vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Síťový UTP kabel tester pro RJ45, RJ11,detekční s.

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1492 Kč s DPH

1233 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: WS-TM-8
Výrobce: OEM
Záruka: 24 měsíců
Síťový UTP kabel tester pro RJ45, RJ11,detekční s.
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
WS-TM-8
Síťový UTP kabel tester pro RJ45, RJ11 - součástí detekční sonda

Profesionální síťový tester UTP s detekční sondou - zvuková a světelná signalizace. Na sondě naleznete i filtr proti detekci falešného tónu od jiných zařízení. Určeno pro RJ45 a RJ11. Zařízení se skládá ze samotného testeru a detekční sondy (přijímač a vysílač), dále z RJ45 a RJ11 testovacího kabelu. Dále je v balení krokodýl testovací kabel, sluchátka. Samostatné tlačítko pro zapnutí testeru. Tester vhodný pro vyhledávání kabelového spojení. Zjištění obrácených párů, chybějícího spojení a podobně... Maximální provozní proud : vysílací <20mA přijímací <50 mA Úroveň výstupního signálu : 8Vp - p. Český návod

Obrázek je ilustrativní a barvy se mohu lišit.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Síťový UTP kabel tester pro RJ45, RJ11,detekční s.
Diskuze k produktu: sitovy-utp-kabel-tester-pro-rj45-rj11detekcni-s-2 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.