/250mm, nosnost 20kg, černá TRITON Police s perforací 19", 1U/250mm, nosnost 20kg, černá
Skladem v eshopu - TRITON Police s perforací 19", 1U/250mm, nosnost 20kg, černá

Opticord ST-SC 50/125µ 2m

Opticord SC-ST - je optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem SC a na druhé typem ST. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 2 m. Specifikace SC-ST 50/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvni
174 Kč bez DPH
211 Kč s DPH
Opticord ST-SC 50/125µ 2m Opticord ST-SC 50/125µ 2m
Skladem v eshopu - Opticord ST-SC 50/125µ 2m
83 Kč bez DPH
101 Kč s DPH
DATACOM Stahovací páska (3.6x200) černá 100ks DATACOM Stahovací páska (3.6x200) černá 100ks
Skladem v eshopu - DATACOM Stahovací páska (3.6x200) černá 100ks
94 Kč bez DPH
114 Kč s DPH
DATACOM Kabelová příchytka  (9mm) bílá 100ks DATACOM Kabelová příchytka  (9mm) bílá 100ks
Skladem v eshopu - DATACOM Kabelová příchytka  (9mm) bílá 100ks

Belkin kabel PATCH UTP CAT5e 10m modrý, bulk montovaný

Belkin kabel PATCH UTP CAT5e 10m modrý, bulk montovaný • Perfect in conjunction with 10 and 100 Base-T, and even 1000 Base-T networks. • 50 micron gold plated connectors to einsure a clean and clear transmission. • Premium snagless-type molding to pr
102 Kč bez DPH
124 Kč s DPH
Belkin kabel PATCH UTP CAT5e 10m modrý, bulk montovaný Belkin kabel PATCH UTP CAT5e 10m modrý, bulk montovaný
Nedostupné - Belkin kabel PATCH UTP CAT5e 10m modrý, bulk montovaný

Digitus Adaptor CAT5E 1:1 RJ45 M, 2 X RJ45 F, 0,19metru

Adaptor, Patch Cable, RJ45. CAT5E RJ45 M, 2 X RJ45 F, Length 0,19 M CAT 5e, 1:1 assigned
80 Kč bez DPH
97 Kč s DPH
Digitus Adaptor CAT5E 1:1  RJ45 M, 2 X RJ45 F, 0,19metru Digitus Adaptor CAT5E 1:1  RJ45 M, 2 X RJ45 F, 0,19metru
Skladem v eshopu - Digitus Adaptor CAT5E 1:1  RJ45 M, 2 X RJ45 F, 0,19metru

Patch kabel Digitus S-FTP, CAT 6A, šedý, 1,0m, 15 LGW

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Patch kabel (patchcord); Typ kabeláže: CAT6A; Délka: 2 m; Kategorie: 6A; Typ ochrany: LSZH - Low Smoke Zero Halogen; Typ konektoru 1: 1 x RJ45; Typ konektoru 2: 1 x RJ45; Cross-Over: Ne; Krytka: s litou ochranou; Barva: Šedá; Doplňující informace: Stínění, Kryty pro odlehčení kabelu od tahu a ochranu před zlomením, Vodič: CU, Stínění: S-FTP, páry v kovové fólii a stínicím opletení , Struktura: 4 x 2 AWG 26/7, kroucená dvojlinka; Další informace: http://www.business.assmann.com
75 Kč bez DPH
91 Kč s DPH
Patch kabel Digitus S-FTP, CAT 6A, šedý, 1,0m, 15 LGW Patch kabel Digitus S-FTP, CAT 6A, šedý, 1,0m, 15 LGW
Skladem v eshopu - Patch kabel Digitus S-FTP, CAT 6A, šedý, 1,0m, 15 LGW
1 2 3 4 5 >> >|